Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht gaat verbouwen

FC Dordrecht gaat het stadion aan de Krommedijk stapsgewijs opknappen en verbouwen. Dat hebben de club en de gemeente woensdagmiddag bekendgemaakt.
Peter Tromp | 4 april 2018 17:53 | Aangepast op 4 april 2018 17:53
Het plan is nog niet concreet, maar moet dat eind dit jaar wel worden. Dan moet ook duidelijk worden waar de minimaal benodigde 7 miljoen euro vandaan moet komen.

Algemeen directeur van FC Dordrecht, Hans de Zeeuw, heeft ondanks diverse mislukte nieuwbouwplannen vertrouwen in dit project: "Ik praat niet over het verleden. Dit plan gaat gewoon lukken."

Al meer dan tien jaar streeft de club naar de bouw van een nieuw stadion, maar alle plannen ketsten tot nu toe af op de kosten. Een in de arm genomen ontwikkelaar gelooft dat dit plan financieel wél haalbaar is.

Lees ook

Bibliotheek en wijkcentra langer en vaker open

Het initiatief 'Warme ontmoetingsplekken' blijkt zo succesvol, dat de gemeente heeft besloten de ope...

Jaarlijkse vloedschottentest roept vragen op wat te doen bij hoogwater

“Ik vraag mij af of er geen gaatjes in zitten die het water toch doorlaten”, vertelt een winkeleigen...

Vijf vragen over het vonnis tegen Chemours: wat betekent de uitspraak?

Chemiebedrijf Chemours had actief informatie met de overheid moeten delen over de schadelijkheid van...

Woensdag op TV Dordrecht: Via Cultura Magazine

In het Via Cultura Magazine van deze week een interview met Ilona Snip over haar aanstaande concert ...

'Wij kunnen heel tevreden zijn', zeggen gemeenten over PFAS-overwinning

"Wij hebben altijd gezegd dat wij Chemours aansprakelijk vinden voor de uitstoot en dat heeft de rec...

Proces 'Lucky' voor fatale schietpartij Zwijndrecht pas in mei

De inhoudelijke behandeling van de rechtszaak tegen Minh V, alias ‘Lucky’, staat gepland voor 15 of ...