Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht: de gaande en de komende man

In de voorbereiding op het nieuwe seizoen zijn er in de afgelopen dagen forse wisselingen geweest in de selectie van FC Dordrecht.
Gert van der Steen | 31 mei 2018 11:04 | Aangepast op 31 mei 2018 11:04
Aanvaller Siebe Schets komt vrijdag langs om een contract te tekenen. Hij werd al voorafgegaan door Thijs Timmermans, een middenvelder van 19 jaar die van Jong ADO overkomt, en Omran Haydary, voormalig spits bij FC Emmen.

Dat was nog niet alles, want in de aanval is blijkbaar nog meer versterking nodig. Daarvoor is Oussama Zamouri (22) aangetrokken. Hij speelde in de jeugd van o.a. FC Utrecht en Vitesse. Verdedigend is er ook aanvulling gezocht met Lewis Montsma. Hij kan centraal en rechts worden opgesteld. Hij komt van Heerenveen.

Die verdediging heeft dan ook een aderlating ondergaan met het vertrek na één seizoen van Julius Bliek naar Go Ahead Eagles. En ook Denis Mahmudov, die naar Excelsior gaat, zal worden gemist.

Op de foto Lewis Montsma

Lees ook

Kersttraditie keert terug: schaatsen in de binnenstad

In december kan er eindelijk weer geschaatst worden in de Dordtse binnenstad. De kerstijsbaan komt n...

Buurtbewoners die hielpen na explosie in het zonnetje gezet

De buren die twee weken geleden te hulp schoten na een grote explosie bij een Papendrechts huis, zij...

Lot uit de loterij: 189 starters zoeken woongeluk in eigen dorp

Hoe kom je als starter in Hardinxveld-Giessendam aan een betaalbare koopwoning? Het korte antwoord i...

Meerdere huiszoekingen na steekpartij musical, familie slachtoffer wil ‘rust’

De politie heeft donderdag twee huiszoekingen gedaan naar aanleiding van de steekpartij tijdens een ...

Ests international tekent voor drie jaar bij FC Dordrecht

Middenvelder Martin Vetkal uit Estland sluit per direct aan bij de selectie van FC Dordrecht. De 21-...

Motorrijder gewond na aanrijding met camper

Een motorrijder en camper zijn vrijdagochtend met elkaar in botsing gekomen in Dordrecht. Dat gebeur...