gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht: de gaande en de komende man

In de voorbereiding op het nieuwe seizoen zijn er in de afgelopen dagen forse wisselingen geweest in de selectie van FC Dordrecht.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Aanvaller Siebe Schets komt vrijdag langs om een contract te tekenen. Hij werd al voorafgegaan door Thijs Timmermans, een middenvelder van 19 jaar die van Jong ADO overkomt, en Omran Haydary, voormalig spits bij FC Emmen.

Dat was nog niet alles, want in de aanval is blijkbaar nog meer versterking nodig. Daarvoor is Oussama Zamouri (22) aangetrokken. Hij speelde in de jeugd van o.a. FC Utrecht en Vitesse. Verdedigend is er ook aanvulling gezocht met Lewis Montsma. Hij kan centraal en rechts worden opgesteld. Hij komt van Heerenveen.

Die verdediging heeft dan ook een aderlating ondergaan met het vertrek na één seizoen van Julius Bliek naar Go Ahead Eagles. En ook Denis Mahmudov, die naar Excelsior gaat, zal worden gemist.

Op de foto Lewis Montsma

Lees ook

Nieuw project (1)

Steekpartij op straat, man zwaargewond

Een 32-jarige man uit Rotterdam is zondagavond op straat neergestoken in Dordrecht. Hij is zwaargewond naar het ziekenhuis gebracht. De politie heeft een 26-jarige verdachte aangehouden en doet onderzoek.

sc genemuiden fc dordrecht

Blamage FC Dordrecht: bekeravontuur meteen voorbij na verlies bij amateurs

Het KNVB-bekertoernooi zit er voor FC Dordrecht opnieuw na één ronde op. De ploeg bibberde woensdag vanaf de aftrap en kende wel een betere fase, maar blameerde zich alsnog bij derdedivisionist SC Genemuiden: 3-2.

supermartk dicht

Explosie in supermarkt, vrouw en honden gered bij brand

Op de Ringdijk in Ridderkerk is in de nacht van woensdag op donderdag brand geweest in een supermarkt. De brand veroorzaakte veel rook en daardoor ontstond er een explosie. De woning naast de supermarkt is hierdoor zwaar beschadigd. De supermarkt is donderdag gesloten.

burgderaadtsingelverkeersbord

Nieuwe borden bij fietsoversteek: wie heeft er hier voorrang?

De gemeente Dordrecht heeft aanpassingen gedaan aan de fietsoversteekplaats op de Burgemeester de Raadtsingel. Aan beide kanten zijn nu, op zo'n vijftig meter van de oversteek, opvallende gele waarschuwingsborden met knipperlichten geplaatst.

boodschappenpexels

Winkels in Hendrik-Ido-Ambacht kunnen vanaf komende zondag open

De gemeenteraad van Hendrik-Ido-Ambacht heeft donderdag ingestemd met het voorstel om de opening van winkels op zondag toe te staan van 10.00 tot 18.00 uur. De aangepaste Winkeltijdenverordening gaat meteen in.

Participand

Gebruikers ParticiPand overvallen door draai gemeente: ‘Moeilijk te begrijpen’

Gebruikers van ParticiPand in Alblasserdam voelen zich overvallen door het gemeentebestuur nu ze het oude schoolgebouw toch wil afstoten. Het gebouw aan de Lelsstraat zou eigenlijk open blijven voor verschillende verenigingen en organisaties in het dorp, maar daar lijkt nu een streep door te gaan. “Het is extra wrang en moeilijk te begrijpen dat een flink aantal van ons dit nota bene uit de krant moest vernemen.”