gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht kan domper met veel moeite relativeren: 'Ongelofelijk seizoen'

195579f69afcd20c7962f891b6d74144

De promotiedroom van FC Dordrecht is zaterdag op pijnlijke wijze uiteen gespat. De 0-1 nederlaag tegen FC Emmen maakte, na de 2-2 deling afgelopen dinsdag, duidelijk dat de Dordtenaren ook volgend seizoen weer in de Keuken Kampioen Divisie te zien zijn. "We waren weer de bovenliggende partij, dit is een harde klap."

Corrado Francke |  | Aangepast op
Het topseizoen, waarin de ploeg vierde eindigde en via de nacompetitie hoopte te promoveren, kende zodoende een grote domper als afsluiter. Vicente Besuijen tekende in minuut 88 voor de beslissende treffer, waarna FC Dordrecht-spelers massaal naar het gras gingen. Aangeslagen, gefrustreerd en teleurgesteld.

Ongelofelijk seizoen
"Als je ziet wat we gedaan hebben dit seizoen, is dat ongelofelijk", beseft aanvoerder Mathis Suray. "Het teamgevoel was heel goed, maar dit zijn de play-offs. Emmen heeft heel veel ervaring, voor ons was het voor iedereen de eerste keer. Het is wat het is."

Trainer Michele Santoni vindt dat zijn ploeg het vooral dinsdag heeft laten liggen, al was de return in eigen huis ook verre van goed. "Ik vind ook dat je vandaag niet met de juiste scherpte begint. Waar dat aan ligt? We hebben een groep jonge spelers en er kunnen een heleboel redenen zijn, maar ik heb daar geen antwoord op", aldus Santoni, die door de uitschakeling maar weinig van zijn verjaardag kon genieten.

Toch stond hij op het veld de hele selectie te woord om daarna een 'ereronde' door het stadion te maken. "Het kan niet zijn dat de laatste vijf minuten een fantastisch seizoen gaan verpesten. Aan de ene kant zijn we teleurgesteld, maar er moest ook een klein beetje gevierd worden wat we dit seizoen gedaan hebben."

Oefenduels
Op maandag 24 juni staat FC Dordrecht, na een welverdiende zomervakantie, weer voor het eerst op het trainingsveld. Dat weekend erna wacht een oefenduel met Oranje Wit, een week later staat een vriendschappelijke wedstrijd tegen Feyenoord op de planning.

Lees meer over:

Lees ook

pont rosmolenweg

Pont Kerkeplaat - Rosmolenweg vaart vrijdagochtend weer na problemen

Een van de ponten die als alternatief vaart vanwege de afsluiting van de Papendrechtsebrug is donderdag een tijdje gestremd geweest. Het gaat om de verbinding tussen de Dordtse Kerkeplaat en de aanlegsteiger bij Boskalis aan de Rosmolenweg in Papendrecht. Vrijdagochtend vaart de pont weer, meldt Rijkswaterstaat.

kelvinring44

Op deze plek gaat Alblasserdam Oekraïners opvangen

De gemeente Alblasserdam gaat 105 vluchtelingen uit Oekraïne opvangen in een pand aan de Kelvinring. De locatie dient ter vervanging van de opvanglocatie in de Jozuakerk, waar sinds mei 2022 enkele jaren mensen werden opgevangen.

distelapparath-drive-in-theater-5150064

Op deze plek komt een tijdelijke drive-in bioscoop

Wie kent de filmbeelden niet? Je rijdt met je auto een terrein op en kijkt vanuit je voertuig naar een film. Aan de Laan van Europa, vlakbij hotel Van der Valk in Dordrecht, verrijst in het weekend van 23 tot en met 25 oktober een drive-in bioscoop. Gedurende drie dagen worden daar elf films vertoond.

Driehoeksveer-1

Gemeenten willen Driehoeksveer in de vaart houden, maar toekomst is nog onzeker

De gemeenten Ridderkerk, Molenlanden en Krimpenerwaard kijken naar de mogelijkheid om het zogenaamde Driehoeksveer voort te laten bestaan. Het contract met de huidige exploitant van deze openbaarvervoerverbinding loopt op 1 januari 2027 af.

Wim van der Kruijff toeslagen

‘Oh nee hè, niet weer’: voorzitter GR Sociaal geschrokken van mogelijke fraude

“Oh nee hè, niet weer”, dacht voorzitter van GR Sociaal Wim van der Kruijff toen hij te horen kreeg dat er mogelijk miljoenenfraude was gepleegd. Dat gebeurde binnen het team dat inwoners ondersteunt die zijn getroffen door de toeslagenaffaire. Woensdag werd bekend dat als gevolg hiervan twee werknemers, van wie één vaste kracht, zijn ontslagen.

treinstationdordrecht2

Let op: nog de hele dag minder treinen tussen Dordrecht en Breda

Reizigers tussen Dordrecht en Breda moeten maandag de hele dag rekening houden met vertraging. Door een kapot spoor rijden er minder treinen op dit traject.