gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht maakt het De Graafschap lastig, maar verliest wel

898d31945eec0b128037a4025c970fc6

FC Dordrecht is vrijdagavond onderuit gegaan tegen De Graafschap. De ploeg van Harry van den Ham, die wegens commentaar op de leiding een rode kaart kreeg, verloor met 1-2.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Een werkelijk wonderschoon doelpunt van ADO-huurling Robin Polley gaf de supporters van FC Dordrecht na twintig minuten nog hoop. Polley schoot van ver de bal snoeihard in de kruising: 1-0.

Lang konden de Schapenkoppen niet genieten van die voorsprong. Het was Javier Vet die namens de bezoekers uit Doetinchem de gelijkmaker al snel op het bord kon brengen. Hij werkte uit een hoekschop binnen.

Voormalig Excelsior-speler Daryl van Mieghem kon de huidige nummer twee van de Keuken Kampioen Divisie zo'n tien minuten voor rust zelfs op voorsprong zetten. Hij gleed een voorzet van de rechterkant van het veld binnen. Harry van den Ham beklaagde zich na het doelpunt bij de arbitrage en kreeg daarvoor een rode kaart.

In de tweede helft liep De Graafschap ook tegen een rode kaart aan. Mohamed Hamdaoui kreeg een directe rode kaart na een tackle van achteren.

Dordrecht leek vervolgens te profiteren van de man-meer-situatie. Kevin Vermeulen kreeg bijvoorbeeld een goede kans op de gelijkmaker, maar die viel niet meer. Door de nederlaag blijft FC Dordrecht de nummer negentien van de Keuken Kampioen Divisie.

Lees ook

dji_fly_20240115_134026_347_1705322498595_photo_optimized

Zwijndrechtsebrug komende nacht tóch bereikbaar: 'Werkzaamheden voorspoedig verlopen'

Goed nieuws voor automobilisten, fietsers en voetgangers die normaal gesproken gebruikmaken van de Zwijndrechtsebrug. De werkzaamheden aan de brug zijn zo voorspoedig verlopen, dat de afsluiting van komende nacht niet meer nodig is.

bus streekbus Qbuzz

Let op: woensdag rijden de meeste bussen in onze streek niet

Mensen die normaal gesproken met de bus van Qbuzz van A naar B reizen, hebben woensdag een kleine kans dat de bus ook rijdt. Vakbonden CNV en FNV organiseren een landelijke ov-staking in het streekvervoer en buschauffeurs bepalen zelf in hoeverre ze hier aan meedoen.

yv20261009A1C03615

FC Dordrecht in eigen huis hard onderuit tegen FC Emmen

FC Dordrecht heeft in eigen huis een harde nederlaag geleden tegen FC Emmen. Dankzij individuele fouten achterin zag de ploeg van Nuijten de achterstand voor rust al oplopen. Het duel eindigde uiteindelijk in 0-3 voor de bezoekers uit Drenthe.

papendrechtnieuwbouw

36 woningen en horeca: na ruim vijftien jaar wordt er eindelijk gebouwd op dit lege terrein

Al in 2012 gingen de oude panden naast het Papendrechtse gemeentehuis tegen de vlakte. Sinds die tijd deed het terrein vooral dienst als uitbreiding van het marktplein. Toch werd er altijd gesproken over de nieuwe invulling van het gebied en inmiddels is het zover: begin 2027 begint de bouw van een nieuw appartementencomplex.

presentatie-gouden-boekje-2

Wie wordt de volgende kinderburgemeester? Gemeente doet oproep

Wie neemt straks het stokje over van kinderburgemeester Sara Neuteboom? De gemeente Molenlanden is op zoek naar een enthousiaste opvolger.

politie ontvoering

Vrouw (20) ontvoerd en familie vastgebonden: daders nog spoorloos

De politie is nog steeds op zoek naar de daders van een ontvoering in Papendrecht. Het gaat om in totaal vier of vijf mannen, waarvan er twee eind juli een 20-jarige vrouw in de buurt van Papendrecht ontvoerden. De anderen zouden daarna de woning van de vrouw aan de Rotterdamse Prinsenlaan zijn binnenvallen.