Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht komt terug van achterstand, maar verliest toch nipt van NAC

FC Dordrecht heeft in een doelpuntrijke wedstrijd verloren van NAC Breda. De ploeg van hoofdtrainer Jan Zoutman kwam nog terug van een 0-2 achterstand, maar trok uiteindelijk aan het kortste eind en ging met 2-3 onderuit tegen de Brabanders.
Corrado Francke | 19 februari 2021 21:04 | Aangepast op 19 februari 2021 21:04
Vroege achterstand

De Schapekoppen begonnen, net als de gewonnen wedstrijd maandag tegen Jong Ajax, met dezelfde namen in een 4-4-2 opstelling. Garantie tot succes betekende dit echter niet, want NAC-aanvaller Kaj de Rooij werd in acht minuten twee keer vrijgelaten en schoot beide kansen overtuigend achter Dordrecht-doelman Liam Bossin.


Vier minuten na de 0-2 schoot Dehninio Muringen, die namens Dordt tegen Jong Ajax de winnende maakte, kiezelhard de aansluitingstreffer binnen. Via onder meer Naoufal Bannis en Jari Schuurman kreeg de thuisploeg nog kansen, maar verzuimde voor rust nog te scoren.


Gelijkmaker

Na de theepauze had NAC de kans om de marge weer naar twee te brengen, maar de ervaren Lex Immers vond de lat. In bij vlagen hoog tempo vorderde wedstrijd en de Schapekoppen kregen vaker de bal. Na een klein uur voetbal zette Dordt verder aan en benutte Nikolas Agrafiotis een strafschop na een handsbal van de bezoekers.


Door de verliespartij staat FC Dordrecht met 15 punten uit 24 duels voorlopig op de negentiende plaats in de Keuken Kampioen Divisie.


Opstelling FC Dordrecht: Bossin, Muringen, Aktas, Koswal, Poll, Schuurman, Jansen, Ugur, Vermeulen (Musaba/57), Agrafiotis (Dos Santos/78), Bannis

Meest gelezen

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 19 jan 2026 17:00

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 16 jan 2026 14:00

Lees ook

De lindebomen aan de Spuiboulevard gaan verhuizen

Ja, je leest het goed: er worden volgende week 28 lindebomen verhuisd. De Spuiboulevard wordt omgeto...

‘De kans op ongelukken wordt steeds groter’, hier moeten drempels dat voorkomen

Er zijn drempels op komst op de Laan van Londen in Dordrecht. Volgens bewoners én kersvers verkeersw...

Een groene tuin in vijf stappen: ‘Eén groot natuurgebied maken’

Hoe kun je je tuin vol tegels omtoveren tot een ware stadsoase? Tijdens een speciale cursus bij Duur...

Ook interim directeur Sociale Dienst weggestuurd: ‘Onvoldoende draagvlak’

Het lukt het bestuur van de Sociale Dienst Drechtsteden (SDD) maar niet om de problemen bij de diens...

Vastgelijmde liftknoppen hersteld, ProRail kijkt of camera's een optie zijn

De vernielde stationsliften op Dordrecht Zuid zijn weer gerepareerd. Dat laat ProRail woensdag weten...

School haalt met speciale kerstmarkt 3000 euro op voor goed doel

Een kerstmarkt op school. Niet alleen sfeervol voor alle leerlingen, maar vooral ook met een special...