Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht en gemeente ondertekenen BOB campagne

Voorafgaand aan de wedstrijd tussen FC Dordrecht en FC Eindhoven heeft Wethouder Rik Van der Linden samen met commercieel directeur Rik Maaskant de campagne “BOB in de kantine” ondertekent. De bedoeling is dat bezoekers van sportkantines na het sporten of het bezoeken van een wedstrijd afspreken wie er de BOB is.
Aike van den Heuvel | 19 november 2018 15:52 | Aangepast op 19 november 2018 15:52
Met de campagne willen de gemeente, politie en het ministerie van Verkeer en WaterStaat het aantal personen dat de derde helft viert en daarna gaan rijden verminderen.


“We vinden het belangrijk dat er gesport wordt en dat je na het sporten weer veilig thuis komt. En als je de derde helft viert moet je onderling afspreken wie er de BOB is. Dan komt iedereen weer veilig thuis”, aldus Wethouder van der Linden.

Meest gelezen

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Redactie Streek 56 | 17 dec 2025 10:45

Woede om geopende graven Essenhof, geen vervolging en raadsenquête

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | 17 dec 2025 17:00

Lees ook

Zwak FC Dordrecht sluit 2025 af met vierde nederlaag op rij

FC Dordrecht heeft het kalenderjaar afgesloten met een pijnlijke nederlaag bij VVV-Venlo. Uitgereken...

Winter3Daagse bij radio ATOS: 60 uur lang voor donatie voedselbank

Via de Winter3Daagse van ATOS radio worden er dit jaar in elf gemeenten producten opgehaald voor de ...

Zaterdag in Studio De Witt: het Staartje, FC Dordrecht en terugblik Dordtse gemeenteraad 2025

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Diana Gerritsma over de...

Op Pad Met Ad: Rondje Dordt met de burgemeester

“U stond hoog op mijn verlanglijstje”, geeft presentator Ad van der Herik toe aan burgemeester Nanni...

Dordtse oud-wethouder Van der Linden geïnstalleerd als burgemeester in Lansingerland

“Ik fietste hier rond en dacht: dit is ‘m. Dit is de plek”, aldus Rik van der Linden, de kersverse ...

Hennep helpt niet om vervuilde moestuinen schoon te maken, blijkt uit proeven

Hennep is ‘geen realistische oplossing’ om met PFOA-vervuilde moestuinen te saneren. Dat concludeert...