Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht heeft met verdediger Drakpe eerste winteraanwinst binnen

Drakpe met het shirt van zijn nieuwe club FC Dordrecht
Augustin Drakpe is de eerste winterse versterking voor FC Dordrecht. De centrumverdediger komt over van SV Spakenburg en tekent tot en met medio 2026 aan de Krommedijk, met een optie voor nog een seizoen.
Corrado Francke | 15 januari 2025 18:59 | Aangepast op 15 januari 2025 18:59
Drakpe, die volgens zijn nieuwe werkgever al zijn hele leven in Dordrecht woont, doorliep een groot deel van de jeugdopleiding van Sparta Rotterdam. Afgelopen zomer maakte hij de overstap naar tweededivionist Spakenburg en speelde zich razendsnel in de basis.

Zestien duels
Drakpe kwam sindsdien in zestien competitieduels in actie. Afgelopen november werd zijn contract nog verlengd bij de 'Blauwen'. "Zijn kracht in de duels, opbouwende kwaliteiten en ongelooflijke snelheid hebben ons direct overtuigd om zijn contract te verlengen", viel toen te lezen op de clubwebsite.

Inmiddels heeft de in Togo geboren verdediger zijn verbintenis dus onder een contract bij FC Dordrecht gezet. Volgens Spakenburg ontstond 'recent' de interesse van de Krommedijkclub en woensdag werd de transfer officieel.

Darri (tot nu toe) enige vertrekker
Drakpe is voor FC Dordrecht de eerste winteraanwinst. Voorlopig is er één vertrekker bij de club. Brahim Darri, die nooit zijn officiële debuut maakte voor FC Dordrecht, maakte de overstap naar VVV-Venlo. Voor die club kwam hij afgelopen zondag meteen in actie. Darri deed de laatste twintig minuten mee in de Gelredome, waar VVV met 1-4 van Vitesse won.

Lees meer over:

FC Dordrecht|

Meest gelezen

Roy en Ria van woonboot gestuurd: ‘We worden de dakloosheid ingejaagd’

Coen Theuwis | Redactie Streek 56 | 17 jun 2025 21:00

Lees ook

FC Dordrecht vindt in Jong AZ'er tweede zomerse aanwinst

Jurre van Aken is de tweede zomeraanwinst van FC Dordrecht. De 22-jarige vleugelverdediger komt tran...

FC Dordrecht start seizoen met wedstrijden tegen Cambuur, MVV en Jong PSV

FC Dordrecht begint op vrijdag 8 augustus aan het nieuwe Keuken Kampioen Divisie-seizoen tegen SC Ca...

Zo ziet de voorbereiding op het nieuwe seizoen van FC Dordrecht eruit

De oefencampagne van FC Dordrecht richting het nieuwe seizoen is bekend. De Krommedijkclub treft dri...

FC Dordrecht-trainer Boel vertrekt naar Go Ahead Eagles

Trainer Melvin Boel vertrekt na één seizoen bij FC Dordrecht. De 38-jarige oefenmeester verruilt de ...

Liam Bossin definitief van FC Dordrecht naar Feyenoord

Liam Bossin verruilt FC Dordrecht voor Feyenoord. De Belgisch-Ierse goalie werd sinds januari al ver...

De Plucheplakkers blikken terug op 'seizoen om in te lijsten' van FC Dordrecht

FC Dordrecht is klaar in het seizoen 2024/2025. De halve finale van de nacompetitie blijkt het einds...