Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht blijft in Jupiler League

De voetbalclub Achilles ’29 heeft een straf van drie punten gekregen. Hierdoor is het niet meer mogelijk FC Dordrecht in te halen. De straf volgt na het niet halen van de financiële doelstelling van de club uit Groesbeek.
Robert van Loon | 5 mei 2017 16:43 | Aangepast op 5 mei 2017 16:43
De strijd om degradatie was de afgelopen weken erg spannend tussen beiden clubs. FC Dordrecht verloor zo vaak, dat Achilles '29 de Schapekoppen nog in kon halen.

De beroepscommissie van de KNVB had eerder al de voetbalclub Fortuna Sittard bestraft voor het niet halen van een financiële doelstelling. De commissie van de KNVB maakt geen onderscheid tussen clubs en besloot daarom om de strafpunten bij Achilles ’29 toe te kennen, ook al staan ze onderaan.

Lees ook

Inzamelingsacties in regio voor Oekraïne: 'Het is een komen en gaan van auto's'

Medicijnen, ziekenhuismateriaal, winterkleding, beddengoed, batterijen, luiers. Vanaf de Stougjesdij...

Hoe Dordtse basisschool De Regenboog kinderen uit een achterstandswijk een boost geeft

Een school in een achterstandswijk. Een school waar ouders en kinderen uit de naastgelegen villawijk...

Dít is de nieuwe boswachter ecologie voor de Biesbosch

"Toch wel speciaal. Eigenlijk iets wat vroeger altijd al een droom was." Joey Braat is in zijn nopje...

Nog meer acties voor Oekraïne in Dordrecht tijdens landelijke GIRO555 actie

“Complete waanzin,” zo omschrijft Martin Boon uit Dordrecht de huidige situatie in Oekraïne. En...

Geen Dancetour in Dordrecht dit jaar

Gratis meehossen met livemuziek op de Spuiboulevard. De Dancetour was voor veel Dordtenaren het hoog...

Zaterdag bij TV Dordrecht: Het Dordts Cultuur Halfuur

Het was - vanwege corona - een tijdje stil rondom het Dordts Cultuur Halfuur, maar vanaf 12 februari...