gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht in doelpuntrijk duel niet langs RKC Waalwijk

e6a8be6289d93b532c839e1d2324e919

FC Dordrecht en RKC Waalwijk vermaakten vrijdagavond in het Mandemakers Stadion de neutrale toeschouwer. De wedstrijd in de eerste divisie kende uiteindelijk geen winnaar (4-4).

Robert van Loon |  | Aangepast op
RKC Waalwijk begon stormachtig aan de eerste helft. FC Dordrecht kreeg echter de beste kansen. Zo kregen Oussama Zamouri en Joël Zwarts grote mogelijkheden om de score namens de gasten te openen. Dat deed Crysencio Summerville uiteindelijk wel. Hij strafte zwak keeperswerk van RKC Waalwijk-doelman Kees Heemskerk in de rebound af (0-1).

Maar in de tweede helft gebeurde het meeste spektakel bij RKC Waalwijk-FC Dordrecht. De thuisploeg poetste via goals van oud-Spartanen Mario Bilate en Stijn Spierings de 1-0 achterstand weg en kwam zo op 2-1. Vervolgens nam FC Dordrecht halverwege de tweede helft weer het initiatief in handen en was het tweemaal trefzeker via Joël Zwarts.

Nadat Jeremy Cijntje, die zijn eerste minuten maakte sinds zijn blessure, de 2-4 had gescoord, leek de wedstrijd in de tas voor FC Dordrecht. Maar RKC knokte zich sterk terug. Tien minuten voor tijd was voormalig Excelsior-speler Darren Maatsen trefzeker (3-4). In de tweede minuut van de blessuretijd scoorde oud-Spartaan Roland Bergkamp de 4-4, waardoor FC Dordrecht in een zeer vermakelijk slechts een punt overhield.

Lees ook

Stil film Fuga

Bachfestival op TV Dordrecht: première film 'Fuga'

In opdracht van het festival maakte Sarah Blok een korte speelfilm, geïnspireerd door de structuur van Bach's fuga’s. De film ging gisteren in première tijdens de tiende editie van het Bachfestival in Dordrecht en is deze zondag voor het eerst te zien op TV Dordrecht.

Spanningsmast1

Vol stroomnet in omgeving Ridderkerk: wachtlijst voor nieuwe aansluitingen tot 2033

Grootverbruikers van stroom in delen van Ridderkerk en buitengebieden van Zwijndrecht en Hendrik-Ido-Ambacht die meer stroom nodig hebben, moeten mogelijk jarenlang wachten. Netbeheerder Stedin meldt dat het stroomnet in het gebied geen ruimte meer heeft voor nieuwe grote aansluitingen of uitbreidingen.

artikelfoto kazerne SLIE

Na decennia verhuist brandweer uit centrum Sliedrecht: 'Brok historie'

Dinsdagavond staat er iets bijzonders te gebeuren: de brandweer van Sliedrecht vertrekt uit het hart van het dorp en betrekt een nieuwe kazerne aan de Rijnstraat. De nieuwe brandweerkazerne is vanaf dan gevestigd in het voormalige politiebureau aan de rand van Sliedrecht. Omwonenden van de oude stek gaan de brandweer wel missen.

PSX_20260615_120016

Botsing tussen lijnbus en auto, twee gewonden

Bij een aanrijding tussen een lijnbus en een personenauto in Dordrecht zijn maandag twee inzittenden gewond geraakt. Zij zijn naar het ziekenhuis gebracht.

hendrik ido ambacht

Opnieuw vrouw aangerand door man op fatbike in Hendrik-Ido-Ambacht

In Hendrik-Ido-Ambacht is dinsdagavond opnieuw een vrouw aangerand door een onbekende man op een fatbike. Dat gebeurde rond 21:30 uur langs de Krommeweg. Zeven andere vrouwen zijn in de afgelopen weken in de omgeving ook al betast door iemand op een fatbike, maar nog niemand is aangehouden.

dirk kuijt

Dirk Kuijt naar Fenerbahçe, zijn huidige club FC Dordrecht weet van niks

Dirk Kuijt vertrekt naar het Turkse Fenerbahçe. Dat maakte de directeur van de Turkse club donderdagmiddag bekend tijdens een persconferentie. Kuijt wordt daar de assistent van de nieuwe hoofdtrainer Ismail Kartal. Opvallend is dat FC Dordrecht, de club die hij afgelopen seizoen coachte en waar hij ook komend seizoen aan het roer zou staan, van niets weet.