gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht houdt voorsprong en wint van Almere City FC

25b0b6bb7aba38274297e3dba5196144

FC Dordrecht heeft in een boeiende wedstrijd gewonnen van Almere City FC, het werd 3-2 na goals van Jari Schuurmans, Oussama Zamouri en Joel Zwarts. Vanaf de 62e minuut speelden de Schapenkoppen met tien man door een rode kaart voor Thomas Kok.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Dordrecht kreeg in de eerste helft een overwicht tegen Almere. In de 16e minuut kwam er een aan de rand van het strafschopgebied een vrije trap voor de Schapenkoppen. Jari Schuurman schoot de bal in de linkerhoek voorbij keeper Agil Etemadi.


Kort daarop in de 22e minuut was er een grote kans voor de Dordtenaren om uit te lopen. Crycensio Summerville schoot vanaf rechts maar Etemadi keerde het schot, Joel Zwarts ging voor de rebound maar schoot over het doel heen.


Na de drinkpauze gingen de ploegen weer verder met in de 40e minuut een grote kans voor Dordrecht. Dwayne Green gaf vanaf de linkerkant een voorzet voor het Almeerse doel langs maar geen van de Dordtse spelers kon de bal in het doel lopen. Even later ging Oussama Zamouri op jacht naar de 2-0 maar zijn poging belandde in het zijnet.


De tweede helft was maar net begonnen toen in de 45e minuut Oussama Zamouri toesloeg en de 2-0 scoorde. Wat volgde was een aantal doldwaze minuten met meerdere kansen waarin Dordrecht de 3-0 probeerde te maken. Onder meer Summerville brak door en kwam tegenover keeper Etemadi te staan maar kon het niet afmaken.


Joel Zwarts lukt het wel in de 60e minuut, van net buiten het 16-meter gebied schoot hij de bal in de linkerhoek. Kort daarna eindigde de wedstrijd in een teleurstelling voor Thomas Kok. Hij werd met een 2e gele kaart van het veld gestuurd.


Na de drinkpauze begon Almere een slotoffensief. Uit een hoekschop in de 82e minuut maakte Damon Mirani de 3-1. Na een aantal gemiste kansen voor de bezoekers en een schot op de paal kwam in de blessuretijd de 3-2 van Youri Loen. Ondanks een hoekschop in de laatste minuut waarbij ook de Almeerse keeper assisteerde bleef de stand zoals hij was.

Lees ook

Boeken tussen dozen en portret

65.000 boeken verhuizen: bibliotheek AanZet vraagt ook klanten om mee te sjouwen

Een monsterklus voor personeel van de stadsbibliotheek in Dordrecht. Na 40 jaar verhuist de bieb van AanZet namelijk naar het nieuwe Dordthuis, waar het samen met onder meer de gemeente het nieuwe onderkomen zal betrekken. Maandag start het personeel al op de nieuwe plek, daarna volgen duizenden boeken. En de bieb kan de hulp van klanten daarbij goed gebruiken.

verhuizing bibliotheek AanZet oude vestiging

Massale hulp bij biebverhuizing: duizenden boeken extra geleend

Leden van bibliotheek AanZet helpen massaal mee met het verhuizen van boeken naar de nieuwe locatie van de vestiging in het centrum van Dordrecht. De huidige locatie aan de Groenmarkt wordt deze weken geleidelijk ingeruild voor het Dordthuis. Dordtenaren helpen bij die verhuizing door duizenden boeken extra te lenen.

politiestock

Man onder bedreiging van vuurwapen beroofd tijdens verkoopafspraak

Een man is woensdagavond beroofd in Ridderkerk onder bedreiging van een vuurwapen. Ook is het slachtoffer geslagen met een hamer, meldt de politie.

Schietpartij Evenaar Rotterdam (foto: Politie)

Dordtenaar (36) omgekomen bij schietpartij in auto

Bij een schietpartij in Rotterdam-Oosterflank is maandagavond een 36-jarige man uit Dordrecht omgekomen. Drie verdachten zijn opgepakt. Eén van de verdachten raakte gewond bij de schietpartij.

fatbikeverbod

Twijfels over haalbaarheid fatbikeverbod in Dordrecht: 'We stellen daarom een pilot voor'

De Dordtse VVD wil dat er in Dordrecht gebieden gaan komen waar fatbikes niet meer welkom zijn, een zogeheten gebiedsgericht verbod. Het college reageert nu op het initatiefvoorstel wat de partij eerder dit jaar heeft ingediend. Het gemeentebestuur twijfelt over de uitvoerbaarheid van het voorstel, maar denkt na over een pilot.

Politiebusje-768x507

42 boetes en drie aanhoudingen bij verkeerscontrole

Bij een verkeerscontrole in Ridderkerk zijn vorige week 45 bekeuringen uitgedeeld en heeft de Belastingdienst ruim 66.000 euro geïnd. Drie bestuurders werden aangehouden voor rijden onder invloed, meldt de gemeente.