gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht eert veteranen

De wedstrijd tussen FC Dordrecht en MVV Maastricht op 8 december staat in het teken van veteranen. De wedstrijd is daarom gratis toegankelijk voor alle veteranen.

Jasmin Zahirovic |  | Aangepast op
Tijdens de zestiende en zeventiende ronde van de Jupiler League wordt landelijk een eerbetoon gegeven aan de Nederlandse veteranen. FC Dordrecht organiseert daarom samen met veteranencomité Dordrecht en de gemeente een hommage tijdens de wedstrijd tegen MVV Maastricht. 

Voorafgaand aan de wedstrijd worden er witte anjers uitgedeeld aan het publiek en wordt het Wilhelmus gespeeld. Dan zal er ook stilgestaan worden bij de inzet van Nederlandse veteranen voor vrede en veiligheid in de wereld. De veteranen zijn uitgenodigd om bij de opkomst van de spelers op het veld een erehaag te vormen.


Daarnaast verzorgen het veteranencomité en FC Dordrecht aanstaande woensdag een gastles op CBS Johan Friso. Groep 8 krijgt dan een veteraan uit het veteraneninstituut op bezoek, en een medewerker van FC Dordrecht die uitgezonden is geweest.

Lees ook

Ongeluk A15 Papendrecht

A15 bij Papendrecht weer open na ongeluk

Twee voertuigen zijn maandagmiddag met elkaar in botsing gekomen op de A15 bij Papendrecht. Eén voertuig belandde daarbij op zijn kop. De weg is vanaf Sliedrecht-Oost in de richting van Rotterdam volledig afgesloten geweest, maar is maandagavond weer open.

fotorb

Nieuwjaar begint voor Brandon met harddrugs en dollemansrit: ‘Zorgelijk patroon’

Waar de meeste mensen met oliebollen en champagne aan 2026 begonnen, stapt Brandon K. (31) onder invloed van harddrugs achter het stuur. Wat volgt is een achtervolging, een aanhouding met verzet en maandenlang cel. “Een pro-criminele houding”, constateert reclassering.

Boot screenshot

Opvangschip asielzoekers in Hendrik-Ido-Ambacht wordt vervangen

Het schip dat het COA gebruikt voor de opvang van asielzoekers in Hendrik-Ido-Ambacht wordt ingewisseld voor een nieuw vaartuig. Aan de bestaande opvang verandert niets door de wisseling van het schip.

Ed Nijmeegse vierdaagse foto artikel

Ed volbrengt zijn 40e vierdaagse: 'Je wordt gedragen door het publiek'

Met schoenen die ietwat knelde en enkele blaren heeft Ed Grootveld uit Sliedrecht zijn 40e vierdaagse van Nijmegen volbracht. Na twee dagen bijkomen blikt hij terug op zijn avontuur: “Het gaat je niet in de koude kleren zitten.”

dji_fly_20251203_124222_556_1764762214256_photo_optimized (1)

Zonsverduistering in trek: geen kaartjes meer te koop voor speciale avond bij de sterrenwacht

De speciale publieksavond die de Dordtse sterrenwacht Mercurius organiseert vanwege een gedeeltelijke zonsverduistering en de jaarlijkse Perseïden-meteorenregen, is al helemaal volgeboekt. Het evenement op 12 augustus heeft met ruim driehonderd aanmeldingen de maximale capaciteit bereikt, zo laat de sterrenwacht weten.

20260805_084126

Daar gaat ‘ie dan: klep Papendrechtsebrug onderweg naar de sloop

De brugklep van de Papendrechtsebrug is onderweg naar de sloop. Wie tussen 8.00 uur en 9.00 uur vanuit Dordrecht, Papendrecht of Zwijndrecht richting de Beneden Merwede keek, ving mogelijk een blik op van het transport.