gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht houdt voorsprong en wint van Almere City FC

25b0b6bb7aba38274297e3dba5196144

FC Dordrecht heeft in een boeiende wedstrijd gewonnen van Almere City FC, het werd 3-2 na goals van Jari Schuurmans, Oussama Zamouri en Joel Zwarts. Vanaf de 62e minuut speelden de Schapenkoppen met tien man door een rode kaart voor Thomas Kok.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Dordrecht kreeg in de eerste helft een overwicht tegen Almere. In de 16e minuut kwam er een aan de rand van het strafschopgebied een vrije trap voor de Schapenkoppen. Jari Schuurman schoot de bal in de linkerhoek voorbij keeper Agil Etemadi.


Kort daarop in de 22e minuut was er een grote kans voor de Dordtenaren om uit te lopen. Crycensio Summerville schoot vanaf rechts maar Etemadi keerde het schot, Joel Zwarts ging voor de rebound maar schoot over het doel heen.


Na de drinkpauze gingen de ploegen weer verder met in de 40e minuut een grote kans voor Dordrecht. Dwayne Green gaf vanaf de linkerkant een voorzet voor het Almeerse doel langs maar geen van de Dordtse spelers kon de bal in het doel lopen. Even later ging Oussama Zamouri op jacht naar de 2-0 maar zijn poging belandde in het zijnet.


De tweede helft was maar net begonnen toen in de 45e minuut Oussama Zamouri toesloeg en de 2-0 scoorde. Wat volgde was een aantal doldwaze minuten met meerdere kansen waarin Dordrecht de 3-0 probeerde te maken. Onder meer Summerville brak door en kwam tegenover keeper Etemadi te staan maar kon het niet afmaken.


Joel Zwarts lukt het wel in de 60e minuut, van net buiten het 16-meter gebied schoot hij de bal in de linkerhoek. Kort daarna eindigde de wedstrijd in een teleurstelling voor Thomas Kok. Hij werd met een 2e gele kaart van het veld gestuurd.


Na de drinkpauze begon Almere een slotoffensief. Uit een hoekschop in de 82e minuut maakte Damon Mirani de 3-1. Na een aantal gemiste kansen voor de bezoekers en een schot op de paal kwam in de blessuretijd de 3-2 van Youri Loen. Ondanks een hoekschop in de laatste minuut waarbij ook de Almeerse keeper assisteerde bleef de stand zoals hij was.

Lees ook

kiltunneldicht

Kiltunnel in beide richtingen dicht vanwege veiligheidsoefening

De Kiltunnel tussen Dordrecht en de Hoeksche Waard is maandagavond in beide richtingen dicht. Hulpdiensten voeren van 19.00 uur tot 00.00 uur een grootschalige veiligheidsoefening uit in de tunnel.

warmtemanifest

Regionale bestuurders willen dat Den Haag knopen doorhakt: 'kansrijke warmteprojecten vallen stil'

Verschillende bestuurders uit onze streek hebben tijdens het Warmtecongres in Eindhoven vorige week een manifest ondertekend. Daarin roepen zij het Rijk op om snel knopen door te hakken, omdat anders projecten voor warmtenetten in de provincie stil komen te liggen.

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_02_45_01.Still001

Nederlandse korfballers, met vijf PKC'ers in de ploeg, winnen opnieuw EK

Vijf PKC'ers zijn met de Nederlandse korfbalploeg Europees kampioen geworden. In de finale werd België zaterdag met 27-12 verslagen.

foto de brug de keet

Betonvlechters leggen basis voor nieuwe klep Papendrechtsebrug

Een nieuwe tandbaan, verstevigingen en nieuwe kabels: de nieuwe brugkelder krijgt steeds meer vorm. Nadat de afgelopen periode vooral in het teken stond van het verwijderen van onderdelen en het volledig leegmaken van die kelder, is inmiddels de volgende fase aangebroken: de wederopbouw.

foto debat voorzieningen

In deze wijken is geen huisarts of supermarkt, al komt daar misschien verandering in

Er moeten meer voorzieningen in of nabij de wijken Amstelwijck, Wilgenwende en Dordtse Hout komen. Dat vindt bijna de volledige gemeenteraad. Het college heeft de opdracht gekregen om mogelijkheden voor onder meer een huisarts, supermarkt en kinderopvang te onderzoeken.

Driehoeksveer-1

Gemeenten willen Driehoeksveer in de vaart houden, maar toekomst is nog onzeker

De gemeenten Ridderkerk, Molenlanden en Krimpenerwaard kijken naar de mogelijkheid om het zogenaamde Driehoeksveer voort te laten bestaan. Het contract met de huidige exploitant van deze openbaarvervoerverbinding loopt op 1 januari 2027 af.