gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht in ondertal gelijk tegen TOP Oss (1-1)

7b3fe419fe88deb7053fcd3163b4a930.jpg

In de dertiende speelronde van de eerste divisie heeft FC Dordrecht niet kunnen winnen van TOP Oss. De Schapenkoppen, die meer dan een helft met tien man voetbalden, speelden met 1-1 gelijk tegen de Noord-Brabanders.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
De thuisploeg startte goed aan het duel. In het openingskwartier kreeg Pedro Marques twee goede kansen, die de Portugese spits echter niet benutte. Iets na het halfuur opende FC Dordrecht wel de score. Jari Schuurman tikte de 1-0 binnen.

Maar vier minuten later maakte TOP Oss alweer gelijk. Philippe Rommens schoot fraai de 1-1 binnen. Tot overmaat van ramp pakte Noah Lewis namens FC Dordrecht even later zijn tweede gele kaart, waardoor de Schapenkoppen verder moesten met tien man.

In de tweede helft werd het publiek aan de Krommedijk nauwelijks verwend. TOP Oss speelde met een man meer, maar de Noord-Brabanders konden het FC Dordrecht weinig moeilijk maken. Namens de thuisploeg was Renny Smith in de tweede helft het meest gevaarlijk. In de 73e minuut schoot de middenvelder op de paal en vlak voor tijd zag Smith zijn volley nog gekeerd worden.

FC Dordrecht - TOP Oss 1-1 (1-1)

31' 1-0 Jari Schuurman

35' 1-1 Philippe Rommens

Rood: 38' Noah Lewis (FC Dordrecht, 2x geel)

Opstelling FC Dordrecht: Stoskovic; Gronsveld, Lewis, De Abreu, Ormonde-Ottewill; Schuurman, Wehrmann, Smith; Achahbar (68' Schalekamp), Marques (85' Green), Hogesteger (46' Montsma)

(foto: Nick den Engelsman)

Lees ook

theo.jpg

De schoonvader van Theo (80) zat op een schip vol gevangenen, toen volgde een bombardement

Waar je ook bent, op 4 en 5 mei komen allerlei oorlogsverhalen bovendrijven. Zo ook tijdens het bevrijdingsontbijt in Dordrecht, waar Theo Broers (80) het relaas van zijn schoonvader doet, die op de Oostzee voor zijn leven vocht. “Hij was aan één kant helemaal verbrand en hij heeft een paar weken in het ziekenhuis gelegen.”

foto artikel 5 mei.jpg

5 mei in de streek: honderden mensen aan de wandel of de ontbijttafel

Waar we op 4 mei herdenken, vieren we op 5 mei feest. Feest dat we nu al 81 jaar bevrijd zijn. En dit feest wordt ook in onze streek gevierd. De hele dag zijn op verschillende plekken activiteiten te bezoeken. “Het is goed dat we een dag als vandaag samen vieren.”

fotowillem.jpg

Aanhouding na zware mishandeling Willem (70): 'Een hele goede zaak'

Goed nieuws voor de toegetakelde Willem uit Papendrecht: de verdachte die hem vorige week mishandelde, heeft zich bij de politie gemeld. Het gaat om een 18-jarige man uit Papendrecht. Hij is maandagavond aangehouden.

fotocorrado.png

Vrouw lastiggevallen, verdachte vrijgelaten: 'Te weinig bewijs'

Een vrouw is dit weekend lastiggevallen in het parkje tussen de Twintighoevenweg en de Krommedijk in Dordrecht. De vrouw werd in het park aangesproken door een man, die zijn broek en onderbroek had laten zakken. De verdachte werd aangehouden, maar inmiddels is de zaak geseponeerd door te weinig bewijs.

4mei.jpg

Kransen, speeches en twee minuten stilte in Dordrecht: ‘Herdenken is beseffen’

Doodse stilte voor twee minuten lang. Ook maandagavond stonden tienduizenden bewoners van Dordrecht stil bij de slachtoffers van de Tweede Wereldoorlog. Op het Sumatraplein, waar de grootste jaarlijkse ceremonie van de stad plaatsvindt, waren honderden mensen te vinden.

boekenmarkt pap artikelfoto.jpg

Dit is de grootste indoor boekenmarkt van de streek: 'Mensen komen overal vandaan'

De indoor boekenmarkt bij muziekvereniging Excelsior in Papendrecht was afgelopen zaterdag een succes. Op de grootste indoor boekenmarkt van de regio waren allerlei soorten boeken te koop, waaronder thrillers, kinderboeken en reisverhalen.