gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht krijgt te weinig in Nijmegen

1ce65736cee9d5c95377464b666f1b3e

FC Dordrecht heeft de uitwedstrijd bij NEC verloren met 1-0. Oud-Feyenoorder Anass Achahbar deed de ploeg van trainer Gérard de Nooijer veel pijn met een treffer tien minuten voor rust.

Robert van Loon |  | Aangepast op
De bezoekers deden zeker niet onder voor de titelkandidaat. FC Dordrecht kreeg zelfs kansen om NEC flink aan het wankelen te brengen. Zo had Maarten Peijnenburg een fraaie vrije trap in huis, kopte Marko Maletic de bal voorlangs en had Jeremy Cijntje weinig geluk in de afwerking. De thuisploeg was zelden gevaarlijk, maar kwam vanuit het niets toch op voorsprong via Achahbar (1-0).

Na rust was NEC af en toe dreigend, maar FC Dordrecht kreeg zeker kansen om met een goed resultaat huiswaarts te keren. Savvas Mourgos mikte net naast en Renny Smith slaagde er ook niet in om de bal achter doelman Alblas te werken. Daardoor boekte NEC een zwaarbevochten zege op eigen veld, FC Dordrecht blijft steken op een puntje na drie wedstrijden.

Volgende week vrijdag speelt FC Dordrecht thuis tegen Telstar.

Lees ook

vuurwapenmelding Charlotte de Bourbonstraat

Politie gealarmeerd na mogelijk vuurwapen in woning

De politie is donderdagochtend gewaarschuwd voor iemand met een vuurwapen in een woning aan de Charlotte de Bourbonstraat in Dordrecht. Meerdere agenten doorzochten vervolgens het huis in de wijk Nieuw-Krispijn.

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - DOMINEE

Idelette heeft na 35 jaar als dominee nog steeds soms het beginnersgevoel

De vader van Idelette Otten was dominee. Ze heeft het echt met de paplepel ingegoten gekregen. Domineeskinderen gaan volgens Idelette vaak het theater in of worden zelf dominee. Zij koos voor het laatste en zit nu al zo’n 35 jaar in het vak. Megan ondervindt wat een dominee eigenlijk doet, buiten de zondag in de kerk.

Tractorpulling foto artikel

Marien gaat voor goud met zijn groene racemonster: ‘We zijn beter dan ooit’

Al bijna twintig jaar vallen de monden open in Molenaarsgraaf als de Simply Green voorbijkomt. De tractor behoort tot de top van de motorsport tractorpulling in binnen- en buitenland. Mede-eigenaar Marien den Besten steekt vele uren in het voertuig en is nog lang niet uitgesleuteld: "Proberen steeds verder te gaan in de techniek is de sleutel naar succes."

archieffotopolitie

Explosie in Arkel, huis raakt beschadigd

Bij een huis in Arkel is in de nacht van woensdag op donderdag een explosie geweest. Er is nog niemand aangehouden, meldt de politie.

politieberichtrid

Automobilist slaat al spookrijdend op de vlucht voor politie en crasht in wijk

De politie in Ridderkerk heeft een automobilist van de weg geplukt, die al rijdend lachgas aan het gebruiken was. In zijn vlucht voor de politie reed hij met snelheden van meer dan 100 kilometer per uur door het dorp, waarbij ternauwernood een botsing met een lijnbus werd voorkomen.

IMG-20260813-WA0034

Auto belandt met neus in sloot, bestuurder door het lint tegen agenten

Een auto is donderdagmiddag deels in een sloot beland in Dordrecht. Mogelijk was de bestuurder onwel geworden. De man ging even later door het lint tegen agenten toen zij hem wilden boeien.