gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht komt terug tegen Almere City en beloont teruggekeerde supporters met punt: 2-2

282315302231df9f25903b35d68964d3

FC Dordrecht heeft vrijdagavond op knappe wijze een punt gepakt tegen directe concurrent Almere City. De ploeg van trainer Michele Santoni ging met een 0-2 achterstand ruste, maar herpakte zich in de tweede helft: 2-2. De rode lantaarn blijft daarmee in handen van de Flevolanders.

Corrado Francke |  | Aangepast op
De teruggekeerde fans hadden zich verheugd op een avond vol spektakel aan de Krommedijk, waar Pascu voor het eerst dit seizoen op de bank bleef. Jari Schuurman kreeg de voorkeur boven de Spanjaard. Ook Mathis Suray en Anouar El Azzouzi waren weer terug in de basis.

In een felle, maar vrij slordige openingsfase was het kansenaantal gering. Er gebeurde vrij weinig, bij beide ploegen leek het defensieve prioriteit nummer één.

Poll
Almere had wellicht het betere van het spel, maar tot schoten kwam de ploeg van trainer Alex Pastoor amper. Thomas Poll (vorig seizoen nog huurling bij Dordt) kwam tot een van de weinige pogingen.

Dordrecht had een flinke hagelbui nodig om wel tot kansen te komen. Jari Schuurman vond echter doelman Nordin Bakker onderweg naar de 1-0, drie minuten later faalde Christian Conteh oog in oog met diezelfde doelman.

Tegentreffers
En als je ‘m zelf niet maakt, gaat de bal er aan de andere kant wel in. Zo ook aan de Krommedijk, waar Jeffry Puriel het eindstation was van een mooie combinatie en Almere op voorsprong schoot: 0-1.

De thuisclub leek geen antwoord te hebben op het vastberaden Almere. Tijmen Wildeboer zorgde dan ook voor een grotere euforie bij de bezoekers door de 0-2 achter doelman Liam Bossin te tikken. Daar ging opnieuw het onvoldoende wegwerken van een bal aan vooraf.

Dordt-spits Stijn Meijer had voor rust nog moeten scoren, maar trof de paal.

Aansluitingstreffer
Na rust kwamen de Dordtenaren op bijzondere wijze aan een aansluitingstreffer. Almere-back Bram van Vlerken zag een schot geblokkeerd worden en in eigen doel waaien.

Het overwicht kwam meer en meer bij de ploeg van Santoni te liggen en onder aanmoediging van de teruggekeerde supporters kwamen onder meer Meijer en Schuurman in de buurt van de gelijkmaker.

Spannende slotfase
In een spannend laatste halfuur had Conteh opnieuw moeten scoren, maar opnieuw lukte dat niet. FC Dordrecht zette voor de laatste keer aan: debutant Tremour vond Kevin Vermeulen en die kopte de Schapekoppen alsnog naar een punt: 2-2.

Lees ook

IMG_5181

De beste spelers van de Korfbal League 2 komen uit onze streek: ‘Heel mooi’

Lieke Kamsteeg (HKC) en Shane Buckland (DeetosSnel) zijn afgelopen week in de prijzen gevallen tijdens de Korfbal Leagueverkiezingen. Kamsteeg is benoemd tot beste speelster van de Korfbal League 2, Buckland tot beste speler van het één na hoogste niveau van Nederland.

luchtalarm 02

rampen

Veiligheidsregio's: geen goed alternatief voor luchtalarm na 2027 is onacceptabel

De Veiligheidsregio’s Zuid-Holland Zuid en Rotterdam-Rijnmond vinden het ‘onacceptabel’ als er geen goed alternatief is wanneer het luchtalarm op 1 januari 2028 verdwijnt. Dat meldt de Rotterdamse burgemeester Carola Schouten namens in totaal vier veiligheidsregio’s in een brief aan de Tweede Kamer.

VAN DRUNEN-MOTOCROSS-GP-07-GER-2026

Na harde val raakt WK-titel steeds verder uit zicht voor pechvogel Van Drunen

Er moet een wonder gebeuren als Lotte van Drunen nog wereldkampioen motorcross wil worden dit jaar. De 18-jarige Sliedrechtse kwam zondag in Duitsland hard ten val en heeft na twee van de vijf raceweekenden een achterstand van 44 punten op de huidige WK-leider.

PSX_20260604_044825

Twee auto's gaan in vlammen op bij woning

Twee auto's aan de Zilverreiger in Hendrik-Ido-Ambacht zijn donderdagochtend vroeg uitgebrand. Beide voertuigen stonden op een oprit. Ook de woning is beschadigd. Er raakte niemand gewond.

foto

'Enorme plas bloed' op straat blijkt iets heel anders

Flink schrikken voor een bewoner van de Havikstraat in Sliedrecht. Die zag dinsdagochtend een flinke plas bloed liggen en belde daarom de politie. Ter plekke bleek het om iets heel anders te gaan: chilisaus.

lennykuhr

Extra afscheidsconcert van Lenny Kuhr in Dordrecht

Zangeres Lenny Kuhr geeft een derde afscheidsoptreden in Dordrecht. Het concert is op 26 mei in theater De Oude School in Dubbeldam.