gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht heeft met Pepijn Doesburg eerste aanwinst voor komend seizoen binnen

ba044d5d2d1c7f7d6232d538dfc400be

Pepijn Doesburg is de eerste aanwinst van FC Dordrecht voor komend seizoen. De 21-jarige aanvaller komt over van Sparta Rotterdam en tekent voor drie jaar aan de Krommedijk.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Sinds de zomer van 2020 speelt Doesburg in Jong Sparta, dat uitkomt in de Tweede Divisie. In twintig duels dit seizoen was hij vier keer trefzeker. Voor het avontuur bij de Kasteelclub kwam hij uit voor jeugdteams van Feyenoord en TOGB (Berkel en Rodenrijs).

Opa Pim
De opa van Doesburg, Pim genaamd, is een bekende naam bij de Spartanen. Hij speelde tussen 1962 en 1987 in totaal 687 Eredivisiewedstrijden voor Sparta en PSV. Daarmee is hij recordhouder.

Innovatiemanager Leon Vlemmings omschrijft de jongste Doesburg als een jonge speler die met zeer veel passie en energie speelt. “Hij heeft een uitstekende mentaliteit, kan een goal maken en heeft goede voorwaarden om zich verder te ontwikkelen.”

"Vorig seizoen begonnen we met zeven spelers aan onze voorbereiding en moesten we een hele selectie vormgeven", geeft Vlemmings aan. "Nu hebben we achttien contractspelers voor het nieuwe seizoen, dus veel spelers blijven. Daardoor kunnen we rustiger en gericht kijken welke plekken er vrijkomen. Die lijn moet je nu ook zien met Pepijn."

Dat betekent - naast Stijn Meijer en Jaymillio Pinas - een derde optie in de spits. "Stijn staat er nu en Pinas kan ook aan de zijkant spelen. We zochten sowieso nog naar een spits."

Kans
Doesburg zelf is blij met de kans die FC Dordrecht hem biedt. “Ik hoop snel belangrijk te kunnen zijn voor het elftal.”

Lees meer over:

Lees ook

Batavia in de Bataviahaven - ovv Sander Wit

Dordts bedrijf zorgt voor transport van historisch schip

Voor onderhoud moet de historische Batavia heen en weer tussen Lelystad en Amsterdam. Voor dit bijzondere transport wordt onder meer de Dordtse Koninklijke Van der Wees Groep B.V. ingeschakeld, die een belangrijke rol speelt bij de verplaatsing van het schip.

businkautobrandwillemmarisstraat

Metershoge vlammen slaan uit auto

Een auto is in de nacht van zondag op maandag uitgebrand in Dordrecht. Toen de brandweer arriveerde, sloegen de vlammen uit het voertuig.

IMG_0851

Skatepark krijgt een flinke opknapbeurt

Het kleine skateparkje aan de Groenezoom in Dordrecht wordt vernieuwd. Hoewel de baan niet groter wordt, komen er wel meer obstakels bij. Zo moet het vernieuwde skatepark straks meer mogelijkheden bieden voor kinderen en jongeren uit de buurt om te skaten en te bewegen.

20260929153649

Veel vertraging op A16: meerdere ongelukken en te hoog voertuig bij tunnel

Op de A16 richting Rotterdam stonden dinsdagmiddag meerdere files. Dit kwam door ongelukken bij Dordrecht en Ridderkerk. Ook was een tunnelbuis van de Drechttunnel tijdelijk afgesloten door een te hoog voertuig.

MISHANDELING social media pexels

Scholieren mishandeld, vernederd en gefilmd op afroep: ‘Om elkaar terug te pakken’

Leerlingen van verschillende middelbare scholen in Zwijndrecht gaan tegen betaling met elkaar op de vuist en verspreiden filmpjes daarvan op internet. Ook worden verschillende tieners in filmpjes mishandeld en vernederd. Dat blijkt uit gesprekken die deze streekomroep heeft gehad met verschillende jongeren. Aanleiding zijn signalen die de politie zegt binnen te krijgen over deze praktijken. "Dit is het topje van de ijsberg", zegt een deskundige.

burgemeester Zwijndrecht vechtvideos

Politie en gemeente: 'Meld vechtvideo's en mishandelingen'

De gemeente Zwijndrecht en de politie roepen scholieren en hun ouders op incidenten met vechtvideo's te melden. In het dorp gaan leerlingen van verschillende middelbare scholen geregeld tegen betaling met elkaar op de vuist en ook worden verschillende tieners in filmpjes mishandeld en vernederd. De burgemeester vindt deze signalen zorgwekkend.