gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht maakt het De Graafschap lastig, maar verliest wel

898d31945eec0b128037a4025c970fc6

FC Dordrecht is vrijdagavond onderuit gegaan tegen De Graafschap. De ploeg van Harry van den Ham, die wegens commentaar op de leiding een rode kaart kreeg, verloor met 1-2.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Een werkelijk wonderschoon doelpunt van ADO-huurling Robin Polley gaf de supporters van FC Dordrecht na twintig minuten nog hoop. Polley schoot van ver de bal snoeihard in de kruising: 1-0.

Lang konden de Schapenkoppen niet genieten van die voorsprong. Het was Javier Vet die namens de bezoekers uit Doetinchem de gelijkmaker al snel op het bord kon brengen. Hij werkte uit een hoekschop binnen.

Voormalig Excelsior-speler Daryl van Mieghem kon de huidige nummer twee van de Keuken Kampioen Divisie zo'n tien minuten voor rust zelfs op voorsprong zetten. Hij gleed een voorzet van de rechterkant van het veld binnen. Harry van den Ham beklaagde zich na het doelpunt bij de arbitrage en kreeg daarvoor een rode kaart.

In de tweede helft liep De Graafschap ook tegen een rode kaart aan. Mohamed Hamdaoui kreeg een directe rode kaart na een tackle van achteren.

Dordrecht leek vervolgens te profiteren van de man-meer-situatie. Kevin Vermeulen kreeg bijvoorbeeld een goede kans op de gelijkmaker, maar die viel niet meer. Door de nederlaag blijft FC Dordrecht de nummer negentien van de Keuken Kampioen Divisie.

Lees ook

OPMA Vita Kovalenko

Op Pad Met Ad: over vrijheid versus onderdrukking in Oekraïne

De oorlog in Oekraïne die Europa vier jaar geleden overviel, is het onderwerp van een nieuwe aflevering van Op Pad Met Ad. Schrijfster Vita Kovalenko neemt presentator Ad van den Herik mee door de geschiedenis en de toekomst van het land. Ze laat zien dat de strijd om vrijheid en eigenheid iets is dat al vele honderden jaren door haar thuisland wordt gestreden.

fotpo stemvork 23

Bijzonder kunstwerk 'Stemvork' weer terug in het Wantijpark

Een bijzonder kunstwerk keert terug in het Wantijpark. Het gaat om het kunstwerk ‘Stemvork’ dat in ere is hersteld. Zaterdagochtend 13 juni wordt het gerestaureerde kunstwerk onthuld, zestig jaar na de oorspronkelijke onthulling.

thumb website

School heeft zo snel mogelijk extra lesruimte nodig: ‘Anders leerlingen ‘nee’ verkopen’

Praktijkschool De Sprong in Sliedrecht heeft zo snel mogelijk extra lesruimte nodig. Het leerlingenaantal groeit en daardoor wordt het huidige gebouw te klein. Met zo’n 150 leerlingen is het nu al improviseren, maar dat probleem wordt na de zomervakantie nog groter. “We moeten gaan improviseren.”

oranjekater

Oranjekater overheerst na uitschakeling op WK: ‘Weer die penalty’s’

De grote WK droom van de oranjefans valt in duigen. Na negentig minuten spelen, de verlengingen en de penalty’s tegen Marokko, trok het Nederlands elftal aan het kortste einde. Waar veel Marokkaanse supporters tot de vroege uurtjes vierden, hebben veel oranjefans wellicht een heuse ‘oranjekater’ overgehouden aan het verlies.

ozempicasz

Ziekenhuis waarschuwt voor vervalste afslankmedicatie op internet: één patiënt opgenomen in ASz

Artsen en apothekers van het Dordtse Albert Schweitzer ziekenhuis en het Deventer Ziekenhuis waarschuwen voor vervalste afslankmedicatie die wordt aangeboden op internet. In beide ziekenhuizen is afgelopen winter een patiënt in ernstige toestand opgenomen na het gebruik van online gekochte afslankinjecties.

brandweer talmastraat ha-gi

Gasleiding geraakt tijdens werkzaamheden in Hardinxveld-Giessendam

Een gasleiding is geraakt tijdens werkzaamheden aan de Talmastraat in Hardinxveld-Giessendam. Hierdoor ontstond buiten een woning een gaslekkage.