gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht maakt het De Graafschap lastig, maar verliest wel

898d31945eec0b128037a4025c970fc6

FC Dordrecht is vrijdagavond onderuit gegaan tegen De Graafschap. De ploeg van Harry van den Ham, die wegens commentaar op de leiding een rode kaart kreeg, verloor met 1-2.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Een werkelijk wonderschoon doelpunt van ADO-huurling Robin Polley gaf de supporters van FC Dordrecht na twintig minuten nog hoop. Polley schoot van ver de bal snoeihard in de kruising: 1-0.

Lang konden de Schapenkoppen niet genieten van die voorsprong. Het was Javier Vet die namens de bezoekers uit Doetinchem de gelijkmaker al snel op het bord kon brengen. Hij werkte uit een hoekschop binnen.

Voormalig Excelsior-speler Daryl van Mieghem kon de huidige nummer twee van de Keuken Kampioen Divisie zo'n tien minuten voor rust zelfs op voorsprong zetten. Hij gleed een voorzet van de rechterkant van het veld binnen. Harry van den Ham beklaagde zich na het doelpunt bij de arbitrage en kreeg daarvoor een rode kaart.

In de tweede helft liep De Graafschap ook tegen een rode kaart aan. Mohamed Hamdaoui kreeg een directe rode kaart na een tackle van achteren.

Dordrecht leek vervolgens te profiteren van de man-meer-situatie. Kevin Vermeulen kreeg bijvoorbeeld een goede kans op de gelijkmaker, maar die viel niet meer. Door de nederlaag blijft FC Dordrecht de nummer negentien van de Keuken Kampioen Divisie.

Lees ook

businkautotewater

Man (63) overleden nadat auto in water belandt, twee mensen gewond

Een auto is zondagavond te water geraakt bij de veerpont tussen Dordrecht en Werkendam. Daarbij is een 63-jarige man overleden. Twee andere inzittenden van de auto, een 62-jarige vrouw en een minderjarige, zijn naar het ziekenhuis gebracht.

kiltunneldicht

Kiltunnel in beide richtingen dicht vanwege veiligheidsoefening

De Kiltunnel tussen Dordrecht en de Hoeksche Waard is maandagavond in beide richtingen dicht. Hulpdiensten voeren van 19.00 uur tot 00.00 uur een grootschalige veiligheidsoefening uit in de tunnel.

ouwejonges

'Ouwe Jonges' zijn weer terug

Aan de stamtafel van RTV Dordrecht wordt zondagmiddag in sneltreinvaart het nieuws van de afgelopen zomer besproken. Ron van de Rhee, Ad van den Herik en Thijs Blom waren er een paar maandjes tussenuit, maar pakken hun maandelijkse terugblik weer op met serieuze beschouwingen en een knipoog.

moldor

Dordrecht zet in op gezamenlijke vuurwerkshow, verenigingen en clubs krijgen geen vergunning

De gemeente Dordrecht gaat voor de jaarwisseling geen vergunningen voor een vuurwerkshow verlenen aan clubs en verenigingen. Dat zegt burgemeester Nanning Mol in de uitzending van 'In Gesprek Met' op TV Rijnmond. Met die beslissing sluit Dordt zich aan bij tal van andere gemeenten in de regio.

Busink explosie zwi

Explosie op balkon van woning, kinderen nagekeken door ambulancepersoneel

Bij een explosie op het balkon van een portiekwoning aan de Dr. Boutensstraat in Zwijndrecht zijn zondagavond twee ruiten gesneuveld. Ook ontstond er een kleine brand, die door de brandweer is geblust.

wevershoevegooglemaps

Al twee jaar staat deze 18e-eeuwse hoeve leeg, maar nu komen er gloednieuwe woningen in

Al ruim twee jaar lang staat de eeuwenoude boerderij de Wevershoeve in Rijsoord leeg. Waar het pand eerst decennialang werd gebruikt als restaurant, moest het rijksmonument op zoek naar een nieuwe bestemming. Inmiddels is die definitief gevonden: er komen woningen in de hoeve.