Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht en gemeente ondertekenen BOB campagne

Voorafgaand aan de wedstrijd tussen FC Dordrecht en FC Eindhoven heeft Wethouder Rik Van der Linden samen met commercieel directeur Rik Maaskant de campagne “BOB in de kantine” ondertekent. De bedoeling is dat bezoekers van sportkantines na het sporten of het bezoeken van een wedstrijd afspreken wie er de BOB is.
Aike van den Heuvel | 19 november 2018 15:52 | Aangepast op 19 november 2018 15:52
Met de campagne willen de gemeente, politie en het ministerie van Verkeer en WaterStaat het aantal personen dat de derde helft viert en daarna gaan rijden verminderen.


“We vinden het belangrijk dat er gesport wordt en dat je na het sporten weer veilig thuis komt. En als je de derde helft viert moet je onderling afspreken wie er de BOB is. Dan komt iedereen weer veilig thuis”, aldus Wethouder van der Linden.

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Lees ook

Op de markt van je zooi af: bij deze mobiele milieuwagen kan het

Geen tijd of mogelijkheid om met je chemisch- of elektrisch afval naar een milieustraat te rijden? I...

Jonge dealer op heterdaad betrapt: grote hoeveelheid drugs in auto

De politie van Dordrecht heeft een jonge drugsdealer op heterdaad betrapt. Dat gebeurde al op donder...

Opnieuw peperdure behandeling voor Jetske, maar die wordt niet vergoed: 'Oneerlijk'

Jetske Postma is opzoek naar geld voor een peperdure behandeling in het buitenland. Aankomende donde...

Nieuwe Kinderraad geïnstalleerd: ‘Geen beleid over kinderen, maar mét ze’

“Ik beloof dat...”, spreken 18 nieuwe Kinderraadsleden de burgemeester van Sliedrecht toe. De Kinder...

Nooit te oud om te bewegen: Oldstars korfbal brengt 55-plussers samen

Het is een drukte van belang elke dinsdag-en woensdagochtend in de gymzaal van CKC Kinderdijk. Tijde...

Ruim 5.300 kerstbomen ingezameld in Dordrecht: 'Een mooie hoeveelheid’

Inwoners van Dordrecht hebben de afgelopen weken 5.371 kerstbomen ingeleverd. Dat zijn er iets minde...