Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht in ondertal gelijk tegen TOP Oss (1-1)

In de dertiende speelronde van de eerste divisie heeft FC Dordrecht niet kunnen winnen van TOP Oss. De Schapenkoppen, die meer dan een helft met tien man voetbalden, speelden met 1-1 gelijk tegen de Noord-Brabanders.
Jordy Nijenhuis | 2 november 2019 00:22 | Aangepast op 2 november 2019 00:22
De thuisploeg startte goed aan het duel. In het openingskwartier kreeg Pedro Marques twee goede kansen, die de Portugese spits echter niet benutte. Iets na het halfuur opende FC Dordrecht wel de score. Jari Schuurman tikte de 1-0 binnen.

Maar vier minuten later maakte TOP Oss alweer gelijk. Philippe Rommens schoot fraai de 1-1 binnen. Tot overmaat van ramp pakte Noah Lewis namens FC Dordrecht even later zijn tweede gele kaart, waardoor de Schapenkoppen verder moesten met tien man.

In de tweede helft werd het publiek aan de Krommedijk nauwelijks verwend. TOP Oss speelde met een man meer, maar de Noord-Brabanders konden het FC Dordrecht weinig moeilijk maken. Namens de thuisploeg was Renny Smith in de tweede helft het meest gevaarlijk. In de 73e minuut schoot de middenvelder op de paal en vlak voor tijd zag Smith zijn volley nog gekeerd worden.

FC Dordrecht - TOP Oss 1-1 (1-1)

31' 1-0 Jari Schuurman

35' 1-1 Philippe Rommens

Rood: 38' Noah Lewis (FC Dordrecht, 2x geel)

Opstelling FC Dordrecht: Stoskovic; Gronsveld, Lewis, De Abreu, Ormonde-Ottewill; Schuurman, Wehrmann, Smith; Achahbar (68' Schalekamp), Marques (85' Green), Hogesteger (46' Montsma)

(foto: Nick den Engelsman)

Meest gelezen

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

Redactie Streekomroep | Megan de Groot | 9 feb 2026 16:59

Ruzie mondt uit in vechtpartij met 20 man

Redactie Streekomroep | 9 feb 2026 16:00

Lees ook

Rechtbank: Nederlandse Staat doet genoeg om PFAS-problemen tegen te gaan

De Nederlandse Staat doet voldoende om de verspreiding van PFAS tegen te gaan. Dat is de uitspraak v...

Ziekenhuis stelt operaties uit vanwege griepgolf: 'Veel patiënten met griepklachten'

Het Albert Schweitzer ziekenhuis heeft noodgedwongen operaties uit moeten stellen vanwege een griepg...

Helft minder treinen op MerwedeLingelijn door verzakte dijk

Er rijden woensdagmiddag minder treinen tussen Dordrecht en Gorinchem. Volgens vervoerder Qbuzz is e...

Gratis boompjes en struiken halen op Valentijnsdag

In plaats van een bos rozen of een doosje chocola, kunnen Dordtenaren aankomende Valentijnsdag grat...

Zwembad Papendrecht hele dag gesloten na brand, diplomazwemmen afgelast

Het zwembad in Papendrecht heeft woensdagochtend te maken gehad met een brand. In de kelder was rond...

Spandoeken, vuurwerk en nuance: drukgezocht protest tegen azc in dit dorp

Met Nederlandse vlaggen, spandoeken en rokende fakkels trok een flinke stoet van zo’n duizend demons...