gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht houdt punt over aan ontmoeting met Roda JC

5f08bb25dd6da47b2d314f394b070041

De wedstrijd van FC Dordrecht tegen Roda JC in de eerste divisie heeft vrijdagavond geen winnaar opgeleverd. Aan de Krommedijk werd het 1-1 door twee doelpunten van de Limburgers.

Corrado Francke |  | Aangepast op
De eerste goal van Roda JC ontvingen de Dordtenaren met groot gejuich. De ongelukkige Daryl Werker kopte een vrije trap van Jari Schuurman achter Roda-keeper Tom Muyters. De voorsprong van de Schapenkoppen strandde enkele seconden voor rust. Op het randje van buitenspel ontving Ike Ugbo de bal en liet met FC Dordrecht-keeper Petar Stoskovic kansloos.


Een open tweede helft leverde voor beide ploegen kansen op maar, zowel FC Dordrecht als Roda JC hadden het vizier niet op scherp. Jari Schuurman was diep in blessuretijd dichtbij de overwinning voor de thuisploeg. Zijn inzet werd echter onbedoeld door de elleboog van Yann Bisseck over het doel getikt. Scheidsrechter Alex Bos zag geen strafschop in het voorval en bestrafte de klagende Schuurman met geel.


FC Dordrecht pakt met het gelijkspel het zevende punt van deze competitie. Ondanks het punt blijft de ploeg van trainer Claudio Braga hekkensluiter in de eerste divisie. De Dordtenaren lopen wel een puntje in op nummer negentien MVV dat met 2-0 verloor op bezoek bij FC Eindhoven.

Lees ook

rwsongeluka15a16

Vrachtwagen vliegt uit de bocht en blokkeert deel snelweg tijdens ochtendspits

Op knooppunt Ridderkerk is donderdagochtend een vrachtwagen uit de bocht gevlogen. Het voertuig kwam van de A15 (Europoort) en wilde invoegen op de A16 richting Breda, maar dat ging verkeerd. De vrachtwagen reed rechtdoor, over een grasstrook en belandde op de twee rechterrijstroken van de A16.

googlestreetviewa16a15

Gescheurde afvoerbuis oorzaak van afsluiting fly-over A16/A15

Rijkswaterstaat begint donderdagavond met het dichten van het sinkhole (spoelgat) bij knooppunt Ridderkerk. De oorzaak is een gescheurde afvoerbuis van het regenwater. Volgende week woensdagochtend zijn de werkzaamheden klaar en kunnen weer alle rijstroken worden gebruikt.

Simav-48

3D-spel van molenstichting genomineerd voor prijs

Molenstichting SIMAV (Stichting tot Instandhouding van Molens in de Alblasserwaard en de Vijfheerenlanden) is genomineerd voor de VriendenLoterij Molenprijs 2026. De stichting maakt kans op 50.000 euro met het educatieve project ‘Waar is de molenaar?’. Vanaf deze woensdag kan het publiek op het 3D-spel van SIMAV stemmen.

vluchteindigtopvluchtstrook

Bestuurder rijdt 200 km/u en door rood licht, maar vlucht eindigt door lege tank

Een Belgisch voertuig dat op hoge snelheid op de vlucht was geslagen voor de politie, is zaterdagavond langs de A16 gestrand. "De inzittenden hadden geen rekening gehouden met één ding: een auto rijdt op brandstof en die moet op tijd worden bijgevuld", aldus de politie.

azcfoto

Hakenkruizen en anti-azc-leuzen in Dordrecht, gemeente doet aangifte

Op zeven plekken in Dordrecht zijn afgelopen week anti-azc-leuzen, hakenkruizen en bedreigende teksten verschenen. De gemeente spreekt er schande van en doet aangifte van vernieling. “Ik vind het een beetje laf”, reageert wethouder Marc Merx.

school zwijndrecht

School stuurt brief naar ouders over mishandelingen: ‘Ga thuis het gesprek aan’

Middelbare school De Sprong in Zwijndrecht heeft in een brief ouders opgeroepen om met hun kinderen te spreken over het geweld en de mishandelingen die daar spelen. “We horen steeds meer dat jongeren worden gefilmd terwijl ze gepest, mishandeld, vernederd en onder druk gezet worden”, schrijft de schoolleiding. De school moet volgens de briefschrijvers een “veilige omgeving” zijn.