gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht krijgt te weinig in Nijmegen

1ce65736cee9d5c95377464b666f1b3e

FC Dordrecht heeft de uitwedstrijd bij NEC verloren met 1-0. Oud-Feyenoorder Anass Achahbar deed de ploeg van trainer Gérard de Nooijer veel pijn met een treffer tien minuten voor rust.

Robert van Loon |  | Aangepast op
De bezoekers deden zeker niet onder voor de titelkandidaat. FC Dordrecht kreeg zelfs kansen om NEC flink aan het wankelen te brengen. Zo had Maarten Peijnenburg een fraaie vrije trap in huis, kopte Marko Maletic de bal voorlangs en had Jeremy Cijntje weinig geluk in de afwerking. De thuisploeg was zelden gevaarlijk, maar kwam vanuit het niets toch op voorsprong via Achahbar (1-0).

Na rust was NEC af en toe dreigend, maar FC Dordrecht kreeg zeker kansen om met een goed resultaat huiswaarts te keren. Savvas Mourgos mikte net naast en Renny Smith slaagde er ook niet in om de bal achter doelman Alblas te werken. Daardoor boekte NEC een zwaarbevochten zege op eigen veld, FC Dordrecht blijft steken op een puntje na drie wedstrijden.

Volgende week vrijdag speelt FC Dordrecht thuis tegen Telstar.

Lees ook

burgderaadtsingel2

Onduidelijke situatie fietsoversteekplaats: gemeente gaat borden plaatsen

De gemeente Dordrecht gaat extra snelheidsborden plaatsen bij de nieuwe fietsoversteekplaats aan de Burgemeester de Raadtsingel. Op sociale media regent het reacties van mensen die de nieuwe verkeerssituatie op die plek onveilig vinden.

tempFileForShare_20260725-123127

Beschonken bestuurder slingert met 40 kilometer per uur over A16

Een man is enkele nachten terug aangehouden omdat hij met een slakkengang over de A16 reed, meermaals tegen de vangrail botste en in de berm tot stilstand kwam. Niet geheel verrassend: de bestuurder was onder invloed van alcohol.

pixabaypolitie

Man wil brandstof aansteken bij tankstation en smeert muren cel onder met sperma

Een man heeft afgelopen weekend brandstof op de grond gespoten en geprobeerd aan te steken bij een tankstation in Dordrecht. Hoewel een tankstationmedewerker de man meerdere keren aansprak dat hij moest stoppen, luisterde hij niet.

OPMA Pieter van Loon

Ad maakt ritje in de TukTuk met ondernemer Pieter van Loon: ‘Toerisme geëxplodeerd’

Vastgoedondernemer én stadsgids Pieter van Loon laat met zijn TukTuk toeristen op een unieke manier kennismaken met Dordrecht. Met dit initiatief wil Van Loon toeristen die minder mobiel zijn toch de stad laten ervaren. Zo’n tour duurt ongeveer een uur en gaat langs alle bezienswaardigheden van de binnenstad, vertelt hij aan Ad van den Herik in Op Pad Met Ad.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag geen radio-uitzending Studio De Witt

De radiouitzending van Studio De Witt op Drechtstad FM gaat zaterdagochtend niet door. Dit vanwege werkzaamheden aan de radiostudio.

businknoordtunnel

Noordtunnel (A15) na urenlange afsluiting weer open

De Noordtunnel (A15) bij Hendrik-Ido-Ambacht is maandag lange tijd in beide richtingen dicht geweest. Volgens een woordvoerder van Rijkswaterstaat is de verbinding met de verkeerscentrale in Rhoon uitgevallen.