gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht heeft met Pepijn Doesburg eerste aanwinst voor komend seizoen binnen

ba044d5d2d1c7f7d6232d538dfc400be

Pepijn Doesburg is de eerste aanwinst van FC Dordrecht voor komend seizoen. De 21-jarige aanvaller komt over van Sparta Rotterdam en tekent voor drie jaar aan de Krommedijk.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Sinds de zomer van 2020 speelt Doesburg in Jong Sparta, dat uitkomt in de Tweede Divisie. In twintig duels dit seizoen was hij vier keer trefzeker. Voor het avontuur bij de Kasteelclub kwam hij uit voor jeugdteams van Feyenoord en TOGB (Berkel en Rodenrijs).

Opa Pim
De opa van Doesburg, Pim genaamd, is een bekende naam bij de Spartanen. Hij speelde tussen 1962 en 1987 in totaal 687 Eredivisiewedstrijden voor Sparta en PSV. Daarmee is hij recordhouder.

Innovatiemanager Leon Vlemmings omschrijft de jongste Doesburg als een jonge speler die met zeer veel passie en energie speelt. “Hij heeft een uitstekende mentaliteit, kan een goal maken en heeft goede voorwaarden om zich verder te ontwikkelen.”

"Vorig seizoen begonnen we met zeven spelers aan onze voorbereiding en moesten we een hele selectie vormgeven", geeft Vlemmings aan. "Nu hebben we achttien contractspelers voor het nieuwe seizoen, dus veel spelers blijven. Daardoor kunnen we rustiger en gericht kijken welke plekken er vrijkomen. Die lijn moet je nu ook zien met Pepijn."

Dat betekent - naast Stijn Meijer en Jaymillio Pinas - een derde optie in de spits. "Stijn staat er nu en Pinas kan ook aan de zijkant spelen. We zochten sowieso nog naar een spits."

Kans
Doesburg zelf is blij met de kans die FC Dordrecht hem biedt. “Ik hoop snel belangrijk te kunnen zijn voor het elftal.”

Lees meer over:

Lees ook

politie

Dordtenaar vlucht door weilanden na mogelijke inbraak in Brabant

Een Dordtse man (23) is in de nacht van zondag op maandag op de vlucht geslagen voor de politie na een vermoedelijke poging tot inbraak in het Brabantse plaatsje Lepelstraat. De Dordtenaar rende daarbij door verschillende weilanden. Met behulp van een hondengeleider is hij uiteindelijk in de boeien geslagen.

IMG_7929

Man (26) opgepakt voor ontvoering en gewelddadige woningoverval

De politie heeft maandag een derde verdachte aangehouden voor een ontvoering en een gewelddadige woningoverval afgelopen zomer in Rotterdam. Het gaat om een 26-jarige man uit Papendrecht.

IMG_7482

Automobilisten opgelet: nachtafsluitingen N3 op komst komende week

Verschillende delen van de N3 zijn komende donderdag- of vrijdagnacht dicht. Het gaat om stukken weg aan zowel de Dordtse als Papendrechtse kant.

papendrechtnieuwbouw

36 woningen en horeca: na ruim vijftien jaar wordt er eindelijk gebouwd op dit lege terrein

Al in 2012 gingen de oude panden naast het Papendrechtse gemeentehuis tegen de vlakte. Sinds die tijd deed het terrein vooral dienst als uitbreiding van het marktplein. Toch werd er altijd gesproken over de nieuwe invulling van het gebied en inmiddels is het zover: begin 2027 begint de bouw van een nieuw appartementencomplex.

yv20261009A1C03615

FC Dordrecht in eigen huis hard onderuit tegen FC Emmen

FC Dordrecht heeft in eigen huis een harde nederlaag geleden tegen FC Emmen. Dankzij individuele fouten achterin zag de ploeg van Nuijten de achterstand voor rust al oplopen. Het duel eindigde uiteindelijk in 0-3 voor de bezoekers uit Drenthe.

kerkwegzwijndrecht

Deze weg is bijna twee maanden dicht

De Kerkweg in Zwijndrecht gaat op de schop. De weg, die de Lindtsedijk verbindt met de Laan van Nederhoven, is sinds deze maandagochtend dicht vanwege herinrichtingswerkzaamheden.