gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht in slotfase onderuit tegen FC den Bosch

266688c0454f2bf6c6243fafcb8df999

In de tweede speelronde van de Keuken Kampioen Divisie leek FC Dordrecht een punt over te houden aan de ontmoeting met FC Den Bosch, maar de Brabanders scoorden echter vijf minuten voor tijd nog de 2-1. De Schapenkoppen keerden dus met lege handen terug naar huis.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Opvallend in de opstelling van FC Dordrecht was de naam van Ben Kinds. De normaal gesproken assistent trainer had vandaag de touwtjes in handen omdat hoofdtrainer Harry van den Ham uit voorzorg met verhoging thuisbleef.

De eerste helft verliep veelbelovend voor de Dordtenaren. Veel balbezit had de uitploeg niet, maar doordat middenvelder Kevin Jansen tien minuten voor het rustsignaal van dichtbij in het dak van het doel van de Bosschenaren scoorde, was 0-1 de ruststand.

Na rust was het FC Den Bosch die het initiatief nam. Dit zorgde al snel voor de gelijkmaker: Kevin Felida schoot hard binnen uit een afvallende corner. De Bosschenaren waren in het resterende deel van de wedstrijd meerdere malen dichtbij de 2-1, maar uiteindelijk schoot de thuisclub pas vijf minuten voor tijd de winnende treffer in het Dordtse doel.

Bij FC Dordrecht maakte Richie Musaba zijn debuut. De 19-jarige middenvelder wordt gehuurd van Fortuna Sittard. Eerder speelde hij voor Vitesse uit Arnhem.

De club heeft, na het doelpuntloze gelijkspel tegen Go Ahead Eagles, één punt uit twee wedstrijden. Op 11 september spelen de Schapenkoppen een derby, als Excelsior uit Rotterdam te gast is aan de Krommedijk.


Opstelling FC Dordrecht: Swolfs; Bondswell (45' Overes), Aktas, Bliek, Polley; Sürmeli, Baggerman (90' Richardson), Jansen (88' Musaba), Vermeulen, Agrafiotis, Valpoort (77' Amadin).

Scoreverloop:

34' Kevin Jansen 0-1

51' Kevin Felida 1-1

85' Paco van Moorsel 2-1

Lees ook

elektrischedeelauto

Proef met elektrische deelauto's van start

De gemeente Dordrecht is deze week een proef gestart met twee elektrische deelauto’s voor bewoners van de Boogjes en omgeving met een parkeervergunning. De auto’s vormen een extra manier van reizen, tijdens de sloop en nieuwbouw van de parkeergarage Spuihaven.

OPMA Pieter van Loon

Ad maakt ritje in de TukTuk met ondernemer Pieter van Loon

Presentator Ad van den Herik heeft zijn zomervakantie met een week verlengd en dat geeft ons de gelegenheid om zijn ritje in de TukTuk met vastgoedondernemer en stadsgids Pieter van Loon nog een keer uit te zenden.

arkelrechtbank

Syrische terreurverdachte Ayham A. (41) uit Arkel: 'Ik was geen IS-strijder'

Een 41-jarige man uit Syrië, die begin 2023 werd opgepakt in Arkel, zegt dat hij geen leidinggevende rol heeft gehad binnen de terreurorganisatie IS. Volgens Ayham A. is er sprake van een persoonsverwisseling. Hij betoogde dat maandag, op de eerste dag van de rechtszaak tegen hem.

thumb artikel baggermuseum

Elke werkt in het Baggermuseum en weet alles over de klei

Iedere zaterdagmiddag kun je bij het Nationaal Baggermuseum in Sliedrecht met je poten in de klei staan. Ondanks dat medewerkster Elke dat niet vaak doet, is ze wel fanatiek bezig met de organisatie van het museum. Monique krijgt een kijkje in de keuken en komt erachter dat je als medewerker niet alleen maar gasten verwelkomt.

vuurwerkinleveractieeerder

Verbod op consumentenvuurwerk; hier kun jij het anoniem en zonder straf inleveren

Heb jij nog oud vuurwerk in huis liggen? Dan kun je dat, zonder boete of straf, volgende week inleveren in Dordrecht. Sinds 1 augustus geldt er namelijk een verbod op consumentenvuurwerk.

parkeergaragevisstraat

Parkeergarage Visstraat nog maanden dicht, eind 2026 meer duidelijkheid

De parkeergarage Visstraat in het centrum van Dordrecht blijft nog zeker een aantal maanden dicht. De gemeente wacht nog op een definitief rapport van het onderzoek naar de technische staat van de parkeergarage, dat dit najaar wordt verwacht. Daarna moeten concrete maatregelen worden genomen.