Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht lijdt opnieuw nederlaag in Keuken Kampioen Divisie

Opnieuw geen punten voor FC Dordrecht in de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles van vrijdag. De Schapenkoppen verloren in Deventer met 3-1, ondanks een sterke eerste helft.
Corrado Francke | 11 november 2019 15:10 | Aangepast op 11 november 2019 15:10
De beide ploegen gingen met 0-0 de rust in, maar het was de thuisploeg die het heft daarna in handen nam. In ruim een half uur wist Go Ahead Eagles twee keer het net te vinden. Aanvoerder Jari Schuurman deed namens FC Dordrecht nog wel iets terug, maar even voor het laatste fluitsignaal besliste Go Ahead Eagles de wedstrijd uit een counter: 3-1.

“We hebben weer het gevoel dat er meer in had gezeten”, zegt Schuurman. “Maar dat is te vaak het geval, dus het moet echt anders. We komen niet goed uit de startblokken in de tweede helft. Na de 1-0 gaan we te gretig op zoek naar de 1-1, en dat doen we niet goed.”


De ploeg van trainer Cláudio Braga staat nog altijd laatste in de Keuken Kampioen Divisie. Vrijdag wacht een nieuwe kans op punten, in de thuiswedstrijd tegen Roda JC.

Lees ook

Eerste duel FC Dordrecht van 2026 krijgt geen winnaar: 1-1 bij RKC

FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een 1-1 gelijkspel bij RKC Waalwijk. Op basis van het e...

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...