gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht in doelpuntrijk duel niet langs RKC Waalwijk

e6a8be6289d93b532c839e1d2324e919

FC Dordrecht en RKC Waalwijk vermaakten vrijdagavond in het Mandemakers Stadion de neutrale toeschouwer. De wedstrijd in de eerste divisie kende uiteindelijk geen winnaar (4-4).

Robert van Loon |  | Aangepast op
RKC Waalwijk begon stormachtig aan de eerste helft. FC Dordrecht kreeg echter de beste kansen. Zo kregen Oussama Zamouri en Joël Zwarts grote mogelijkheden om de score namens de gasten te openen. Dat deed Crysencio Summerville uiteindelijk wel. Hij strafte zwak keeperswerk van RKC Waalwijk-doelman Kees Heemskerk in de rebound af (0-1).

Maar in de tweede helft gebeurde het meeste spektakel bij RKC Waalwijk-FC Dordrecht. De thuisploeg poetste via goals van oud-Spartanen Mario Bilate en Stijn Spierings de 1-0 achterstand weg en kwam zo op 2-1. Vervolgens nam FC Dordrecht halverwege de tweede helft weer het initiatief in handen en was het tweemaal trefzeker via Joël Zwarts.

Nadat Jeremy Cijntje, die zijn eerste minuten maakte sinds zijn blessure, de 2-4 had gescoord, leek de wedstrijd in de tas voor FC Dordrecht. Maar RKC knokte zich sterk terug. Tien minuten voor tijd was voormalig Excelsior-speler Darren Maatsen trefzeker (3-4). In de tweede minuut van de blessuretijd scoorde oud-Spartaan Roland Bergkamp de 4-4, waardoor FC Dordrecht in een zeer vermakelijk slechts een punt overhield.

Lees ook

burgderaadtsingel

Deze weg is na 14 maanden weer open: ‘Eerst werden hier de vouwen uit je broek gereden'

Na een afsluiting van meer dan een jaar is de Burgemeester de Raadtsingel in Dordrecht weer open voor verkeer. De weg is veiliger, groener én moet minder overlast veroorzaken voor omwonenden.

yv202671493A01337

Bekijk hier een samenvatting van FC Dordrecht – Borussia Dortmund II (4-1)

In een zonnig Papendrecht was FC Dordrecht dinsdag te sterk voor Borussia Dortmund II. De bijna-thuisploeg won met 4-1, drie goals kwamen van de voet van invallers. De Streekomroep was erbij op Sportpark Slobbengors en maakte een samenvatting van het duel.

aszsli artikelfoto

Meer ziekenhuiszorg in Sliedrecht vanwege Papendrechtsebrug: 'Veel makkelijker'

Het Albert Schweitzer ziekenhuis gaat meer zorg aanbieden op hun locatie in Sliedrecht tijdens de sluiting van de Papendrechtsebrug. Zo hoopt het ziekenhuis dat minder patiënten uit de Alblasserwaard en Vijfheerenlanden naar Dordrecht moeten reizen tijdens de werkzaamheden. “Het is voor de patiënt dan veel makkelijker om hiernaartoe te komen”, aldus Peta Bennis, afdelingshoofd van het ziekenhuis.

bigrivers20261

Zondag op TV Dordrecht: Compilatie Big Rivers 2026

De 26ste editie van Big Rivers was één groot feest: drie dagen eten, drinken, gezelligheid en heel veel muziek in het historisch centrum van Dordrecht. Deze zondag kun je op TV Dordrecht nagenieten van het festival, met de leukste nummers van verschillende concerten.

Pasar Malam keer terug

Pasar Malam trekt recordaantal bezoekers én keert volgend jaar terug

Met naar schatting 120.000 bezoekers is Pasar Malam dit jaar in het Dordtse Weizigtpark een groot succes. Nog nooit trok het evenement zo veel bezoekers. Dat smaakt naar meer volgens de organisatie, want volgend jaar is de Pasar Malam ook in het park, waarschijnlijk van 4 tot en met 8 augustus.

IMG_9322

Ouderwets hommeles aan de tafel van Ouwe Jonges Krentebrood

Aan de stamtafel van de Streekomroep is het zondag weer prijs. De altijd kritische Ad van den Herik krijgt het weer stevig aan de stok met de minstens zo kritische Thijs Blom. Ron van de Rhee krijgt weer de ondankbare taak om de heren in het gareel te houden bij hun maandelijkse terugblik op het Dordtse- en regionale nieuws.