Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht heeft nieuwe Raad van Commissarissen

FC Dordrecht heeft weer een Raad van Commissarissen. De club functioneerde een tijd lang zonder controlerend orgaan boven de directie, maar er is een nieuwe drie-koppige RvC geïnstalleerd.
Vivian Rutte | 18 februari 2021 14:29 | Aangepast op 18 februari 2021 14:29
In de Raad van Commissarissen hebben John Weerman, Takis Tsatsos en Dick Schalekamp een zetel. Met de komst van deze drie mannen heeft algemeen directeur nu weer een RvC die zijn functioneren kan controleren.

Naast de komst van de commissarissen heeft FC Dordrecht nu ook een Raad van Advies. Een nieuw bestuursorgaan, bestaande uit Ton Rietdijk, Gertjan van den Bergh, Lennard Bouwer en Frank Verhoeven. Enkelen van hen hebben een verleden bij de club als RvC-lid. Het Raad van Advies kan worden gezien als een sparringspartner voor de directie.

Algemeen directeur Hans de Zeeuw is blij dat de organisatiestructuur bij FC Dordrecht weer op orde is. "Ik ben daar altijd helder over geweest," zegt De Zeeuw. "Het kan niet zo zijn dat ik alles in mijn eentje kan en mag beslissen bij de club. Bijvoorbeeld over de komst van een eventuele investeerder of overname van de club, om iets te noemen. Het is niet wenselijk dat mijn besluiten niet gecontroleerd worden. Dus het is voor FC Dordrecht heel goed dat er nu een nieuwe Raad van Commissarissen is geïnstalleerd."

Meest gelezen

Papendrechtsebrug (N3) gaat volgend jaar negen maanden lang dicht

Corrado Francke | Jonathan Sekeris | 26 mei 2025 15:52

Lees ook

Marten de Roon heel even in Nederland voor opening trapveldje, maar: 'Ik blijf lekker in Italië'

Een trapveldje openen in zijn oude woonplaats Hendrik-Ido-Ambacht op een plek waar hijzelf als kind ...

Deze week in Op Pad Met Ad: nieuwe Dordtse burgemeester neemt afscheid in Laren

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad reist presentator Ad van den Herik af naar Laren. Hij is...

Dit nieuwe superjacht ging via onze streek van Rotterdam naar Schiedam

Het was hier en daar een beetje pielen, maar het is gelukt. Een megajacht dat is gebouwd op een sche...

Liam Bossin definitief van FC Dordrecht naar Feyenoord

Liam Bossin verruilt FC Dordrecht voor Feyenoord. De Belgisch-Ierse goalie werd sinds januari al ver...

Bijna één miljoen euro voor klaslokalen in slooppand: 'Geen structurele oplossing'

De gemeente Sliedrecht trekt 900.000 euro uit voor een grondige verbouwing van de voormalige Groen v...

Roeiend de dag én nacht door: deze Dordtenaren leggen 210 kilometer af in minder dan 24 uur

Meer dan 200 kilometer roeien, in minder dan 24 uur. De roeiers van de Koninklijke Dordrechtsche Roe...