gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht heeft selectie nagenoeg rond

e92ed09a2d5f9874eea8a8c8a1b52ba0

FC Dordrecht trainde maandag voor het eerst dit seizoen weer in het Riwal Hoogwerkers Stadion. De selectie van trainer Gérard de Nooijer heeft al een trainingskamp in Zeeland achter de rug. Ik denk dat het een goede week is geweest. We hebben elkaar allemaal beter leren kennen", aldus De Nooijer.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
"Normaal begin je gewoon hier, maar we hebben het nu andersom gedaan", gaat hij verder. "We hebben natuurlijk een nieuwe staf, maar ook veel nieuwe spelers. Het is een hele nieuwe groep en dan is het toch wel lekker als je weet wie wie is. De jongens willen heel graag, dat zagen we ook in de oefenwedstrijd zaterdag (0-7 winst tegen RCS, red.). Aanwinst Maarten Peijnenburg sluit zich hierbij aan. "We zijn echt een goede hechte groep met elkaar. Buiten het voetbal zijn we tijdens het trainingskamp veel naar het strand geweest en hebben we echt plezier gehad."

Bij Dordrecht stonden er vandaag zestien spelers op het veld, tot grote tevredenheid van De Nooijer. "De groep is bijna compleet, dus dat is heel fijn. Hopelijk hebben we over een week twintig mensen. Dat is anders starten dan de voorgaande jaren." Dat is ook de enige manier waarmee de trainer dit seizoen met voorgaande jaren wil vergelijken. "Je kan dit seizoen niet vergelijken met vorig seizoen. We hebben niet alleen heel veel nieuwe spelers, maar de competitie is ook een stuk sterker geworden. Het is wel een stuk leuker voor ons om in het stadion van FC Twente of Sparta te spelen, dan op een plek waar bijna niemand komt."

Mutzers

Aanvaller Robert Mutzers meldde zich vandaag voor de tweede week op rij ziek bij FC Dordrecht. Het lijkt niet meer goed te komen tussen hem en de club, na het spuugincident in de wedstrijd tegen NEC vorig seizoen. "Het is aan de club, als trainer zijnde ga ik daar geen uitspraken over doen. Hij had hier wel gestaan als het goed was gekomen, dus blijkbaar is dat niet het geval", besluit De Nooijer.

Lees ook

hermanj

Deze straat heet, na veroordeling Herman J., weer officieel 'Lage Kade'

De Lage Kade is 'terug' in Hendrik-Ido-Ambacht. De straat werd jarenlang vernoemd naar ex-burgemeester Herman J., maar door zijn veroordeling voor kinderpornobezit kreeg de kade een andere naam.

woning architectprijs

Dordtse rolstoeltoegankelijke woning op longlist architectuurprijs

Villa Rollada in Dordrecht staat op de longlist van de ARC27 Nieuwe Architectuur Award. De rolstoeltoegankelijke tussenwoning is ontworpen door LAGADO architects en is één van de 88 kanshebbers op de prijs.

controledordecht

Tien aanhoudingen bij controle op rijden onder invloed

De politie in Dordrecht heeft afgelopen weekend tien automobilisten opgepakt, die worden verdacht van het rijden onder invloed van alcohol en/of verdovende middelen. Dit kwam aan het licht bij een controle in de nachtelijke uren.

foto website 2

Grootste editie ooit van Binnenvaartdagen Zwijndrecht gestart

De vierde editie van de Binnenvaartdagen in Zwijndrecht zijn groter dan ooit. Het meerdaagse festival heeft extra kraampjes, foodtrucks en zelfs een hijskraan om vanaf te bungeejumpen. “We hoeven niet alleen naar Dordrecht, we hebben zelf ook wat”, zegt de trotse organisator Piet de Bruin.

WhatsApp Image 2026-09-08 at 12.29.43

Dordtse buurtbeweging Groene Buur genomineerd voor Gouden Eekhoorn Award

Buurtbeweging Groene Buur maakt kans op een ASN Gouden Eekhoorn Award. Het initiatief is één van de tien finalisten van de landelijke prijs voor mensen en organisaties die bijdragen aan een mooiere toekomst. Ook in Dordrecht is Groene Buur actief. De lokale coördinator Leanne Stange hoopt vooral dat de nominatie meer Dordtenaren enthousiast maakt om met groen aan de slag te gaan.

IMG_3057

Teleurgestelde reacties na nieuws over sluiting treinenwinkel: ‘Iconische zaak voor elke Dordtenaar’

Wie had gedacht dat modeltreinen nog zo populair zouden zijn? De sluiting van ‘Het Winkeltje’ in Dordrecht maakt veel los in de community. Veel mensen zijn teleurgesteld dat een bijzondere speciaalzaak verdwijnt. “Verschrikkelijk! Het was een soort bedevaartsoord voor mij.”