gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht haalt Amadin van Feyenoord

f22c5967ba93c1170fe3568db4fd86c9

De 18-jarige Nelson Amadin speelt de komende twee seizoenen voor FC Dordrecht. De rechter-aanvaller komt over van de jeugdopleiding van Feyenoord. Amadin kwam het afgelopen jaar uit voor Feyenoord onder de 19, dat net geen kampioen werd.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Bij Feyenoord kwam Amadin niet in aanmerking voor een verbintenis. FC Dordrecht heeft in zijn contract ook nog een optie opgenomen om langer met elkaar door te gaan. De overgang van Amadin van Feyenoord naar FC Dordrecht staat los van het samenwerkingsverband dat beide clubs met elkaar hebben.

Zoals afgesproken zal Feyenoord het komend seizoen vijf spelers uitlenen aan FC Dordrecht. Bekend was al dat Noah Lewis en Ramón ten Hove door de ploeg van Claudio Braga van Feyenoord worden gehuurd. De andere drie spelers zullen zo goed als zeker eerst een gedeelte van de voorbereiding bij Feyenoord meemaken.

Lees ook

albertschweitzerasz

Dit ziekenhuis plaatst jaarlijks vijf tot zeven patiënten op zwarte lijst: 'Jaar lang geen verpleging'

Van doodsbedreigingen tot schoppen, duwen en slaan: zorgmedewerkers krijgen steeds vaker te maken met agressie. Soms gaat dit zo ver, dat ziekenhuizen de bezoekers en patiënten op een zwarte lijst zetten. "Vaak gebeurt dit onder invloed van drank of drugs", zegt het Albert Schweitzer Ziekenhuis tegen Rijnmond.

Fotopersburo Busink politieautos

Agent gewond nadat automobilist inrijdt op politieauto's

Een automobilist is vrijdagochtend ingereden op politieauto’s in Papendrecht. Een agent is daarbij gewond geraakt, meldt de politie.

Point Blur_Sep282026_145226

Foutje op snelweg komt bestuurder duur te staan, auto de sloot in

Een bestuurder is maandagmiddag met zijn auto in de sloot beland langs de A27 bij Hoogblokland. Bij het ongeluk waren geen andere voertuigen betrokken.

verdachterid

81-jarige vrouw geeft sieraden mee aan nep-rechercheur, politie zoekt jonge verdachte

Een 81-jarige vrouw uit Ridderkerk is slachtoffer geworden van een babbeltruc waarbij een nep-rechercheur haar sieraden buitmaakt. De vrouw krijgt eerst iemand aan de telefoon die zich voordoet als rechercheur. Later verschijnt een jonge man bij haar woning om de sieraden op te halen.

foto pandsluiting daf vrachtwagendealer

Vrachtwagendealer per direct dicht vanwege ‘acuut veiligheidsbelang’

Een vrachtwagendealer op een Dordts industrieterrein is op advies van de politie met spoed gesloten. Volgens de gemeente is “een acuut veiligheidsbelang” daar de reden van.

misbruik ter illustratie Pexels

Man moet cel in voor verkrachting van weggelopen meisje (17) uit instelling: ‘Kwalijk dat u zichzelf als slachtoffer ziet’

De rechter in Rotterdam heeft de 40-jarige M.K. veroordeeld voor de verkrachting van een 17-jarig meisje dat was weggelopen uit een gesloten inrichting in Sliedrecht. Hij krijgt een jaar cel, waarvan vier maanden voorwaardelijk.