gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht financieel niet op orde

FC Dordrecht blijft ingedeeld in categorie 1. Dat heeft voetbalbond KNVB vorige maand laten weten.

Peter Tromp |  | Aangepast op
FC Dordrecht blijft ingedeeld in categorie 1. Dat heeft voetbalbond KNVB vorige maand laten weten Pas vandaag komt het nieuws naar buiten. Categorie 1 betekent dat de club financieel niet gezond is en een plan van aanpak moet schrijven. Volgens FC Dordrecht berust alles op een misverstand. De beginstand van de liquiditeitspositie klopte niet, omdat een datum was overschreden. De club heeft een beroepszaak aangespannen tegen de beslissing, maar de beroepscommissie van de KNVB stelt FC Dordrecht in het ongelijk. Algemeen directeur Ad Heijsman zegt: "FC Dordrecht zal ervoor zorgen dat deze affaire op de kortst mogelijke termijn uit de wereld is. Per 1 juli 2015 zitten wij weer in Categorie 2". Heijsman vertrekt eind deze maand en de trainer is onlangs al opgestapt. Volgens de club hebben die ontwikkelingen niets te maken met de categorie-indeling.

Lees ook

Zwembad.png

zomerhitte

Als enige zwembad dat open is, rekent De Dubbel op dubbele drukte

Met een temperatuur van zo’n 27 graden is het dit pinksterweekend genieten geblazen. Reden voor velen om een verkoelende plons te nemen. Waar de één een duik neemt in de Merwelanden, kiest een ander voor het zwembad. Maar omdat het Wantijbad nog gesloten is, is die laatste keuze in Dordrecht niet reuze. Daarom maakt zwembad De Dubbel zich op voor topdrukte. “We verwachten dubbel zoveel drukte”, vertelt badjuffrouw en zwemlerares Astrid.

pexels-dom-gould-105501-325790.jpg

Enorme hitte zorgt voor extra voorbereiding hardlopers: ‘We hebben zo’n 288 waterflesjes ingeslagen’

Waar de meeste mensen dit weekend rustig van het warme weer genieten, gaat Arie Toom met zijn team voor het Albert Schweitzer ziekenhuis meedoen aan de RopaRun. Dat is een estafetteloop waar meer dan tweehonderd teams aan meedoen om geld op te halen voor een goed doel. De 35e editie wordt dit jaar voor de deelnemers extra uitdagend, omdat de temperaturen kunnen oplopen tot bijna dertig graden.

Illegale prostitutie

Illegale prostitutie op twee plaatsen in onze streek, ook hennep aangetroffen

In Hendrik-Ido-Ambacht en Zwijndrecht is illegale prostitutie geconstateerd na een regionaal onderzoek op vijf verschillende plaatsen in onze streek. Ook is er in Zwijndrecht tijdens deze controle hennep aangetroffen.

burgemeester ter illustratie AI.png

rechtszaak

Oud-burgemeester Hendrik-Ido-Ambacht ook verdacht van jarenlange ontucht

Oud-burgemeester Herman J. van Hendrik-Ido-Ambacht, die vastzit voor het bezit van kinderporno, wordt nu ook verdacht van ontucht. Hij zou jarenlang een man hebben betast, die veel jonger was dan hij. De ontucht zou gedeeltelijk tijdens zijn burgemeesterschap zijn geweest en ook nog enkele jaren daarna.

05afacb5-79e3-3a04-975b-cb6aee3a5da5.jpg

vermissing

Zoektocht naar vermiste Erik (53) op Saba voorbij: 'We leven intens mee'

De zoektocht naar Erik Matthijsen op het Caribische eiland Saba is gestaakt. De 53-jarige ambulanceverpleegkundige van de Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid keerde vorige week woensdag niet terug van een wandeling, waarna er intensief naar hem werd gezocht. Zonder resultaat. "Dit is niet de uitkomst waar we op hadden gehoopt."

joost hut.jpg

Vogelkijkhut in Dordtse Biesbosch gepimpt: ‘Het nodigt je uit’

De vogelkijkhut in de Nieuwe Dordtse Biesbosch bij de tongplaat heeft een make-over gekregen. In opdracht van Staatsbosbeheer mocht kunstenaar Joost Zwanenburg zich uitleven: en nu zie je de dieren daar niet langer alleen door een verrekijker.