gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht krijgt tik in het gezicht in Breda

Harry van den Ham beleeft een pijnlijk begin sinds zijn terugkeer. De trainer, die Jan Everse opvolgde, zag zijn ploeg met 7-0 verliezen van NAC Breda, nadat hij eerder al met 1-3 van FC Volendam verloor.

Robert Schreuder |  | Aangepast op
Vorig seizoen speelden de twee ploegen, toen nog in de Eredivisie, met 2-2 gelijk in Breda. Dit keer hadden de Schapenkoppen geen schijn van kans. Voor rust scoorde de ploeg uit Breda tweemaal via Kevin Brands. 
Drie minuten na rust besliste Mats Seuntjes de wedstrijd door 3-0 te scoren. Lang leek dit de einduitslag te worden, maar toen Josimar Lima in de 80e minuut rood kreeg, stortte de boel volledig in. Danny Verbeek, Elson Hooi, Uroš Matić en nogmaals Mats Seuntjes brachten de pijnlijke eindstand van 7-0 op het scorebord.

FC Dordrecht bezet door deze nederlaag na 4 wedstrijden de 16e plaats. Vrijdag spelen de Schapenkoppen thuis tegen FC Oss.

Lees ook

fotoartikelwinkelsluiting

Coalitie houdt vast aan zondagse openingstijden: winkels blijven dicht tot de middag

Winkels in Dordrecht mogen voorlopig niet eerder open op zondagochtend. Tijdens een debat in de gemeenteraad lag deze week een voorstel op tafel om winkels vanaf 10.00 uur de mogelijkheid te geven open te gaan. Die situatie blijft voorlopig ongewijzigd: de coalitiepartijen houden vast aan de afspraken uit het coalitieakkoord.

oudekademuur

Vondst oude kademuur legt wegwerkzaamheden stil

Bij de herinrichting van de Spuiboulevard Oost in Dordrecht is onverwacht een oude kademuur aangetroffen. De werkzaamheden zijn daarom stilgelegd.

busjebusinkbrandreeweg

Busje gaat in vlammen op, ook andere auto raakt beschadigd

Een busje is donderdagavond in vlammen opgegaan in Dordrecht. De wagen stond op een parkeerplaats aan de Reeweg Zuid.

aangifte mishandeling politie

jongerengeweld

Toch aangiftes mishandelingen scholieren: ‘Waarom doet politie hier niets mee?’

Scholieren in Zwijndrecht die elkaar mishandelen, vechten voor geld en filmpjes online verspreiden. Ouders van slachtoffers doen er aangifte van, maar voelen zich in de steek gelaten door politie en scholen. “Je zit twee uur bij de politie en de dader loopt vrij rond”, aldus één van de betrokkenen. En de slachtoffers? Die zitten veelal weken thuis.

christels-fireworks-1880042_1920

Zelf vuurwerk afsteken? Het mag nergens in onze streek, behalve in deze gemeente

In geen enkele gemeente in onze streek is het afsteken van vuurwerk door inwoners komende jaarwisseling toegestaan, behalve in de gemeente Molenlanden. Daar zijn er twee kernen die een ontheffing hebben aangevraagd bij de gemeente.

festival

Doet Dordrecht gooi naar titel Culturele Hoofdstad van Europa?

Het college van burgemeester en wethouders wil Dordrecht aanmelden voor de titel Europese Culturele Hoofdstad 2033. De gemeenteraad wordt gevraagd om daarmee in te stemmen. Of Dordrecht uiteindelijk echt kandidaat wordt, is nog niet zeker.