gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht heeft met Pepijn Doesburg eerste aanwinst voor komend seizoen binnen

ba044d5d2d1c7f7d6232d538dfc400be

Pepijn Doesburg is de eerste aanwinst van FC Dordrecht voor komend seizoen. De 21-jarige aanvaller komt over van Sparta Rotterdam en tekent voor drie jaar aan de Krommedijk.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Sinds de zomer van 2020 speelt Doesburg in Jong Sparta, dat uitkomt in de Tweede Divisie. In twintig duels dit seizoen was hij vier keer trefzeker. Voor het avontuur bij de Kasteelclub kwam hij uit voor jeugdteams van Feyenoord en TOGB (Berkel en Rodenrijs).

Opa Pim
De opa van Doesburg, Pim genaamd, is een bekende naam bij de Spartanen. Hij speelde tussen 1962 en 1987 in totaal 687 Eredivisiewedstrijden voor Sparta en PSV. Daarmee is hij recordhouder.

Innovatiemanager Leon Vlemmings omschrijft de jongste Doesburg als een jonge speler die met zeer veel passie en energie speelt. “Hij heeft een uitstekende mentaliteit, kan een goal maken en heeft goede voorwaarden om zich verder te ontwikkelen.”

"Vorig seizoen begonnen we met zeven spelers aan onze voorbereiding en moesten we een hele selectie vormgeven", geeft Vlemmings aan. "Nu hebben we achttien contractspelers voor het nieuwe seizoen, dus veel spelers blijven. Daardoor kunnen we rustiger en gericht kijken welke plekken er vrijkomen. Die lijn moet je nu ook zien met Pepijn."

Dat betekent - naast Stijn Meijer en Jaymillio Pinas - een derde optie in de spits. "Stijn staat er nu en Pinas kan ook aan de zijkant spelen. We zochten sowieso nog naar een spits."

Kans
Doesburg zelf is blij met de kans die FC Dordrecht hem biedt. “Ik hoop snel belangrijk te kunnen zijn voor het elftal.”

Lees meer over:

Lees ook

IMG-20261004-WA0017 (1)

Geparkeerd busje in brand in Krispijn

In een geparkeerd busje in de Dordtse wijk Krispijn heeft in de nacht van zaterdag op zondag brand gewoed. Dat gebeurde in de Albert Neuhuysstraat.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Femke Hameetman

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in het radioprogramma Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met Femke Hameetman. Zij is artistiek directeur van het Dordrechts Museum.

oplichting oudere man

Ouderen in de hele streek slachtoffer van oplichter Abdul W.: drie jaar cel

Agent, bankmedewerker en pakketbezorger: Abdul W. (24) was het allemaal. In verschillende gemeenten in onze regio was hij betrokken bij oplichting van ouderen, nu is hij veroordeeld tot drie jaar cel. Hij is al eerder veroordeeld voor oplichting, maar ging direct na zijn vrijlating meermaals in de fout.

20261015_101657

Niet alleen voor de dorst, ook als troost: Rijkswaterstaat bedankt reizigers en deelt appels uit

Een appeltje voor de dorst of fietslampjes om ook in het donker zichtbaar te zijn: Rijkswaterstaat deelt op verschillende locaties in onze streek bedankjes uit aan alle reizigers vanwege de alternatieven die zij hebben gekozen sinds de afsluiting van de Papendrechtsebrug.

01 vormgeving_RTV Dordrecht nieuws.00_05_19_03.Still001

Lucinda Brand kondigt afscheid als wielrenner aan, al verlaat ze de sport niet

Lucinda Brand gaat in 2028 met wielerpensioen. Dat maakte de 37-jarige Dordtse dinsdag bekend. Het Duitse Canyon-Sram wordt haar laatste wegteam, waar ze daarna onderdeel van de technische staf wordt.

margreet van driel burgemeester papendrecht vuurwerk

Geen lokale vuurwerkshows tijdens jaarwisseling in dit dorp: 'Kunnen niet handhaven'

Lokale verenigingen en stichtingen krijgen in Papendrecht geen toestemming om de komende jaarwisseling gezamenlijk vuurwerk af te steken. Burgemeester Margreet van Driel ziet af van de mogelijkheid om uitzonderingen te verlenen, omdat er onvoldoende capaciteit is om extra locaties te controleren en te handhaven. De gezamenlijke professionele vuurwerkshow met Dordrecht bij het Drierivierenpunt gaat wel door.