gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht heeft selectie nagenoeg rond

e92ed09a2d5f9874eea8a8c8a1b52ba0

FC Dordrecht trainde maandag voor het eerst dit seizoen weer in het Riwal Hoogwerkers Stadion. De selectie van trainer Gérard de Nooijer heeft al een trainingskamp in Zeeland achter de rug. Ik denk dat het een goede week is geweest. We hebben elkaar allemaal beter leren kennen", aldus De Nooijer.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
"Normaal begin je gewoon hier, maar we hebben het nu andersom gedaan", gaat hij verder. "We hebben natuurlijk een nieuwe staf, maar ook veel nieuwe spelers. Het is een hele nieuwe groep en dan is het toch wel lekker als je weet wie wie is. De jongens willen heel graag, dat zagen we ook in de oefenwedstrijd zaterdag (0-7 winst tegen RCS, red.). Aanwinst Maarten Peijnenburg sluit zich hierbij aan. "We zijn echt een goede hechte groep met elkaar. Buiten het voetbal zijn we tijdens het trainingskamp veel naar het strand geweest en hebben we echt plezier gehad."

Bij Dordrecht stonden er vandaag zestien spelers op het veld, tot grote tevredenheid van De Nooijer. "De groep is bijna compleet, dus dat is heel fijn. Hopelijk hebben we over een week twintig mensen. Dat is anders starten dan de voorgaande jaren." Dat is ook de enige manier waarmee de trainer dit seizoen met voorgaande jaren wil vergelijken. "Je kan dit seizoen niet vergelijken met vorig seizoen. We hebben niet alleen heel veel nieuwe spelers, maar de competitie is ook een stuk sterker geworden. Het is wel een stuk leuker voor ons om in het stadion van FC Twente of Sparta te spelen, dan op een plek waar bijna niemand komt."

Mutzers

Aanvaller Robert Mutzers meldde zich vandaag voor de tweede week op rij ziek bij FC Dordrecht. Het lijkt niet meer goed te komen tussen hem en de club, na het spuugincident in de wedstrijd tegen NEC vorig seizoen. "Het is aan de club, als trainer zijnde ga ik daar geen uitspraken over doen. Hij had hier wel gestaan als het goed was gekomen, dus blijkbaar is dat niet het geval", besluit De Nooijer.

Lees ook

IMG-20260811-WA0029

Brand bij geluidswal langs A16, meerdere rijstroken tijdelijk dicht

De begroeiing van een geluidswal langs de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht heeft dinsdagavond in brand gestaan. Meerdere rijstroken richting Ridderkerk gingen tijdelijk dicht zodat de brandweer het vuur kon blussen.

mobiele camera crabbehof

Winkeliers Crabbehof willen structureel beter toezicht na reeks incidenten

Op de parkeerplaats van het Van Oldebarneveltplein bij winkelcentrum Crabbehof in Dordrecht staat sinds kort een mobiele camera. De camera is een tijdelijke maatregel naar aanleiding van een reeks incidenten in de afgelopen periode, waaronder de overval op juwelierszaak Retel op 18 juli. Als het aan de winkeliersvereniging ligt, is de camera het begin van een verbetering van het toezicht in het winkelcentrum.

De Plucheplakkers

De Plucheplakkers zien FC Dordrecht in blessuretijd gelijkspelen

Een bittere pil voor FC Dordrecht, dat vrijdagavond met 1-2 leek te gaan zegevieren bij RKC Waalwijk maar in blessuretijd alsnog een tegentreffer slikte. Aflevering 124 van de Plucheplakkers-podcast staat volledig in het teken van het bezoekje Brabant.

De Plucheplakkers

Deze spelers vielen op in de seizoensopener van FC Dordrecht

De Keuken Kampioen Divisie is van start en ook bij FC Dordrecht leverde dat een aantrekkelijke seizoensopener op. Mooie aanvallen, flinke ketsers en een Dordtse zege op Jong Ajax: er valt genoeg terug te blikken in de tweede aflevering van De Plucheplakkers.

ambubaanhoekbrug

Al meer dan tweehonderd ambulances over de Baanhoekbrug

De Baanhoekbrug is sinds de afsluiting van de Papendrechtsebrug in een week tijd al ruim tweehonderd keer gebruikt door ambulances om de Beneden-Merwede over te steken. “Deze 'escape' helpt ons - zoals de bedoeling was - om de aanrijdtijden en de kwaliteit van zorg voor patiënten te waarborgen”, aldus de ambulancedienst Zuid-Holland Zuid.

Papendrechtsebrug 5

Brugklep Papendrechtsebrug weggehaald: dit staat er nog te gebeuren

Een gek gezicht voor wie nu naar de Papendrechtsebrug kijkt: de brugklep is weg. Rijkswaterstaat is de afgelopen dagen bezig geweest met het uitvijzelen van de klep, die in de nacht van maandag op dinsdag op een ponton is geplaatst. Woensdagochtend zal die worden afgevoerd naar een sloopbedrijf.