gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht knokt zich in blessuretijd naar punt tegen Vitesse

07f6a4d0ab5decab287f5fcb5870bb1a

FC Dordrecht heeft dinsdag een punt overgehouden aan het thuisduel met Vitesse. De thuisploeg leek heel even af te stevenen op een kleine nederlaag, maar knokte zich dankzij een doelpunt in blessuretijd tóch naar een gelijkspel: 2-2.

Corrado Francke |  | Aangepast op
In de door Melvin Boel gekozen basiself was één wijziging te bespeuren vergeleken het uitduel bij VVV-Venlo, dat afgelopen vrijdag met 2-3 gewonnen werd. Waar Jop van der Avert tegen de Limburgers mocht beginnen, viel dinsdagavond de keuze op Yannis M'Bemba.

Dordtse kansen
In de openingsfase kreeg FC Dordrecht, na een vroeg Arnhems speldenprikje, twee flinke mogelijkheden om de score te openen. Vitesse-doelman Tom Bramel voorkwam dat, al maakten Devin Haen en Korede Osundina het de goalie niet bepaald lastig. Osundina kwam even later een voetlengte tekort om een voorzet van Jaden Slory binnen te glijden.

Bij de bezoekers moest het vooral van de behendige Miliano Jonathans en Theodosis Macheras komen. Jonathans kwam na een kwart wedstrijd dichtbij een doelpunt, toen de buitenspeler John Hilton omspeelde en keeper Liam Bossin tot een fraaie reflex dwong.

Osundina treft de paal
Verder kwam Vitesse nauwelijks in de buurt van Bossin. De thuisploeg was gevaarlijker en profiteerde regelmatig van Gelderse misverstanden, maar kon dat te weinig vertalen in doelpogingen. Ook het geluk was niet aan Dordtse zijde, want Korede Osundina raakte tien minuten voor rust de paal na een geweldige actie van Joep van der Sluijs. Aan de overzijde zorgde Tomislav Gudelj met een kopbal uit een corner nog voor een schrikmomentje.

De openingstreffer liet tot vlak na rust op zich wachten. De rappe Jonathans was opponent John Hilton opnieuw te snel af en zette voor, waarna collega-buitenspeler Macheras de score opende: 0-1.

Invallers
FC Dordrecht, dat sinds november vorig jaar niet meer thuis had verloren in competitieverband, leek heel even van slag. Toch moest de ploeg op zoek naar de gelijkmaker en daar moesten invallers Jari Schuurman en Dean Zandbergen bij helpen.

Aan Schuurman was die klus wel besteed. De Gorcumse middenvelder, een paar weken terug op het veld na lang blessureleed, werd bediend door Daniël van Vianen en schoot via een tegenstander raak: 1-1.

Op jacht naar meer
Ook Zandbergen was vastberaden een duit in het zakje te doen, maar zag zijn kopbal - na een uitstekende voorzet van Schuurman - stranden op Bramel.

Wat FC Dordrecht niet lukte, deed de uitploeg vlak voor tijd wel. Goudhaantje Jonathans ontsnapte aan de aandacht van Hilton en schoot Vitesse vlak voor tijd op voorsprong.

Genoeg voor de zege bleek dat niet, want de thuisploeg had in blessuretijd via invaller Lorenzo Codutti het laatste woord. De Italiaanse invaller gleed in blessuretijd een voorzet binnen en verlengde zodoende de ongeslagen status naar vijf wedstrijden: 2-2.

Opstelling FC Dordrecht: Bossin; Seydoux (Codutti/82), Valk, M'Bemba, Hilton; Shein, Van Vianen, Van der Sluijs (Schuurman/59); Osundina (Zandbergen/59), Haen (Amuzu/82), Slory

Lees meer over:

Lees ook

jan van dam timmers

Ad gaat op pad met de nieuwe voorzitter van het Diakonaal Aandachtscentrum

Noem het een inloophuis, een plek voor mensen die een goed gesprek kunnen gebruiken of waar alleen een kopje koffie of thee al voldoening geeft. Het Diakonaal Aandachtscentrum in Dordrecht biedt het allemaal. Maar waarin denkt de kersverse voorzitter Jan van Dam Timmers het verschil te kunnen maken?

fotopersburobusinkzwijndrechtnijhoffstraat

Man (21) raakt zwaargewond bij steekpartij in huis

Bij een steekpartij in een huis in Zwijndrecht is in de nacht van maandag op dinsdag een 21-jarige man zwaargewond geraakt. Mogelijk is er een ruzie in de relationele sfeer aan voorafgegaan, meldt de politie.

verkeern3

Afrit A15 naar N3 weer helemaal te gebruiken: wegdek gemaakt

De afgesloten rijstrook op de afslag van de A15 naar de N3 in Papendrecht is weer te gebruiken. Rijkswaterstaat heeft afgelopen weekend delen van het wegdek gerepareerd, waardoor er weer twee rijstroken beschikbaar zijn. De afsluiting zorgde de afgelopen weken regelmatig voor een overvolle afrit.

fotooo

Rijen en lege schappen in supermarkt na kookadvies: ‘Geen water meer te krijgen’

Dordtenaren zijn flink aan het hamsteren geslagen nu er in de stad een kookadvies geldt na de vondst van een poepbacterie. Uit een supermarkt in Winkelcentrum Sterrenburg zijn beelden opgedoken van tientallen mensen die waterflessen willen inslaan, al zijn veel van hen al te laat. Ook elders in de streek is het flessenwater uitverkocht.

politie seringenstraat

Politie voert stopgesprekken over strafbare uitingen op sociale media

De politie in Papendrecht heeft met zes personen stopgesprekken gevoerd over strafbare uitingen die zij onder een bericht van de gemeente Papendrecht over huisvesting voor statushouders plaatsten op sociale media. De politie wil hiermee benadrukken dat niet alles wat wordt geplaatst op sociale media toegestaan is.

e6dc5178-950f-4be5-ab72-dbb9a069de40

Man botst tegen lantaarnpaal op dijk en raakt zwaargewond

Een scooterrijder is zondagnacht op een lantaarnpaal geklapt in Zwijndrecht. Daarbij raakte hij zwaargewond.