gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht krijgt tik in het gezicht in Breda

Harry van den Ham beleeft een pijnlijk begin sinds zijn terugkeer. De trainer, die Jan Everse opvolgde, zag zijn ploeg met 7-0 verliezen van NAC Breda, nadat hij eerder al met 1-3 van FC Volendam verloor.

Robert Schreuder |  | Aangepast op
Vorig seizoen speelden de twee ploegen, toen nog in de Eredivisie, met 2-2 gelijk in Breda. Dit keer hadden de Schapenkoppen geen schijn van kans. Voor rust scoorde de ploeg uit Breda tweemaal via Kevin Brands. 
Drie minuten na rust besliste Mats Seuntjes de wedstrijd door 3-0 te scoren. Lang leek dit de einduitslag te worden, maar toen Josimar Lima in de 80e minuut rood kreeg, stortte de boel volledig in. Danny Verbeek, Elson Hooi, Uroš Matić en nogmaals Mats Seuntjes brachten de pijnlijke eindstand van 7-0 op het scorebord.

FC Dordrecht bezet door deze nederlaag na 4 wedstrijden de 16e plaats. Vrijdag spelen de Schapenkoppen thuis tegen FC Oss.

Lees ook

artikel foto danielle kanker.jpg

Buurtbewoners over kankeronderzoek: ‘We zagen het aankomen’

Uit onderzoek naar longkanker in de Dordtse wijken Wielwijk en Crabbehof blijkt dat het aantal nieuwe kankergevallen in de periode van 2011 tot en met 2022, 56 procent hoger lag dan gemiddeld. “Ik ben geschrokken, maar het is ook een bevestiging”, aldus Danielle den Haan, één van de initiatiefnemers van dat onderzoek waardoor deze informatie aan het licht kwam.

koe uit sloot zwi.jpg

Koe belandt in sloot, brandweer schiet te hulp

Er is donderdagmiddag een koe in een sloot terechtgekomen in Zwijndrecht. Het dier is door de brandweer uit het water geholpen. Eenmaal uit het water moest de koe even bijkomen van haar avontuur.

kind valt uit flat.jpg

Kind (2) met spoedtransport naar ziekenhuis na val van driehoog uit flat

In de Aalscholverstraat in Dordrecht is donderdagmiddag een 2-jarig kind van drie verdiepingen hoog naar beneden gevallen. Het kind is met een spoedtransport naar het ziekenhuis gebracht.

Opbrengst paastoernooi ifc.jpg

Inzamelactie van Jurre (9) levert 7.225 euro op voor Prinses Máxima Centrum

Voetbalclub IFC uit Hendrik-Ido-Ambacht heeft met het Voetbal Paastoernooi 7.225 euro opgehaald voor het Prinses Máxima Centrum voor kinderoncologie, waar de 9-jarige voetballer Jurre werd behandeld toen hij ziek was. Jurre bedacht met zijn vriendengroepje uit het ziekenhuis een statiegeldactie, waar de voetbalclub uit zijn woonplaats graag aan bijdroeg.

Bas Kurvers Rijnmond.png

Oud-wethouder Rotterdam wordt formateur in Dordrecht

Bas Kurvers, oud-wethouder in Rotterdam en oud-Statenlid van Zuid-Holland, gaat het formatieproces in Dordrecht verder begeleiden. Uitelijk half juni moeten de VVD, VSP, ChristenUnie/SGP, CDA en D66 een akkoord hebben bereikt.

pexelsisoleren.png

Extra subsidie vrijgemaakt voor isolatie van woningen

De isolatieactie in Alblasserdam is een groot succes. De actie is vorige maand herstart en het volledige budget is nu al benut. De gemeente heeft besloten om een extra bedrag van 100.000 euro beschikbaar te stellen, om zo de actie voort te zetten.