gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht heeft met Pepijn Doesburg eerste aanwinst voor komend seizoen binnen

ba044d5d2d1c7f7d6232d538dfc400be

Pepijn Doesburg is de eerste aanwinst van FC Dordrecht voor komend seizoen. De 21-jarige aanvaller komt over van Sparta Rotterdam en tekent voor drie jaar aan de Krommedijk.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Sinds de zomer van 2020 speelt Doesburg in Jong Sparta, dat uitkomt in de Tweede Divisie. In twintig duels dit seizoen was hij vier keer trefzeker. Voor het avontuur bij de Kasteelclub kwam hij uit voor jeugdteams van Feyenoord en TOGB (Berkel en Rodenrijs).

Opa Pim
De opa van Doesburg, Pim genaamd, is een bekende naam bij de Spartanen. Hij speelde tussen 1962 en 1987 in totaal 687 Eredivisiewedstrijden voor Sparta en PSV. Daarmee is hij recordhouder.

Innovatiemanager Leon Vlemmings omschrijft de jongste Doesburg als een jonge speler die met zeer veel passie en energie speelt. “Hij heeft een uitstekende mentaliteit, kan een goal maken en heeft goede voorwaarden om zich verder te ontwikkelen.”

"Vorig seizoen begonnen we met zeven spelers aan onze voorbereiding en moesten we een hele selectie vormgeven", geeft Vlemmings aan. "Nu hebben we achttien contractspelers voor het nieuwe seizoen, dus veel spelers blijven. Daardoor kunnen we rustiger en gericht kijken welke plekken er vrijkomen. Die lijn moet je nu ook zien met Pepijn."

Dat betekent - naast Stijn Meijer en Jaymillio Pinas - een derde optie in de spits. "Stijn staat er nu en Pinas kan ook aan de zijkant spelen. We zochten sowieso nog naar een spits."

Kans
Doesburg zelf is blij met de kans die FC Dordrecht hem biedt. “Ik hoop snel belangrijk te kunnen zijn voor het elftal.”

Lees meer over:

Lees ook

foto wim

Gemeente start onderzoek naar verwarmingsprobleem Rivierenplein: 'Heel zorgelijk'

Het gemeentebestuur van Dordrecht laat onderzoek doen naar de verwarmingsproblemen in een flat bij het Dordtse Rivierenplein. Al acht maanden zitten flatbewoners daar zonder werkende verwarming en dat is zorgelijk, vindt wethouder Wim van der Kruijff: “Ouderen in de kou wil natuurlijk niemand en we voelen echt de urgentie.”

nk2026102893A09284

Ongeloof bij FC Dordrecht na nieuwe afgang: ‘De gifbeker moet helemaal leeg‘

Inspiratieloos, kwalitatief onvoldoende en nul stootkracht. Volledig terecht kegelden de amateurs van SC Genemuiden het armoedige FC Dordrecht woensdagavond uit de KNVB Beker. “Deze doet extra pijn”, merkt een gefrustreerde hoofdtrainer Paul Nuijten.

businktankstation

Tankstation dicht vanwege lekkage

Een tankstation aan de Beneluxlaan in Zwijndrecht is sinds donderdag afgesloten. Een van de pompen bleek te kampen met een lekkage, meldt de gemeente.

Boeken tussen dozen en portret

65.000 boeken verhuizen: bibliotheek AanZet vraagt ook klanten om mee te sjouwen

Een monsterklus voor personeel van de stadsbibliotheek in Dordrecht. Na 40 jaar verhuist de bieb van AanZet namelijk naar het nieuwe Dordthuis, waar het samen met onder meer de gemeente het nieuwe onderkomen zal betrekken. Maandag start het personeel al op de nieuwe plek, daarna volgen duizenden boeken. En de bieb kan de hulp van klanten daarbij goed gebruiken.

ongeluka16asmedia

Dode en zwaargewonden na ongeluk op A16

Drie auto’s zijn maandagmiddag met elkaar in botsing gekomen op de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht. Daarbij is één persoon overleden en zijn twee mensen zwaargewond geraakt. De weg richting Rotterdam was eerst helemaal, daarna tijdelijk dicht.

halloween

Halloween in de streek: van spooktochten tot discozwemmen

Skeletten, vampiers en heel veel bloederige elementen: Halloween staat voor de deur. Straten worden griezelig versierd en kinderen gaan verkleed langs de deuren met als doel zo veel mogelijk snoep te verzamelen. Maar er is dit weekend nog veel meer te doen. Hieronder vind je een selectie van de Halloween-activiteiten die zaterdag plaatsvinden in onze streek.