gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht in slotfase onderuit tegen FC den Bosch

266688c0454f2bf6c6243fafcb8df999

In de tweede speelronde van de Keuken Kampioen Divisie leek FC Dordrecht een punt over te houden aan de ontmoeting met FC Den Bosch, maar de Brabanders scoorden echter vijf minuten voor tijd nog de 2-1. De Schapenkoppen keerden dus met lege handen terug naar huis.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Opvallend in de opstelling van FC Dordrecht was de naam van Ben Kinds. De normaal gesproken assistent trainer had vandaag de touwtjes in handen omdat hoofdtrainer Harry van den Ham uit voorzorg met verhoging thuisbleef.

De eerste helft verliep veelbelovend voor de Dordtenaren. Veel balbezit had de uitploeg niet, maar doordat middenvelder Kevin Jansen tien minuten voor het rustsignaal van dichtbij in het dak van het doel van de Bosschenaren scoorde, was 0-1 de ruststand.

Na rust was het FC Den Bosch die het initiatief nam. Dit zorgde al snel voor de gelijkmaker: Kevin Felida schoot hard binnen uit een afvallende corner. De Bosschenaren waren in het resterende deel van de wedstrijd meerdere malen dichtbij de 2-1, maar uiteindelijk schoot de thuisclub pas vijf minuten voor tijd de winnende treffer in het Dordtse doel.

Bij FC Dordrecht maakte Richie Musaba zijn debuut. De 19-jarige middenvelder wordt gehuurd van Fortuna Sittard. Eerder speelde hij voor Vitesse uit Arnhem.

De club heeft, na het doelpuntloze gelijkspel tegen Go Ahead Eagles, één punt uit twee wedstrijden. Op 11 september spelen de Schapenkoppen een derby, als Excelsior uit Rotterdam te gast is aan de Krommedijk.


Opstelling FC Dordrecht: Swolfs; Bondswell (45' Overes), Aktas, Bliek, Polley; Sürmeli, Baggerman (90' Richardson), Jansen (88' Musaba), Vermeulen, Agrafiotis, Valpoort (77' Amadin).

Scoreverloop:

34' Kevin Jansen 0-1

51' Kevin Felida 1-1

85' Paco van Moorsel 2-1

Lees ook

veerpontzwijndrechtputtershoek

Pontje tussen Zwijndrecht en Puttershoek blijft varen

De veerpont tussen Zwijndrecht en Puttershoek blijft de komende jaren varen. De gemeenteraad van Hoeksche Waard heeft ingestemd om hier meer budget voor beschikbaar te stellen.

afbeeldingwinkels

Aanpak winkeldiefstal supermarkten leidt tot 7 winkelverboden en tientallen waarschuwingen

De samenwerking tussen drie Sliedrechtse supermarkten om winkeldiefstal en overlast tegen te gaan, heeft in acht maanden tijd geleid tot zeven collectieve winkelverboden. Dit betekent dat deze mensen een jaar lang niet welkom zijn in de drie aangesloten supermarkten. Ook zijn er 35 waarschuwingen uitgedeeld, blijkt uit een eerste evaluatie.

reanimatie foto

Voor het eerst oefenen met reanimeren in het ziekenhuis: ‘Het is niet moeilijk’

Wat als iemand bewusteloos is en geen hartslag meer heeft? Het Albert Schweitzer ziekenhuis stond deze week stil bij de Internationale Reanimatiedag. Verpleegkundigen gaven ter plekke tekst en uitleg.

fotoartikelelektrischedriewieler

Na sluiting van de Papendrechtsebrug vindt deze bakker een oplossing op drie wielen

Sinds de afsluiting van de Papendrechtsebrug moeten weggebruikers op zoek naar alternatieven. Dat geldt ook voor Bakkerij Vlot uit Papendrecht, die bij tientallen klanten en bedrijven in Dordrecht bezorgt. Die vond de bakkerij in een opvallend voertuig: een elektrische driewieler die mee kan op de pont tussen Papendrecht en Dordrecht.

foto rb zwi

Ruzie om meisje mondt uit in bloedige mishandeling: ‘Die jongen moet voelen’

Een gezellige avond in het café eindigt voor een man met rake klappen en trappen. Zijn gezicht zit onder het bloed, ook loopt hij een dikke neus en overal schaafwonden op. Twee mannen uit Zwijndrecht lopen, onder meer door Snapchat-berichten, tegen de lamp. “Hij gaat dood vanavond.”

fatbikes-768x432

Papendrecht wil fatbikes weren uit drukke delen van het centrum

Fatbikes moeten mogelijk op bepaalde plekken in het centrum van Papendrecht tijdens vastgestelde tijden verboden worden. Het college doet de gemeenteraad een voorstel om dit verbod mogelijk te maken. Aanleiding zijn klachten over hoge snelheden, gevaarlijke manoeuvres en bijna-aanrijdingen bij onder meer de Meentpassage, de Veerpromenade en de Brederodelaan.