gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht heeft selectie nagenoeg rond

e92ed09a2d5f9874eea8a8c8a1b52ba0

FC Dordrecht trainde maandag voor het eerst dit seizoen weer in het Riwal Hoogwerkers Stadion. De selectie van trainer Gérard de Nooijer heeft al een trainingskamp in Zeeland achter de rug. Ik denk dat het een goede week is geweest. We hebben elkaar allemaal beter leren kennen", aldus De Nooijer.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
"Normaal begin je gewoon hier, maar we hebben het nu andersom gedaan", gaat hij verder. "We hebben natuurlijk een nieuwe staf, maar ook veel nieuwe spelers. Het is een hele nieuwe groep en dan is het toch wel lekker als je weet wie wie is. De jongens willen heel graag, dat zagen we ook in de oefenwedstrijd zaterdag (0-7 winst tegen RCS, red.). Aanwinst Maarten Peijnenburg sluit zich hierbij aan. "We zijn echt een goede hechte groep met elkaar. Buiten het voetbal zijn we tijdens het trainingskamp veel naar het strand geweest en hebben we echt plezier gehad."

Bij Dordrecht stonden er vandaag zestien spelers op het veld, tot grote tevredenheid van De Nooijer. "De groep is bijna compleet, dus dat is heel fijn. Hopelijk hebben we over een week twintig mensen. Dat is anders starten dan de voorgaande jaren." Dat is ook de enige manier waarmee de trainer dit seizoen met voorgaande jaren wil vergelijken. "Je kan dit seizoen niet vergelijken met vorig seizoen. We hebben niet alleen heel veel nieuwe spelers, maar de competitie is ook een stuk sterker geworden. Het is wel een stuk leuker voor ons om in het stadion van FC Twente of Sparta te spelen, dan op een plek waar bijna niemand komt."

Mutzers

Aanvaller Robert Mutzers meldde zich vandaag voor de tweede week op rij ziek bij FC Dordrecht. Het lijkt niet meer goed te komen tussen hem en de club, na het spuugincident in de wedstrijd tegen NEC vorig seizoen. "Het is aan de club, als trainer zijnde ga ik daar geen uitspraken over doen. Hij had hier wel gestaan als het goed was gekomen, dus blijkbaar is dat niet het geval", besluit De Nooijer.

Lees ook

IMG_9135

handhaving

Van enkele boa’s tot groot team met bodycams: verschillen per gemeente groot

Minder zichtbaarheid op straat, meldingen die langer blijven liggen of andere prioriteiten stellen. Diverse gemeenten in onze streek hebben te weinig boa’s om al het gewenste werk uit te voeren. Dat blijkt uit een rondgang van de streekomroepen en Rijnmond. Andere gemeenten geven juist aan voldoende handhavers te hebben. Ook als het gaat om bescherming van de boa’s worden er door gemeenten verschillende keuzes gemaakt.

politie 01

Jongen (17) zwaar mishandeld bij uitgaansgelegenheid

Een 17-jarige jongen uit Zwijndrecht is afgelopen weekend zwaar mishandeld in Rotterdam. Hij raakte gewond en is naar het ziekenhuis gebracht.

ASMediapersoontewater

Vrouw belandt in water in Hendrik-Ido-Ambacht

Een vrouw is vrijdagochtend in het water terechtgekomen aan de Gemeenlandskade in Hendrik-Ido-Ambacht. Het slachtoffer is gereanimeerd en naar het ziekenhuis gebracht, meldt een woordvoerder van de politie.

toerismedor

Steeds meer toeristen naar Dordrecht: 'We waren een ondergeschoven parel'

Steeds meer toeristen uit eigen land brengen een bezoekje aan Dordrecht. De stad werd vorig jaar 3,1 miljoen keer bezocht door binnenlandse toeristen, een toename van vijf procent in vergelijking met 2024. “Waar vind je nou zo’n mooie stad met een mooie mix aan mogelijkheden?”

merwedebrugrws2

Ruim dertig boetes op eerste dag handhavingsactie Merwedebrug

Op de eerste dag van de handhavingsactie op de Merwedebrug zijn 34 boetes uitgedeeld, meldt Rijkswaterstaat aan Omroep Brabant. Sinds halverwege juli mogen vrachtwagens en touringcars niet over de verzwakte brug, maar dat verbod werd dagelijks door honderden bestuurders genegeerd.

maarten

Inwoners verwelkomen Maarten van der Weijden in Nieuwpoort tijdens zwemtocht

Maarten van der Weijden (45) heeft op zijn laatste grote zwemtocht ook onze streek kort aangedaan. De voormalig olympisch kampioen kwam donderdagmiddag rond 16:30 uur aan in Nieuwpoort, waar hij door een grote groep mensen werd opgewacht.