gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht maakt het De Graafschap lastig, maar verliest wel

898d31945eec0b128037a4025c970fc6

FC Dordrecht is vrijdagavond onderuit gegaan tegen De Graafschap. De ploeg van Harry van den Ham, die wegens commentaar op de leiding een rode kaart kreeg, verloor met 1-2.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Een werkelijk wonderschoon doelpunt van ADO-huurling Robin Polley gaf de supporters van FC Dordrecht na twintig minuten nog hoop. Polley schoot van ver de bal snoeihard in de kruising: 1-0.

Lang konden de Schapenkoppen niet genieten van die voorsprong. Het was Javier Vet die namens de bezoekers uit Doetinchem de gelijkmaker al snel op het bord kon brengen. Hij werkte uit een hoekschop binnen.

Voormalig Excelsior-speler Daryl van Mieghem kon de huidige nummer twee van de Keuken Kampioen Divisie zo'n tien minuten voor rust zelfs op voorsprong zetten. Hij gleed een voorzet van de rechterkant van het veld binnen. Harry van den Ham beklaagde zich na het doelpunt bij de arbitrage en kreeg daarvoor een rode kaart.

In de tweede helft liep De Graafschap ook tegen een rode kaart aan. Mohamed Hamdaoui kreeg een directe rode kaart na een tackle van achteren.

Dordrecht leek vervolgens te profiteren van de man-meer-situatie. Kevin Vermeulen kreeg bijvoorbeeld een goede kans op de gelijkmaker, maar die viel niet meer. Door de nederlaag blijft FC Dordrecht de nummer negentien van de Keuken Kampioen Divisie.

Lees ook

78004c49-bc3b-3485-973a-8b6b641aba25

Petra (49) is eenzaam en begint stiekem een erotische relatie met een patiënt

Petra bedrijft de liefde met een kwetsbare patiënt in de zorginstelling waar ze werkt. Op papier is ze een seksueel roofdier, dat misbruik maakt van haar positie. Maar klopt dat ook met de realiteit?

IMG_8044

‘Spannend, maar ook heel leuk’: Dordrecht heeft een nieuwe kinderburgemeester

Oguzhan Batasun (11) is de nieuwe kinderburgemeester van Dordrecht. Hij werd dinsdag officieel geïnstalleerd en volgt Isabeth van Heusden op.

ongeluka16asmedia

Dode en zwaargewonden na ongeluk op A16

Drie auto’s zijn maandagmiddag met elkaar in botsing gekomen op de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht. Daarbij is één persoon overleden en zijn twee mensen zwaargewond geraakt. De weg richting Rotterdam was eerst helemaal, daarna tijdelijk dicht.

nk20260925NKS08454

Ontlading bij FC Dordrecht na broodnodige opsteker: ‘Team gezien met fighting spirit’

Tegen de verwachting in besloot FC Dordrecht de maand september met een knappe zege. Door de 3-2 thuisoverwinning op Almere City kruipt de ploeg langzaam uit het dal waar het de afgelopen weken in was beland. “Ik was vooral blij dat we weer met lef speelden.”

Wim van der Kruijff toeslagen

‘Oh nee hè, niet weer’: voorzitter GR Sociaal geschrokken van mogelijke fraude

“Oh nee hè, niet weer”, dacht voorzitter van GR Sociaal Wim van der Kruijff toen hij te horen kreeg dat er mogelijk miljoenenfraude was gepleegd. Dat gebeurde binnen het team dat inwoners ondersteunt die zijn getroffen door de toeslagenaffaire. Woensdag werd bekend dat als gevolg hiervan twee werknemers, van wie één vaste kracht, zijn ontslagen.

Nanning Mol Europarcs

Bewoners vakantiepark moeten weg, handhaving gaat door ondanks bezwaren

De gemeente Dordrecht blijft optreden tegen permanente bewoning op vakantiepark Europarcs. Dat schrijft burgemeester Nanning Mol in antwoord op vragen van politieke partij Beter voor Dordt, die had gevraagd de handhaving voorlopig stil te leggen.