Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht heeft nieuwe Raad van Commissarissen

FC Dordrecht heeft weer een Raad van Commissarissen. De club functioneerde een tijd lang zonder controlerend orgaan boven de directie, maar er is een nieuwe drie-koppige RvC geïnstalleerd.
Vivian Rutte | 18 februari 2021 14:29 | Aangepast op 18 februari 2021 14:29
In de Raad van Commissarissen hebben John Weerman, Takis Tsatsos en Dick Schalekamp een zetel. Met de komst van deze drie mannen heeft algemeen directeur nu weer een RvC die zijn functioneren kan controleren.

Naast de komst van de commissarissen heeft FC Dordrecht nu ook een Raad van Advies. Een nieuw bestuursorgaan, bestaande uit Ton Rietdijk, Gertjan van den Bergh, Lennard Bouwer en Frank Verhoeven. Enkelen van hen hebben een verleden bij de club als RvC-lid. Het Raad van Advies kan worden gezien als een sparringspartner voor de directie.

Algemeen directeur Hans de Zeeuw is blij dat de organisatiestructuur bij FC Dordrecht weer op orde is. "Ik ben daar altijd helder over geweest," zegt De Zeeuw. "Het kan niet zo zijn dat ik alles in mijn eentje kan en mag beslissen bij de club. Bijvoorbeeld over de komst van een eventuele investeerder of overname van de club, om iets te noemen. Het is niet wenselijk dat mijn besluiten niet gecontroleerd worden. Dus het is voor FC Dordrecht heel goed dat er nu een nieuwe Raad van Commissarissen is geïnstalleerd."

Meest gelezen

Ravage nadat bestuurder tegen boom klapt langs Provincialeweg

Joram Niese | Redactie Streek 56 | 15 mei 2025 16:58

Lees ook

Primeur in Nederland: patiënten ASz thuis in de gaten te houden na liesbreukoperatie

Het Albert Schweitzer ziekenhuis (ASz) in Dordrecht breidt het aantal operaties uit waarbij patiënte...

FC Dordrecht mag nog dromen van de eredivisie, De Plucheplakkers vol lof

FC Dordrecht weet van geen ophouden en dus gaan ook de Plucheplakkers onverminderd door met kakelver...

Cocky ontmoet man die ooit haar leven redde: 'Je weet niet zo goed wat je moet zeggen'

Als de 14-jarige Ton in mei 1961 een meisje kopje onder ziet gaan in het Wantij twijfelt hij geen mo...

Na bijna een maand zonder fatsoenlijke bui, is de eerste regen onderweg

Droog, droger, droogst. Het is bijna een maand geleden dat in onze regio de laatste serieuze regenbu...

Tegels eruit, planten erin: deze straat pakt wateroverlast aan

Bewoners van de Dordtse Eemkerkstraat kampen regelmatig met wateroverlast. Woningcorporatie Trivire...

Man (24) met vuurwapen gepakt nadat agent waarschuwingsschot lost

Een 24-jarige Dordtenaar met een vuurwapen is aangehouden na een korte achtervolging in Rotterdam. D...