gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht komt terug tegen Almere City en beloont teruggekeerde supporters met punt: 2-2

282315302231df9f25903b35d68964d3

FC Dordrecht heeft vrijdagavond op knappe wijze een punt gepakt tegen directe concurrent Almere City. De ploeg van trainer Michele Santoni ging met een 0-2 achterstand ruste, maar herpakte zich in de tweede helft: 2-2. De rode lantaarn blijft daarmee in handen van de Flevolanders.

Corrado Francke |  | Aangepast op
De teruggekeerde fans hadden zich verheugd op een avond vol spektakel aan de Krommedijk, waar Pascu voor het eerst dit seizoen op de bank bleef. Jari Schuurman kreeg de voorkeur boven de Spanjaard. Ook Mathis Suray en Anouar El Azzouzi waren weer terug in de basis.

In een felle, maar vrij slordige openingsfase was het kansenaantal gering. Er gebeurde vrij weinig, bij beide ploegen leek het defensieve prioriteit nummer één.

Poll
Almere had wellicht het betere van het spel, maar tot schoten kwam de ploeg van trainer Alex Pastoor amper. Thomas Poll (vorig seizoen nog huurling bij Dordt) kwam tot een van de weinige pogingen.

Dordrecht had een flinke hagelbui nodig om wel tot kansen te komen. Jari Schuurman vond echter doelman Nordin Bakker onderweg naar de 1-0, drie minuten later faalde Christian Conteh oog in oog met diezelfde doelman.

Tegentreffers
En als je ‘m zelf niet maakt, gaat de bal er aan de andere kant wel in. Zo ook aan de Krommedijk, waar Jeffry Puriel het eindstation was van een mooie combinatie en Almere op voorsprong schoot: 0-1.

De thuisclub leek geen antwoord te hebben op het vastberaden Almere. Tijmen Wildeboer zorgde dan ook voor een grotere euforie bij de bezoekers door de 0-2 achter doelman Liam Bossin te tikken. Daar ging opnieuw het onvoldoende wegwerken van een bal aan vooraf.

Dordt-spits Stijn Meijer had voor rust nog moeten scoren, maar trof de paal.

Aansluitingstreffer
Na rust kwamen de Dordtenaren op bijzondere wijze aan een aansluitingstreffer. Almere-back Bram van Vlerken zag een schot geblokkeerd worden en in eigen doel waaien.

Het overwicht kwam meer en meer bij de ploeg van Santoni te liggen en onder aanmoediging van de teruggekeerde supporters kwamen onder meer Meijer en Schuurman in de buurt van de gelijkmaker.

Spannende slotfase
In een spannend laatste halfuur had Conteh opnieuw moeten scoren, maar opnieuw lukte dat niet. FC Dordrecht zette voor de laatste keer aan: debutant Tremour vond Kevin Vermeulen en die kopte de Schapekoppen alsnog naar een punt: 2-2.

Lees ook

Victor Verbrugge (links)  in actie WK 202607

Victor (22) na slechts vier jaar roeien vierde op het WK: ‘Ik heb alles eruit gehaald’

Papendrechter Victor Verbrugge is dit weekend vierde geworden op het WK roeien in Duitsland. Hoewel hij pas vier jaar aan het roeien is, wist hij in de finale bijna een podiumplaats te bemachtigen. “Ik heb alles gegeven om te winnen, maar meer dan dit had ik niet”, blikt hij terug.

merwedelingelijn kleiner

Reizigersvereniging: Verbod fietsen MerwedeLingelijn gaat te ver

Het verbod op fietsen op de hele MerwedeLingelijn tijdens de afsluiting van de Papendrechtsebrug gaat verder dan noodzakelijk. Dat stelt reizigersvereniging Rover. Rover heeft begrip voor de keuze om de dienstregeling tijdelijk aan te passen om de dienstregeling betrouwbaar te houden, maar noemt het fietsverbod "moeilijk te rechtvaardigen".

1000115100

Snelheidsduivel (20) schuldig aan zware botsing: taakstraf en rijontzegging

Met 107 kilometer per uur racet T.J. de H. (20) over de Burgemeester de Raadtsingel in Dordrecht als plots een taxi van rechts komt. Een crash is onvermijdelijk, de taxichauffeur raakt zwaargewond en kampt nog altijd met de gevolgen. “Ondanks zijn jonge leeftijd had hij al wel behoorlijk wat ervaring op de weg waardoor hij beter had moeten weten”, zegt de rechtbank over De H., die een forse taakstraf en een tijdelijke rijontzegging krijgt.

wijkagentjack

Belg (19) in gestolen voertuig klemgereden door politie

De politie heeft een automobilist van de weg geplukt die door Ridderkerk reed in een gestolen voertuig. De 19-jarige Belg is opgepakt en de auto is in beslag genomen.

Quooker Ridderkerk

Van start-up tot miljoenenbedrijf: dit is waarom Quooker trouw blijft aan Ridderkerk

De kokend waterkranen van Quooker zijn niet meer weg te denken uit de keukenbranche. Het succesvolle bedrijf verkoopt inmiddels in tientallen landen. Maar verhuizen uit het vertrouwde Ridderkerk? Daar moet het bedrijf niet aan denken. "We houden vast aan onze wortels."

slimme verlichting SLI, googlemaps

Extra verlichting op voetpaden voor hondenuitlaters

Inwoners van Sliedrecht krijgen extra verlichting tijdens het uitlaten van hun honden in de donkere avonduren. De gemeente plaatst zogeheten ‘slimme verlichting’ op drie voetpaden naar hondenuitlaatvoorzieningen.