Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht kampioen op G-voetbaltoernooi

Het gehandicaptenteam van FC Dordrecht is woensdagmiddag kampioen geworden tijdens een voetbaldag van de KNVB. In de finale versloegen de Schapenkoppen de Ajacieden.
Robert van Loon | 1 augustus 2019 14:24 | Aangepast op 1 augustus 2019 14:24
“Voor de kinderen is die dag echt een belevenis”, vertelt FC Dordrecht-teammanager Ariejan Wallaard. “Ze speelden alsof hun leven ervan afhangt. Ik ben heel trots.” In het gehandicaptenteam van FC Dordrecht speelden jongeren met een stoornis in het autistisch spectrum uit heel Nederland.

Het toernooi wordt jaarlijks georganiseerd voor G-voetballers. De jongeren maken op de speciale voetbaldag kennis met elkaar en worden verdeeld in teams en begeleid door bekende trainers uit het betaald voetbal. De prijzen werden uitgereikt door bondscoach Ronald Koeman.


Beeld via Ariejan Wallaard

Lees ook

Geen code oranje in onze streek, maar wat dan wel?

Het is code oranje in drie provincies vanwege het winterweer: Friesland, Groningen en Drenthe. Maar ...

Dordtse schaatsbaan wordt afgebroken, maar 'absoluut voor herhaling vatbaar'

Het Dordtse schaatsseizoen is ten einde. Donderdagmiddag werd de Dordtse ijsbaan op de Spuiboulevard...

Op Pad Met Ad op TV Dordrecht: terugkerende pareltjes van vorig jaar

In januari worden op TV Dordrecht zeven van de leukste en interessantste afleveringen uit het najaar...

Ski-puristen in hun nopjes op besneeuwde Dordtse heuvels: ‘Dit is uniek hoor’

Het is deze week, nog meer dan anders, een komen en gaan van fanatieke skiërs en snowboarders bij sk...

Brug over de Noord (N915) blijft dit weekend toch open

De Brug over de Noord (N915) tussen Alblasserdam en Hendrik-Ido-Ambacht blijft tussen 9 en 12 januar...

Vrijspraak voor rellende mannen tijdens jaarwisseling: onvoldoende bewijs

De rechtbank heeft woensdag zeven verdachten van rellen met oud en nieuw in 's-Gravendeel vrijgespro...