gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht houdt punt over aan ontmoeting met Roda JC

5f08bb25dd6da47b2d314f394b070041

De wedstrijd van FC Dordrecht tegen Roda JC in de eerste divisie heeft vrijdagavond geen winnaar opgeleverd. Aan de Krommedijk werd het 1-1 door twee doelpunten van de Limburgers.

Corrado Francke |  | Aangepast op
De eerste goal van Roda JC ontvingen de Dordtenaren met groot gejuich. De ongelukkige Daryl Werker kopte een vrije trap van Jari Schuurman achter Roda-keeper Tom Muyters. De voorsprong van de Schapenkoppen strandde enkele seconden voor rust. Op het randje van buitenspel ontving Ike Ugbo de bal en liet met FC Dordrecht-keeper Petar Stoskovic kansloos.


Een open tweede helft leverde voor beide ploegen kansen op maar, zowel FC Dordrecht als Roda JC hadden het vizier niet op scherp. Jari Schuurman was diep in blessuretijd dichtbij de overwinning voor de thuisploeg. Zijn inzet werd echter onbedoeld door de elleboog van Yann Bisseck over het doel getikt. Scheidsrechter Alex Bos zag geen strafschop in het voorval en bestrafte de klagende Schuurman met geel.


FC Dordrecht pakt met het gelijkspel het zevende punt van deze competitie. Ondanks het punt blijft de ploeg van trainer Claudio Braga hekkensluiter in de eerste divisie. De Dordtenaren lopen wel een puntje in op nummer negentien MVV dat met 2-0 verloor op bezoek bij FC Eindhoven.

Lees ook

scheepvaartbegeleiding

Toch wél scheepvaartbegeleiding in de nacht ondanks personeelstekort

Schepen in en om Dordrecht worden voorlopig toch ook in de nacht begeleid. Rijkswaterstaat zou de nachtelijke scheepvaartbegeleiding vanuit de Verkeerscentrale Dordrecht vanaf 15 september schrappen vanwege aanhoudende personeelstekorten, maar heeft nu een alternatief gevonden.

nk2026091893A01422

Van kwaad tot erger: FC Dordrecht verliest ook van tiental TOP Oss

De vijfde verliespartij op rij is een feit voor het machteloze FC Dordrecht. Bij TOP Oss, dat ruim veertig minuten met een man minder speelde na een rode kaart, kreeg de ploeg met 3-0 klop.

foto eerste overval juwelier van leeuwen

Jongen (17) aangehouden na overval juwelier in Dordtse binnenstad

De politie heeft een 17-jarige jongen aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij een overval op de Dordtse juwelier Van Leeuwen. De winkel werd de afgelopen weken twee keer overvallen: de jongen is nu aangehouden voor de eerste overval.

Overval Kruidvat Kerkbuurt Sliedrecht

Gewapende overval op winkel, 17-jarige verdachte aangehouden

Aan de Kerkbuurt in Sliedrecht heeft dinsdagavond een gewapende overval met een mes plaatsgevonden. Dit gebeurde rond 17.30 uur bij een vestiging van de Kruidvat.

Nieuw project (1)

Zes aanhoudingen in gruwelijke verkrachtingszaak: ‘Alle grenzen zijn overschreden’

Een 18-jarig meisje is vorig jaar door meerdere mannen verkracht op een parkeerplaats in Sliedrecht. Zes verdachten zijn opgepakt, het Openbaar Ministerie (OM) wil hen vervolgen voor opzetverkrachting waarbij er dwang is toegepast en geweld tegen haar is gebruikt.

tweede overval juwelier

Juwelier in Dordtse binnenstad opnieuw overvallen

Juwelier van Leeuwen in de Dordtse binnenstad is zaterdagochtend opnieuw overvallen. Twee in het zwart geklede mannen kwamen binnen en raakten in gevecht met een medewerker, die klappen kreeg.