gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht: de gaande en de komende man

In de voorbereiding op het nieuwe seizoen zijn er in de afgelopen dagen forse wisselingen geweest in de selectie van FC Dordrecht.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Aanvaller Siebe Schets komt vrijdag langs om een contract te tekenen. Hij werd al voorafgegaan door Thijs Timmermans, een middenvelder van 19 jaar die van Jong ADO overkomt, en Omran Haydary, voormalig spits bij FC Emmen.

Dat was nog niet alles, want in de aanval is blijkbaar nog meer versterking nodig. Daarvoor is Oussama Zamouri (22) aangetrokken. Hij speelde in de jeugd van o.a. FC Utrecht en Vitesse. Verdedigend is er ook aanvulling gezocht met Lewis Montsma. Hij kan centraal en rechts worden opgesteld. Hij komt van Heerenveen.

Die verdediging heeft dan ook een aderlating ondergaan met het vertrek na één seizoen van Julius Bliek naar Go Ahead Eagles. En ook Denis Mahmudov, die naar Excelsior gaat, zal worden gemist.

Op de foto Lewis Montsma

Lees ook

IMG-20260905-WA0031

Rookwolk boven afvalverwerker door brand in opslagruimte

Bij afvalverwerker HVC in Dordrecht heeft zaterdagavond brand gewoed. In een opslagruimte vatte een hoop afval vlam, waarna een rookpluim uit het gebouw kwam.

nanning

Hoe voorkom je een overval? Gemeente gaat juweliers helpen

De gemeente Dordrecht en de politie gaan in gesprek met juweliers in de stad over criminaliteit en wat daartegen te doen. Dat zegt burgemeester Nanning Mol in antwoord op raadsvragen. Het is een gevolg van overvallen die de laatste maanden in Dordrecht hebben plaatsgevonden op verschillende ondernemers.

autobrand Hia BLUR

Auto in brand gestoken in Hendrik-Ido-Ambacht, politie zoekt verdachte

Op de Landmanshof in Hendrik-Ido-Ambacht is donderdagochtend rond 06.00 uur een auto in de brand gestoken. De motorkap vatte daarbij vlam. De politie is nog opzoek naar de verdachte.

archieffotopolitie

Explosie in Arkel, huis raakt beschadigd

Bij een huis in Arkel is in de nacht van woensdag op donderdag een explosie geweest. Er is nog niemand aangehouden, meldt de politie.

speld-768x511

Karoline Prins ontvangt zilveren gemeentespeld voor inzet voor kwetsbare moeders en baby’s

Karoline Prins heeft de zilveren gemeentespeld van Papendrecht ontvangen. Burgemeester Margreet van Driel reikte de onderscheiding uit als blijk van waardering voor haar uitzonderlijke en jarenlange inzet voor kwetsbare vrouwen, moeders en baby’s.

kelvinring44

Op deze plek gaat Alblasserdam Oekraïners opvangen

De gemeente Alblasserdam gaat 105 vluchtelingen uit Oekraïne opvangen in een pand aan de Kelvinring. De locatie dient ter vervanging van de opvanglocatie in de Jozuakerk, waar sinds mei 2022 enkele jaren mensen werden opgevangen.