gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht houdt punt over aan ontmoeting met Roda JC

5f08bb25dd6da47b2d314f394b070041

De wedstrijd van FC Dordrecht tegen Roda JC in de eerste divisie heeft vrijdagavond geen winnaar opgeleverd. Aan de Krommedijk werd het 1-1 door twee doelpunten van de Limburgers.

Corrado Francke |  | Aangepast op
De eerste goal van Roda JC ontvingen de Dordtenaren met groot gejuich. De ongelukkige Daryl Werker kopte een vrije trap van Jari Schuurman achter Roda-keeper Tom Muyters. De voorsprong van de Schapenkoppen strandde enkele seconden voor rust. Op het randje van buitenspel ontving Ike Ugbo de bal en liet met FC Dordrecht-keeper Petar Stoskovic kansloos.


Een open tweede helft leverde voor beide ploegen kansen op maar, zowel FC Dordrecht als Roda JC hadden het vizier niet op scherp. Jari Schuurman was diep in blessuretijd dichtbij de overwinning voor de thuisploeg. Zijn inzet werd echter onbedoeld door de elleboog van Yann Bisseck over het doel getikt. Scheidsrechter Alex Bos zag geen strafschop in het voorval en bestrafte de klagende Schuurman met geel.


FC Dordrecht pakt met het gelijkspel het zevende punt van deze competitie. Ondanks het punt blijft de ploeg van trainer Claudio Braga hekkensluiter in de eerste divisie. De Dordtenaren lopen wel een puntje in op nummer negentien MVV dat met 2-0 verloor op bezoek bij FC Eindhoven.

Lees ook

hoogblokland

Molenlanden betrekt zorgen van buurgemeente bij verdere uitwerking azc-plan

De gemeente Molenlanden gaat de zorgen die leven bij inwoners van Meerkerk (Vijfheerenlanden) over de komst van een asielzoekerscentrum in het nabijgelegen Hoogblokland, nadrukkelijk betrekken bij de verdere uitwerking van de plannen. Molenlanden wil - als daar behoefte aan is - ook voor deze inwoners een informatiebijeenkomst organiseren.

8ce6ac14ee8bfba0a2e6f3655d7c5620

Zondag op TV Dordrecht: Documentaire de Queeste

Wat komt erbij kijken als je een hele industrie wil veranderen? In documentaire ‘de Queeste’ volgen makers Bert den Boer en Kees van Berchum drie agrariërs in hun worsteling om de transitie te maken naar duurzame landbouw, deze zondag vanaf 12:00 uur te zien op TV Dordrecht.

gevangenisdordrecht

Bewaker Rens helpt gedetineerde, maar wordt geslagen en houdt er dubbele kaakbreuk aan over

Het geweld duurt slechts 18 seconden: gedetineerde Saban slaat een gevangenbewaarder van De Dordtse Poorten een dubbele kaakbreuk en trapt vervolgens een psycholoog tegen de rug. “Ik was mijzelf die dag niet”, zegt hij in de rechtszaal. “Ik was verward.”

a16archief

Lange file op A16, verkeer stond vast vanaf Breda

Een lange file dinsdagochtend op de A16 van Breda naar Rotterdam. Het stond vast over zo'n 24 kilometer. Het verkeer moest rond 08.30 uur rekening houden met zo'n anderhalf uur vertraging.

foto geboorteboom

Geboorteboompje als groen alternatief voor vertrouwde knuffel Ertje

Ouders in Papendrecht die aangifte doen van de geboorte van hun kindje hebben vanaf deze maand iets te kiezen. Naast de vertrouwde knuffel Ertje kunnen zij ook een geboorteboompje mee naar huis nemen. Het boompje is bedoeld als duurzaam aandenken aan de geboorte en moet tegelijkertijd bijdragen aan een groener dorp.

yv20261009A1C03615

FC Dordrecht in eigen huis hard onderuit tegen FC Emmen

FC Dordrecht heeft in eigen huis een harde nederlaag geleden tegen FC Emmen. Dankzij individuele fouten achterin zag de ploeg van Nuijten de achterstand voor rust al oplopen. Het duel eindigde uiteindelijk in 0-3 voor de bezoekers uit Drenthe.