Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht kiest voor Italiaans-Nederlandse trainer

FC Dordrecht is in de zoektocht naar een nieuwe trainer uitgekomen bij Michele Santoni. De in Italië geboren Santoni tekent voor twee seizoenen aan de Krommedijk. Michele Santoni (41) werd dinsdag als nieuwe trainer van FC Dordrecht gepresenteerd. Ook oud-Feyenoord-trainer Leon Vlemmings krijgt een rol binnen de club. Hij is benoemd tot innovatiemanager.
Jordy Nijenhuis | 8 juni 2021 15:41 | Aangepast op 8 juni 2021 15:41
Santoni, die een Italiaanse vader en Nederlandse moeder heeft, is al vaker werkzaam geweest in Nederland. Zo werkte hij in het verleden onder meer voor Haarlem en Ajax als jeugdtrainer en videoanalist.

Daarna verkaste Santoni weer naar zijn thuisland waar hij in dezelfde functies bij clubs als Lazio en Inter werkte.

ADO Den Haag

Santoni keerde in het seizoen 2018/2019 terug naar Nederland voor zijn eerste klus als hoofdtrainer. Helaas voor hem liep dat niet succesvol af, want Santoni werd een paar duels voor het einde van de competitie ontslagen wegens tegenvallende resultaten.

Het afgelopen seizoen fungeerde Santoni tot en met november als assistent trainer van het eerste van ADO Den Haag.

Bron: Mediapartner Rijnmond.

Lees ook

'Ik verloor mijzelf volledig', maar nu zingt Serra (21) zich vrij van onzekerheid

De Dordtse singer-songwriter Serra Potters (21) heeft haar eerste solonummer uitgebracht, genaamd ‘W...

Kunst komt naar bewoners woonzorgcentrum: 'Altijd een rollator nodig, mooi dat het nu hier kan'

Voor bewoners van woon- en zorgcentrum De Merwelanden is er goed nieuws. In plaats van zelf naar het...

Donderdag tweede debat Dordrecht Kiest op TV Dordrecht

Wat hebben de VSP, ChristenUnie-SGP en D66 voor plannen met Dordrecht? Je ontdekt het in een nieuwe ...

Hulp bij isoleren: na faillissement kan het weer in deze gemeenten

Wie hulp nodig heeft bij het isoleren van zijn of haar woning, kan vanaf maart weer terecht bij zes ...

Azc-demonstranten voelen zich tegengewerkt, burgemeester spreekt dat tegen: ‘Het moest gebeuren’

De actievoerders die dinsdagavond protesteerden tegen asielopvang in de gemeente Molenlanden voelen ...

Illegale sekswerkers aangetroffen, ook drugs en een wapen gevonden

Handhavers hebben vorige week in onze streek meerdere illegale sekswerkers betrapt. In Sliedrecht zi...