gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht geeft ook tegen Excelsior voorsprong weg en verliest Rijnmondderby

49bd525735cc093453ae13934725c5ca

Het is FC Dordrecht niet gelukt om een goed resultaat te boeken tegen Excelsior uit Rotterdam. De Rijnmondderby werd met 1-3 verloren: alle doelpunten van de bezoekers kwamen uit corners vlak voor het einde van de eerste- of tweede helft. Kevin Vermeulen was de doelpuntenmaker voor de Schapekoppen.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Zowel Ahmad Mendes Moreira als de IJslandse spits Elias Mar Omarsson kregen al vroeg de kans om de score in het voordeel van de Rotterdammers te openen, maar Julius Bliek stond Moreira in de weg en Omarsson werkte via een andere Excelsior-speler naast.

De eerste kans voor Dordt was wel gelijk raak. Kevin Vermeulen werkte na tien minuten binnen uit de rebound en zette zo de 1-0 voor de Schapekoppen op het scorebord. Arsenio Valpoort kon drie minuten later de voorsprong verdubbelen, maar stuitte bij zijn schot op een Excelsior-verdediger.

Nikolas Agrafiotis, die voor FC Dordrecht in de oefenwedstrijden meerdere malen het net van de tegenstander wist te vinden, was dichtbij de 2-0, maar schoot een meter links naast het doel van doelman Alessandro Damen.

De bezoekers waren hierdoor gemotiveerd om de gelijkmaker te maken. Dit gebeurde op slag van rust: Omarsson tikte zijn zesde binnen in drie duels voor Excelsior. Het laatste moment in de eerste helft zorgde voor een zure nasmaak bij de Dordtenaren. Een lage corner werd door diezelfde Omarsson bij de eerste paal binnengelopen, waardoor 1-2 de ruststand was.

FC Dordrecht toonde meer initiatief en werd aan de bal sterker dan de Kralingers, maar zowel Polley, Vermeulen als Agrafiotis troffen niet meer het doel. Ook uit corners kwamen de Schapekoppen nog tot kleine kansen, maar gevaarlijk werd de ploeg van trainer Harry van den Ham niet meer. Een 1-3 nederlaag was dus de eindstand in de Rijnmondderby.

Scoreverloop

10' Kevin Vermeulen 1-0

43' Elias Mar Omarsson 1-1

45+2' Elias Mar Omarsson 1-2

89' Thomas Oude Kotte 1-3

Opstelling FC Dordrecht

Swolfs, Polley, Aktas, Bliek, Overes, Baggerman (Muhringen/64), Jansen (Musaba/82), Vermeulen, Sürmeli, Valpoort (Amadin/46), Agrafiotis

Lees ook

baanhoekbrug

Let op: Baanhoekbrug al vanaf 6 juli niet meer door fietsers te gebruiken

Het fietspad van de Baanhoekbrug gaat elf dagen eerder dicht dan tot nu toe bekend. Vanwege voorbereidende werkzaamheden kunnen tweewielers als vanaf 6 juli de brug niet meer gebruiken om de Beneden Merwede over te steken.

Kermis Dordrecht

kermis

Nieuw, hoger en griezeliger: Zomerkermis keert terug naar Dordt

Het kwik stijgt en dat kan natuurlijk maar één ding betekenen: Zomerkermis Dordrecht XXL. Van zaterdag 20 juni tot en met zondag 28 juni kan er weer gegild worden in de achtbaan, gevist worden naar eendjes en gerild worden in het spookhuis. “We hebben twaalf gloednieuwe smaken die de Dordtenaren nog niet geproefd hebben”, aldus Ruud de Dreu, kermismeester van de Dordtse Zomerkermis.

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_00_56_25.Still001

Nog twee mogelijke locaties voor gezamenlijk zwembad, Blauwe Zoom valt af

Er zijn nog twee mogelijke plekken over voor een nieuw, gezamenlijk zwembad van Sliedrecht en Hardinxveld-Giessendam. De derde beoogde locatie, De Blauwe Zoom, is definitief van tafel.

IMG_8819

Man (22) die vrouwen wilde verkrachten nam ook man in nekklem: 'Poging doodslag'

De man, die eind februari twee pogingen tot verkrachting deed in Rotterdam, viel nog een derde slachtoffer aan. Het ging om de vriend van een van de vrouwen op wie hij had gemunt. Dit slachtoffer werd in een nekklem genomen en in zijn gezicht geschopt. Hij raakte daardoor bewusteloos. Het Openbaar Ministerie heeft poging doodslag ten laste gelegd.

1000113157

Supermarkt twee keer ontruimd om mistige damp in magazijn

Een supermarkt aan de Espenhof in Papendrecht is binnen een dag twee keer ontruimd. Beide keren veroorzaakte een kapotte koelmachine een mistige damp in het magazijn, laat een brandweerwoordvoerder weten.

fotovoorweb

Plan voor 720 huizen op deze plek de prullenbak in? ‘Enorm dilemma’

De kans is groot dat een plan voor 720 huizen in Dordrecht door de shredder kan. Het gemeentebestuur wil nieuwbouw van het Albert Schweitzer ziekenhuis namelijk voorrang geven, politieke weerstand is er maar deels. “We hebben er heel wat slapeloze nachten over gehad.”