gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht: de gaande en de komende man

In de voorbereiding op het nieuwe seizoen zijn er in de afgelopen dagen forse wisselingen geweest in de selectie van FC Dordrecht.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Aanvaller Siebe Schets komt vrijdag langs om een contract te tekenen. Hij werd al voorafgegaan door Thijs Timmermans, een middenvelder van 19 jaar die van Jong ADO overkomt, en Omran Haydary, voormalig spits bij FC Emmen.

Dat was nog niet alles, want in de aanval is blijkbaar nog meer versterking nodig. Daarvoor is Oussama Zamouri (22) aangetrokken. Hij speelde in de jeugd van o.a. FC Utrecht en Vitesse. Verdedigend is er ook aanvulling gezocht met Lewis Montsma. Hij kan centraal en rechts worden opgesteld. Hij komt van Heerenveen.

Die verdediging heeft dan ook een aderlating ondergaan met het vertrek na één seizoen van Julius Bliek naar Go Ahead Eagles. En ook Denis Mahmudov, die naar Excelsior gaat, zal worden gemist.

Op de foto Lewis Montsma

Lees ook

pexels-markusspiske-218445

Stroomstoring in Stadspolders verholpen na ruim een uur

Meer dan tweeduizend huishoudens in de Dordtse wijk Stadspolders hebben dinsdagochtend zonder stroom gezeten. De oorzaak van de stroomstoring was een defecte kabel, meldt netbeheerder Stedin.

fotomargreetvandriel

Bas (73) is boos over asielprobleem en beledigt burgemeester: 'Vieze dictator'

"Een vieze dictator", zo noemt een 73-jarige man de Papendrechtse burgemeester Margreet van Driel op Facebook. In zijn reactie staan meerdere strafbare teksten, waar hij achteraf enorm van baalt. De pensionado biedt Van Driel persoonlijk excuses aan, maar aan een taakstraf ontkomt hij niet.

Geschiedenis PPD brug

Een brug met grootse plannen: de geschiedenis van de Papendrechtsebrug

Vóór 1967 was het de normaalste zaak van de wereld: wie de Beneden-Merwede oversteekt, stapt aan boord van de veerboot. Nu, bijna 59 jaar later, is de Papendrechtsebrug niet meer weg te denken uit onze streek. Nu de brug er dan echt uit ligt, gaan we terug naar de tijd dat er nog helemaal geen brug was en vragen Rijkswaterstaat historicus Jeroen Gijselhart: waarom is de Papendrechtsebrug eigenlijk ooit gebouwd?

foto artikel reacties hia straatnaam

Zo reageren inwoners op veroordeling oud-burgemeester: ‘Ik vind het een beetje dubbel’

Een oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht is veroordeeld voor het bezit van kinderporno. Herman J. heeft een celstraf gekregen van een jaar, waarvan vier maanden voorwaardelijk. Als reactie op de uitspraak zijn alle straatnaambordjes van de naar de oud-burgemeester vernoemde straat, weggehaald. En dat levert gemixte reacties op in het dorp.

actie vrijeval1

Bungee en vrije val: Spannende nieuwe route in Dordts klimbos

Het klimbos in Dordrecht heeft een nieuwe route toegevoegd aan het park. De grijze route is het spannendste parkoers tot nu toe, met als hoogtepunten een stuiterende bungee en een vrije val naar beneden.

torenstraatbusink

Man overleden na val uit raam

Aan de Torenstraat in Dordrecht is donderdagavond een man overleden nadat hij uit het raam van een huis is gevallen.