gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht heeft met Pepijn Doesburg eerste aanwinst voor komend seizoen binnen

ba044d5d2d1c7f7d6232d538dfc400be

Pepijn Doesburg is de eerste aanwinst van FC Dordrecht voor komend seizoen. De 21-jarige aanvaller komt over van Sparta Rotterdam en tekent voor drie jaar aan de Krommedijk.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Sinds de zomer van 2020 speelt Doesburg in Jong Sparta, dat uitkomt in de Tweede Divisie. In twintig duels dit seizoen was hij vier keer trefzeker. Voor het avontuur bij de Kasteelclub kwam hij uit voor jeugdteams van Feyenoord en TOGB (Berkel en Rodenrijs).

Opa Pim
De opa van Doesburg, Pim genaamd, is een bekende naam bij de Spartanen. Hij speelde tussen 1962 en 1987 in totaal 687 Eredivisiewedstrijden voor Sparta en PSV. Daarmee is hij recordhouder.

Innovatiemanager Leon Vlemmings omschrijft de jongste Doesburg als een jonge speler die met zeer veel passie en energie speelt. “Hij heeft een uitstekende mentaliteit, kan een goal maken en heeft goede voorwaarden om zich verder te ontwikkelen.”

"Vorig seizoen begonnen we met zeven spelers aan onze voorbereiding en moesten we een hele selectie vormgeven", geeft Vlemmings aan. "Nu hebben we achttien contractspelers voor het nieuwe seizoen, dus veel spelers blijven. Daardoor kunnen we rustiger en gericht kijken welke plekken er vrijkomen. Die lijn moet je nu ook zien met Pepijn."

Dat betekent - naast Stijn Meijer en Jaymillio Pinas - een derde optie in de spits. "Stijn staat er nu en Pinas kan ook aan de zijkant spelen. We zochten sowieso nog naar een spits."

Kans
Doesburg zelf is blij met de kans die FC Dordrecht hem biedt. “Ik hoop snel belangrijk te kunnen zijn voor het elftal.”

Lees meer over:

Lees ook

Overval Kruidvat Kerkbuurt Sliedrecht

Gewapende overval op winkel, 17-jarige verdachte aangehouden

Aan de Kerkbuurt in Sliedrecht heeft dinsdagavond een gewapende overval met een mes plaatsgevonden. Dit gebeurde rond 17.30 uur bij een vestiging van de Kruidvat.

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - DOMINEE

Idelette heeft na 35 jaar als dominee nog steeds soms het beginnersgevoel

De vader van Idelette Otten was dominee. Ze heeft het echt met de paplepel ingegoten gekregen. Domineeskinderen gaan volgens Idelette vaak het theater in of worden zelf dominee. Zij koos voor het laatste en zit nu al zo’n 35 jaar in het vak. Megan ondervindt wat een dominee eigenlijk doet, buiten de zondag in de kerk.

bussen rijden in dordrecht wel

Ov niet in de hele streek plat, hier kun je wel reizen

De landelijke staking in het openbaar vervoer is begonnen. Medewerkers leggen voor 24 uur het werk neer. De staking legt in de meeste gemeenten het openbaar vervoer totaal plat, maar op sommige plaatsen is vervoer wel mogelijk.

2609066002

Auto zwaar beschadigd na crash; twee mannen met alcohol op zeggen niet te hebben gereden

Een auto is afgelopen weekend zwaar beschadigd geraakt bij een eenzijdig ongeval in Hardinxveld-Giessendam. De politie trof bij de auto twee mannen aan die onder invloed waren van alcohol, maar beiden verklaarden niet te hebben gereden.

Still website VERSIE3

Toch op het station erachter komen dat er geen trein rijdt: 'Mijn eigen schuld!'

Stilte op station Dordrecht woensdagochtend tijdens de landelijke ov-staking. Geen enkele trein rijdt en dus zijn er lege perrons. Waar de een extra vroeg zijn bed is uitgekomen, komt de ander er pas op het station achter.

fotoartikel

Van rustig park naar de N3: het raadsel van de ontsnapte hooglanders

Twee lieve Schotse hooglanders die dinsdagavond uit het niets uitbreken en de politie een lastige avond bezorgen. Ook een dag later houdt het de gemoederen rondom het Dordtse Dubbelmondepark flink bezig. De dieren kwamen op een nog onbekende manier buiten de poorten van het park. Ondanks verwoede pogingen van de politie om de dieren in te sluiten, belandden de dieren op de rondweg N3 tussen voorbijrazende auto’s. Hoe is dat mogelijk geweest?