Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht huurt Franse doelman Dia

Ahmadou Dia is de nieuwe tweede keeper van FC Dordrecht. De twintigjarige linkspoot wordt voor een jaar gehuurd van Olympique Marseille.
Corrado Francke | 7 oktober 2020 12:32 | Aangepast op 7 oktober 2020 12:32
De doelman speelde sinds de zomer van 2017 bij de Zuid-Franse club, maar maakte alleen minuten in het tweede elftal van 'Les Olympiens'. In twee seizoenen speelde hij 23 duels.

Dia wordt bij de Schapekoppen de concurrent van eerste doelman Anthony Swolfs. De Belg was met een groot aantal reddingen belangrijk voor de club, maar kreeg met FC Dordrecht in zes wedstrijden elf tegendoelpunten te verwerken.

Meest gelezen

Man steelt pinpas van Dordtse school en pint bij Ajax-winkel

Redactie Streek 56 | Bureau Rijnmond | 10 okt 2025 14:00

Lees ook

Lang wachten op je rijexamen? Deze extra CBR-locatie heeft nog plek

Het CBR heeft een extra plek beschikbaar gemaakt van waaruit rijexamens kunnen worden afgenomen. Bij...

Rechter vernietigend over uitvoering Jeugdwet gemeente Papendrecht: ‘Onwettelijk gedrag en verhullend handelen’

De gemeente Papendrecht maakt grote fouten in het uitvoeren van de Jeugdwet, oordeelt de bestuursrec...

Jaar cel voor man (35) die zwager neerstak op verjaardag

Zdravko P. (35) krijgt een jaar cel voor het neersteken van zijn zwager. Tijdens een verjaardag in P...

Dit evenement moet jongeren bewuster maken van veilig rijgedrag

De meeste verkeersslachtoffers in de Drechtsteden zijn tussen de 15 en 30 jaar oud, blijkt uit onder...

Jongeren takelen John (61) uit het niets toe: ‘Het overkomt meer mensen dan we weten’

Wat voor John van der Net (61) een doodnormale fietstocht van de voetbalclub naar huis moest worden,...

Van muurschilderingen tot een bioscoop: wie gaat er vandoor met de Dordtse Puienprijs?

Vereniging Oud-Dordrecht reikt voor de vijfde keer de Dordtse Puienprijs uit op donderdag 30 oktobe...