gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht in knotsgekke en verhitte slotfase langs Cambuur

969d692d1d8ae04de2df81b626cc9791

FC Dordrecht heeft vrijdagavond op bezoek bij SC Cambuur gewonnen. De Schapenkoppen zegevierden in Friesland na een tumultueus wedstrijdeinde (1-3). De Friese potjes kookten in de laatste minuut van de officiële speeltijd echter over, nadat FC Dordrecht een penalty kreeg en de wedstrijd tweemaal werd gestaakt.

Robert van Loon |  | Aangepast op
De eerste grote kans voor de thuisploeg was direct raak. Sam Hendriks ontsnapte namens Cambuur aan de verdedigers van FC Dordrecht en omspeelde doelman Bryan Janssen. Uiteindelijk kon Tyrone Conraad de bal makkelijk in het doel tikken (1-0).

Beide teams verwenden de toeschouwers niet in de eerste helft, maar Cambuur creëerde meer kansen. Zo was Conraad meermaals dichtbij zijn tweede goal en zag voormalig Schapenkop Sai van Wermerskerken een bal in het zijnet belanden. Namens FC Dordrecht kreeg Jari Schuurman de grootste kans. Zijn schot ging in de twintigste minuut echter voorlangs.


Verhit spektakel

In de tweede helft probeerde FC Dordrecht aan te zetten, maar echt gevaarlijk werden de mannen van trainer Claudio Braga niet. De gasten hadden wel meer recht op een doelpunt dan Cambuur. Die goal kwam uiteindelijk in de 72e minuut. Crysencio Summerville maakte uit het niets 1-1 voor FC Dordrecht.

Maar het venijn zat in de staart van Cambuur-FC Dordrecht. De Schapenkoppen kregen van scheidsrechter Christian Mulder in de laatste minuut van de officiële speeltijd een strafschop, maar daar waren de fans van Cambuur absoluut niet mee eens. Een aantal mensen van het thuispubliek gooide munten en bier op het veld, waarna Mulder genoodzaakt was het duel tot tweemaal toe tijdelijk stil te leggen.

Na een afkoelingsperiode mocht Daniël Breedijk uiteindelijk toch nog aanleggen vanaf elf meter. De centrale verdediger van FC Dordrecht maakte geen fout (1-2). Na dit doelpunt ging het spel op en neer. Cambuur probeerde nog, maar Dordt scoorde uiteindelijk nog. Jeremy Cijntje besliste met de 1-3 dit verhitte spektakel.

Lees ook

2fa60d8_w1272_dronefotoafvalbrengs

Let op: dit afvalbrengstation is vanaf komende maand alleen nog beschikbaar met afvalpas

Zonder afvalpas zal de slagboom op het HVC-afvalbrengstation aan de Willem Dreeslaan in Papendrecht vanaf maandag 13 juli gesloten blijven. Met de invoering van deze pascontrole helpt het de gemeente de kosten van afvalinzameling in de hand houden.

DSC_7608 (1)

Alle oefenduels FC Dordrecht bekend: drie beloftenploegen, vier keer in eigen stadion

Twee regioderby’s, drie beloftenploegen en twee tegenstanders uit ‘de woestijn’: het volledige oefenprogramma van FC Dordrecht is bekend. Waar de Krommedijkclub de afgelopen seizoen nog weleens een uitstapje maakte naar Zeeland, Noord-Brabant of Gelderland, blijft de ploeg deze voorbereiding dichtbij huis.

politie 02

Man steekt slachtoffer met schroevendraaier

De politie heeft een 23-jarige man uit Ridderkerk aangehouden na een steekincident in dat dorp. Dat gebeurde met een schroevendraaien even voor 22.00 uur in de Coosje Ayalstraat. Het slachtoffer zou een 15-jarige jongen zijn, die ter plaatse behandeld kon worden door ambulancepersoneel en niet naar het ziekenhuis hoefde.

voormalig politiebureau, google streetview

Dit politiebureau komt binnenkort op de veilingmarkt

Vijf voormalig politiebureaus in Nederland worden op 17 september openbaar geveild. Een van de locaties is het voormalig politiebureau aan de P.A. de Genestetstraat 60 in Dordrecht. In het gebouw is onder andere nog het cellencomplex aanwezig.

treinen Station Dordrecht

Spoorproblemen tussen Dordrecht en Rotterdam: minder treinen

Vanwege een seinstoring reden er woensdagochtend minder treinen tussen Dordrecht en Rotterdam. De eerste treinen vielen uit rond 08.00 uur.

man vermist

Dordtenaar Bart al twee dagen vermist

De 48-jarige Dordtenaar Bart is sinds maandag 29 juni vermist. De politie meldt dat hij maandag mogelijk nog in de omgeving van de Sluisweg in Dordrecht is geweest.