gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht in slotfase onderuit tegen FC den Bosch

266688c0454f2bf6c6243fafcb8df999

In de tweede speelronde van de Keuken Kampioen Divisie leek FC Dordrecht een punt over te houden aan de ontmoeting met FC Den Bosch, maar de Brabanders scoorden echter vijf minuten voor tijd nog de 2-1. De Schapenkoppen keerden dus met lege handen terug naar huis.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Opvallend in de opstelling van FC Dordrecht was de naam van Ben Kinds. De normaal gesproken assistent trainer had vandaag de touwtjes in handen omdat hoofdtrainer Harry van den Ham uit voorzorg met verhoging thuisbleef.

De eerste helft verliep veelbelovend voor de Dordtenaren. Veel balbezit had de uitploeg niet, maar doordat middenvelder Kevin Jansen tien minuten voor het rustsignaal van dichtbij in het dak van het doel van de Bosschenaren scoorde, was 0-1 de ruststand.

Na rust was het FC Den Bosch die het initiatief nam. Dit zorgde al snel voor de gelijkmaker: Kevin Felida schoot hard binnen uit een afvallende corner. De Bosschenaren waren in het resterende deel van de wedstrijd meerdere malen dichtbij de 2-1, maar uiteindelijk schoot de thuisclub pas vijf minuten voor tijd de winnende treffer in het Dordtse doel.

Bij FC Dordrecht maakte Richie Musaba zijn debuut. De 19-jarige middenvelder wordt gehuurd van Fortuna Sittard. Eerder speelde hij voor Vitesse uit Arnhem.

De club heeft, na het doelpuntloze gelijkspel tegen Go Ahead Eagles, één punt uit twee wedstrijden. Op 11 september spelen de Schapenkoppen een derby, als Excelsior uit Rotterdam te gast is aan de Krommedijk.


Opstelling FC Dordrecht: Swolfs; Bondswell (45' Overes), Aktas, Bliek, Polley; Sürmeli, Baggerman (90' Richardson), Jansen (88' Musaba), Vermeulen, Agrafiotis, Valpoort (77' Amadin).

Scoreverloop:

34' Kevin Jansen 0-1

51' Kevin Felida 1-1

85' Paco van Moorsel 2-1

Lees ook

broeman over brugsluiting

Transportdirecteur pleit voor meer geld voor infrastructuur: ‘We hollen achteruit’

Het plotselinge vrachtwagenverbod op de Merwedebrug, in combinatie met de afsluiting van de Papendrechtsebrug én de sinds 1 juli geldende kilometerheffing voor vrachtwagens, zorgt voor hoofdbrekens in de transportsector. Marcel Klein van transportbedrijf Boerman in Hardinxveld-Giessendam pleit voor meer investeringen in de Nederlandse infrastructuur. “We dalen af naar een niveau waar we niet willen zitten.”

politie 01

Omstander belemmert politie bij aanhoudingen na vechtpartij

De politie heeft afgelopen weekend twee mannen aangehouden na een vechtpartij in het centrum van Dordrecht. Een omstander probeerde daarbij het optreden van de agenten te belemmeren, zo meldt de politie op sociale media.

pexels-pavel-danilyuk-5858056

Dordtse horeca moet vanaf 1 oktober weer exploitatievergunning hebben

Nieuwe horecaondernemers in Dordrecht hebben vanaf 1 oktober weer een exploitatievergunning nodig. De gemeenteraad heeft besloten deze vergunning opnieuw in te voeren. Voor ondernemers die al een horecazaak hebben, geldt een overgangsregeling.

Sidney Breidel Keti Koti

keti koti

Dordrecht staat stil bij rol slavernij: ‘Patronen van uitsluiting doorbreken'

Tussen het groen van het Weizigtpark klinken woorden van bezinning en verbondenheid. In Dordrecht, ooit derde suikerstad van Nederland met een grote rol in de koloniale suikerhandel, wordt dinsdagmiddag en avond stilgestaan bij het slavernijverleden en de afschaffing van de slavernij - Keti Koti - gevierd. Het is de vierde keer dat dat gebeurt.

jan willem de jonge

Terug van reddingsmissie in Venezuela: Jan-Willem hielp mee na aardbevingen

Hoe zoek je naar mensen onder het puin na heftige aardbevingen? Jan-Willem de Jonge uit Dordrecht vertrok naar Venezuela, samen met ruim zestig andere hulpverleners van USAR Nederland. Daar werkte hij mee aan de reddingsoperatie na de zware aardbevingen die het land troffen op 24 juni.

OPMA20260715 Leo Stolk

Super vrijwilliger neemt na 35 jaar afscheid van de omroep

Fotograaf, cameraman en bekende Dordtenaar Leo Stolk is na 35 jaar gestopt als vrijwilliger bij RTV Dordrecht. Hij kon zijn inzet voor de omroep niet langer combineren met zijn werkzaamheden als gemeenteraadslid voor de VSP.