gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht kan domper met veel moeite relativeren: 'Ongelofelijk seizoen'

195579f69afcd20c7962f891b6d74144

De promotiedroom van FC Dordrecht is zaterdag op pijnlijke wijze uiteen gespat. De 0-1 nederlaag tegen FC Emmen maakte, na de 2-2 deling afgelopen dinsdag, duidelijk dat de Dordtenaren ook volgend seizoen weer in de Keuken Kampioen Divisie te zien zijn. "We waren weer de bovenliggende partij, dit is een harde klap."

Corrado Francke |  | Aangepast op
Het topseizoen, waarin de ploeg vierde eindigde en via de nacompetitie hoopte te promoveren, kende zodoende een grote domper als afsluiter. Vicente Besuijen tekende in minuut 88 voor de beslissende treffer, waarna FC Dordrecht-spelers massaal naar het gras gingen. Aangeslagen, gefrustreerd en teleurgesteld.

Ongelofelijk seizoen
"Als je ziet wat we gedaan hebben dit seizoen, is dat ongelofelijk", beseft aanvoerder Mathis Suray. "Het teamgevoel was heel goed, maar dit zijn de play-offs. Emmen heeft heel veel ervaring, voor ons was het voor iedereen de eerste keer. Het is wat het is."

Trainer Michele Santoni vindt dat zijn ploeg het vooral dinsdag heeft laten liggen, al was de return in eigen huis ook verre van goed. "Ik vind ook dat je vandaag niet met de juiste scherpte begint. Waar dat aan ligt? We hebben een groep jonge spelers en er kunnen een heleboel redenen zijn, maar ik heb daar geen antwoord op", aldus Santoni, die door de uitschakeling maar weinig van zijn verjaardag kon genieten.

Toch stond hij op het veld de hele selectie te woord om daarna een 'ereronde' door het stadion te maken. "Het kan niet zijn dat de laatste vijf minuten een fantastisch seizoen gaan verpesten. Aan de ene kant zijn we teleurgesteld, maar er moest ook een klein beetje gevierd worden wat we dit seizoen gedaan hebben."

Oefenduels
Op maandag 24 juni staat FC Dordrecht, na een welverdiende zomervakantie, weer voor het eerst op het trainingsveld. Dat weekend erna wacht een oefenduel met Oranje Wit, een week later staat een vriendschappelijke wedstrijd tegen Feyenoord op de planning.

Lees ook

archieffotopolitie

Moeder springt met baby van balkon om te ontsnappen aan mishandeling: man opgepakt

De politie heeft zondagavond in Ridderkerk iemand aangehouden voor het mishandelen van een vrouw in een flatwoning. Die sprong met haar baby in paniek vanaf het balkon naar beneden. Een speciaal team van de politie wist de 35-jarige man in de buurt van de woning te arresteren, meldt Rijnmond.

gebroedersdewitt

Tientallen mensen herdenken moord op gebroeders De Witt: 'Hun nalatenschap ook nu nog van betekenis'

Tientallen belangstellenden hebben donderdagavond de herdenking van de moord op de gebroeders De Witt bijgewoond op de Visbrug in Dordrecht. Het was de tiende keer dat stil werd gestaan bij deze gebeurtenis, die al in 1672 plaatsvond.

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - TAARTENBAKKER

Voor Yasmina is het bakken van verjaardagscakes de kers op de taart

Yasmina (25) heeft altijd al enorm van bakken gehouden. Hoewel ze dit vroeger deed met behulp van Dr. Oetker pakketten, maakt ze ze nu helemaal zelf. Ze heeft haar eigen bedrijf in Papendrecht, waar ze allerlei soorten baksels maakt en decoreert. Megan is wel benieuwd of taarten decoreren ook voor haar weggelegd is. Het proeven in ieder geval wel.

Sem Valk

FC Dordrecht raakt aanvoerder Valk kwijt aan eredivisionist Telstar

De aanvoerder van FC Dordrecht Sem Valk maakt de overstap naar Telstar. In Velsen-Zuid tekent de verdediger een contract tot medio 2029. De verdediger speelde 71 wedstrijden voor de Schapekoppen, waarin hij vier keer trefzeker was. “Ik ga jullie enorm missen.”

elektrischedeelauto

Proef met elektrische deelauto's van start

De gemeente Dordrecht is deze week een proef gestart met twee elektrische deelauto’s voor bewoners van de Boogjes en omgeving met een parkeervergunning. De auto’s vormen een extra manier van reizen, tijdens de sloop en nieuwbouw van de parkeergarage Spuihaven.

fotoartikel

Van rustig park naar de N3: het raadsel van de ontsnapte hooglanders

Twee lieve Schotse hooglanders die dinsdagavond uit het niets uitbreken en de politie een lastige avond bezorgen. Ook een dag later houdt het de gemoederen rondom het Dordtse Dubbelmondepark flink bezig. De dieren kwamen op een nog onbekende manier buiten de poorten van het park. Ondanks verwoede pogingen van de politie om de dieren in te sluiten, belandden de dieren op de rondweg N3 tussen voorbijrazende auto’s. Hoe is dat mogelijk geweest?