Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht huurt spelers van Feyenoord

FC Dordrecht gaat volgend seizoen jonge spelers huren van Feyenoord. De club uit Rotterdam wil die voetballers zo de gelegenheid geven om speelminuten te maken in het betaald voetbal.
Peter Tromp | 9 mei 2017 11:03 | Aangepast op 9 mei 2017 11:03
In april meldde FC Dordrecht al dat er een mondelinge overeenkomst bereikt was met een vooraanstaande eredivisieclub over het huren van vier of vijf spelers. Dat meldt RTV Rijnmond. Technisch manager Marco Boogers ontkende toen dat Feyenoord die club was.

Omdat Feyenoord met het beloftenteam niet in de zogenaamde voetbalpiramide uitkomt is dit de enige manier om jonge spelers van Feyenoord in de Jupiler League te laten spelen. Sparta speelt met het beloftenteam bijvoorbeeld in de tweede divisie.

Feyenoord voert ook gesprekken met FC Den Bosch en RKC Waalwijk om daar spelers te stallen.


Lees ook

Drie duels in zeven dagen: De Plucheplakkers over vol programma FC Dordrecht

Voor de dertigste keer dit seizoen komen de Plucheplakkers bijeen voor een nieuwe aflevering. Daarin...

Burgemeester sluit woning na vondst drugs en tienduizenden euro's cash

In een woning aan de Uranusstraat in Zwijndrecht is een handelshoeveelheid van 100,89 kilo hasj en t...

Een zegen of niet meer van deze tijd? Discussie om zondagsrust in deze gemeente

Ondernemers mogen zelf beslissen of zij op zondag de deuren openen. Dat vindt het merendeel van de a...

Scheffersplein krijgt metamorfose: plein moet het hele jaar bruisende plek gaan worden

Het Scheffersplein moet het hele jaar een bruisende plek gaan worden. Dat hebben de horeca-onderneme...

Oud-burgemeester zit vast voor bezit kinderporno

Oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht Herman J. zit vast voor het bezit van kinderporno. De 77-ja...

112-nieuws: brand in gaskachel en chauffeur overleden

De brandweer is woensdagmiddag uitgerukt voor een brand in een woning aan de Krommedijk in Dordrecht...