Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht directeur: "Dit is zwaar klote"

Op de Krommendijk hebben ze er nog flink de pest in vandaag. Nadat de oefenwedstrijd in en tegen Katwijk in de tachtigste minuut gestaakt werd vanwege een vechtpartij is men bij FC Dordrecht vastberaden om de Dordtse relschoppers aan te pakken.
Thomas Kuijpers | 6 augustus 2018 17:27 | Aangepast op 6 augustus 2018 17:27
"We hebben beelden en we gaan kijken hoe we dit tuig kunnen aanpakken." aldus algemeen directeur Hans de Zeeuw. De oefenwedstrijd tegen Katwijk was een 'open wedstrijd'. Het sportcomplex was toegankelijk voor zowel supporters van Katwijk als die van FC Dordrecht. "Of we in de toekomst weer op deze laagdrempelige manier oefenwedstrijden geen organiseren gaan we bekijken," aldus de Zeeuw.

Wat volgens de leiding van de Dordtse voetbalclub nog het meeste steekt is dat dit voorval de prestaties van de club en het soepel verlopen voorseizoen overschaduwen.

BRON VIDEO: KatwijkActueel

Lees ook

Dordt in Cello woensdag van start; vijftien concerten in vijf dagen

Op woensdagavond 17 mei gaat het jaarlijkse muziekfestival ‘Dordt in Cello’ van start. Het festi...

Man (86) krijgt klappen nadat hij twee inbrekers in zijn huis betrapt

Een man van 86 uit Dordrecht heeft een paar flinke klappen gekregen van een inbreker. Dit gebeurde n...

Initiatiefvoorstel van CDA geparkeerd in fietsenstalling

De Dordtse CDA-fractie heeft haar initiatiefvoorstel voorlopig moeten parkeren in de fietsenstalling...

Hoe een monumentale beuk in de Dordtse binnenstad een waardig afscheid kreeg

"Dag krachtpatser, schaduwbrenger, buurtgenoot." Met deze woorden namen bewoners van het Augustijnen...

Dit bewegende bos zorgt voor meer groen in de stad

Tientallen bomen staat sinds kort bij Dordrecht Centraal en op het Bagijnhof. Volgens Liselotte Gatz...

Ben Corino brengt eerst plaat uit; O Schapenkop…..

Oh Denneboom, Oh Denneboom, maar dan op z'n Dordts. Dan krijg je natuurlijk O Schapekop, O Schapekop...