Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht kampioen op G-voetbaltoernooi

Het gehandicaptenteam van FC Dordrecht is woensdagmiddag kampioen geworden tijdens een voetbaldag van de KNVB. In de finale versloegen de Schapenkoppen de Ajacieden.
Robert van Loon | 1 augustus 2019 14:24 | Aangepast op 1 augustus 2019 14:24
“Voor de kinderen is die dag echt een belevenis”, vertelt FC Dordrecht-teammanager Ariejan Wallaard. “Ze speelden alsof hun leven ervan afhangt. Ik ben heel trots.” In het gehandicaptenteam van FC Dordrecht speelden jongeren met een stoornis in het autistisch spectrum uit heel Nederland.

Het toernooi wordt jaarlijks georganiseerd voor G-voetballers. De jongeren maken op de speciale voetbaldag kennis met elkaar en worden verdeeld in teams en begeleid door bekende trainers uit het betaald voetbal. De prijzen werden uitgereikt door bondscoach Ronald Koeman.


Beeld via Ariejan Wallaard

Lees ook

Vuurwapen blijkt nep: jongen bedreigd met balletjespistool

De drie jongens die worden verdacht van het bedreigen van een jongen in Zwijndrecht hadden geen echt...

Gevangene mag buiten PI werken, maar daar gaat het mis: breekt kaak van collega

Tijdens werkzaamheden buiten de Dordtse gevangenis, heeft een gedetineerde een collega mishandeld. D...

Alles voor ijs in de binnenstad: duiker in het water voor schaatsbaan

Nog drie weken wachten en dan viert de goedheiligman zijn verjaardag. Toeval of niet, tijdens het ho...

Steeds meer boa’s met bodycams, al is niet iedere gemeente voorstander

Steeds meer handhavers in onze regio krijgen bodycams. Ridderkerk is het meest recente voorbeeld waa...

Vakbonden leggen nieuw cao-voorstel Chemours naast zich neer

Vakbonden CNV en FNV hebben het cao-voorstel van Chemours afgewezen. Het chemiebedrijf stelde komend...

Duikers rukken uit om meeuw uit benarde situatie te redden

Het redden van een verstrikt geraakte meeuw in Dordrecht heeft afgelopen weekend veel voeten in de a...