Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht-Jong AZ verplaatst door coronabesmettingen

Er is een streep gezet door de wedstrijd tussen FC Dordrecht en Jong AZ in de Eerste Divisie van aanstaande vrijdag. Dat heeft de Dordtse club bevestigd. Het duel is verplaatst naar maandag.
Corrado Francke | 13 januari 2022 13:47 | Aangepast op 13 januari 2022 13:47
Het gaat om besmettingen bij Jong AZ. FC Dordrecht laat weten dat er binnen de selectie geen coronabesmettingen zijn. De KNVB zal later bekend maken wanneer de wedstrijd wordt ingehaald en zegt nog in contact te staan met de clubarts van AZ.

Afgelopen weekend werd voor het eerst een duel in het betaalde voetbal afgelast. Eerste Divisie-duel Excelsior-ADO Den Haag ging niet door, omdat bij de Kralingers onvoldoende spelers beschikbaar waren vanwege meerdere coronabesmettingen.

Lees ook

FC Dordrecht ondanks goede start niet langs Jong AZ (1-1)

FC Dordrecht heeft voor de tweede keer in vier dagen een punt geoogst in de Keuken Kampioen Divisie....

Bosschenaar (23) opgepakt die illegaal vuurwerk richting FC Dordrecht-fans gooide

De politie heeft vrijdagavond een 23-jarige man uit Den Bosch opgepakt tijdens het uitduel van FC Do...

Kuijt doet beroep op supporters na ongeregeldheden: 'Elkaar zo goed mogelijk corrigeren'

FC Den Bosch - FC Dordrecht werd vrijdagavond volledig overschaduwd door ongeregeldheden. Daarbij ra...

FC Dordrecht pakt punt op knotsgekke, maar ook trieste avond in Den Bosch

FC Dordrecht heeft een punt overgehouden aan een bizarre ontmoeting met en bij FC Den Bosch: 3-3. We...

Hoe FC Dordrecht ineens spelers voor een miljoen verkoopt

FC Dordrecht stond nooit bekend als de club die spelers voor hoge bedragen verkocht, maar sinds ande...

Pluchepakkers geven hun mening over transferrecord en tumult bij TOP-Oss

De Plucheplakkers zijn weer fysiek samen! Corrado keert terug uit Frankrijk na een verdiende vakanti...