Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht haalt spits van Belgische topclub

Mathis Suray is de zestiende aanwinst van FC Dordrecht dit seizoen. De rechtsbenige aanvaller kwam niet meer voor in de plannen van de Belgische club Anderlecht en tekent een driejarig contract bij de Schapekoppen.
Corrado Francke | 28 september 2020 11:48 | Aangepast op 28 september 2020 11:48
De 19-jarige Suray speelde ook in zijn jeugd in de paars-witte clubkleuren van Anderlecht. Ook maakt de spits deel uit van België Onder 19, waar hij al een keer scoorde.

Bij FC Dordrecht moet de Belg met zijn mede-aanvallers voor de doelpunten zorgen. Juist op die positie zijn nog verbeteringen gewenst, want de Dordtenaren schoten in vijf competitieduels vier keer in het doel van de tegenstander.

foto: FC Dordrecht

Meest gelezen

Papendrechtsebrug (N3) gaat volgend jaar negen maanden lang dicht

Corrado Francke | Jonathan Sekeris | 26 mei 2025 15:52

Lees ook

Marten de Roon heel even in Nederland voor opening trapveldje, maar: 'Ik blijf lekker in Italië'

Een trapveldje openen in zijn oude woonplaats Hendrik-Ido-Ambacht op een plek waar hijzelf als kind ...

Deze week in Op Pad Met Ad: nieuwe Dordtse burgemeester neemt afscheid in Laren

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad reist presentator Ad van den Herik af naar Laren. Hij is...

Dit nieuwe superjacht ging via onze streek van Rotterdam naar Schiedam

Het was hier en daar een beetje pielen, maar het is gelukt. Een megajacht dat is gebouwd op een sche...

Liam Bossin definitief van FC Dordrecht naar Feyenoord

Liam Bossin verruilt FC Dordrecht voor Feyenoord. De Belgisch-Ierse goalie werd sinds januari al ver...

Bijna één miljoen euro voor klaslokalen in slooppand: 'Geen structurele oplossing'

De gemeente Sliedrecht trekt 900.000 euro uit voor een grondige verbouwing van de voormalige Groen v...

Roeiend de dag én nacht door: deze Dordtenaren leggen 210 kilometer af in minder dan 24 uur

Meer dan 200 kilometer roeien, in minder dan 24 uur. De roeiers van de Koninklijke Dordrechtsche Roe...