gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht maakt het De Graafschap lastig, maar verliest wel

898d31945eec0b128037a4025c970fc6

FC Dordrecht is vrijdagavond onderuit gegaan tegen De Graafschap. De ploeg van Harry van den Ham, die wegens commentaar op de leiding een rode kaart kreeg, verloor met 1-2.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Een werkelijk wonderschoon doelpunt van ADO-huurling Robin Polley gaf de supporters van FC Dordrecht na twintig minuten nog hoop. Polley schoot van ver de bal snoeihard in de kruising: 1-0.

Lang konden de Schapenkoppen niet genieten van die voorsprong. Het was Javier Vet die namens de bezoekers uit Doetinchem de gelijkmaker al snel op het bord kon brengen. Hij werkte uit een hoekschop binnen.

Voormalig Excelsior-speler Daryl van Mieghem kon de huidige nummer twee van de Keuken Kampioen Divisie zo'n tien minuten voor rust zelfs op voorsprong zetten. Hij gleed een voorzet van de rechterkant van het veld binnen. Harry van den Ham beklaagde zich na het doelpunt bij de arbitrage en kreeg daarvoor een rode kaart.

In de tweede helft liep De Graafschap ook tegen een rode kaart aan. Mohamed Hamdaoui kreeg een directe rode kaart na een tackle van achteren.

Dordrecht leek vervolgens te profiteren van de man-meer-situatie. Kevin Vermeulen kreeg bijvoorbeeld een goede kans op de gelijkmaker, maar die viel niet meer. Door de nederlaag blijft FC Dordrecht de nummer negentien van de Keuken Kampioen Divisie.

Lees ook

vakantiepark de biesbosch

wonen

Gemeente negeert oproep minister om bewoning op vakantieparken toe te staan

Een oproep van het kabinet aan gemeenten om permanente bewoners van vakantieparken met rust te laten, heeft niet tot meer zekerheid geleid voor deze groep. In Dordrecht is juist de controle op het enige vakantiepark van de stad verhoogd, zo blijkt uit onderzoek van de regionale omroepen in samenwerking met de NOS.

albertschweitzerasz

Dit ziekenhuis plaatst jaarlijks vijf tot zeven patiënten op zwarte lijst: 'Jaar lang geen verpleging'

Van doodsbedreigingen tot schoppen, duwen en slaan: zorgmedewerkers krijgen steeds vaker te maken met agressie. Soms gaat dit zo ver, dat ziekenhuizen de bezoekers en patiënten op een zwarte lijst zetten. "Vaak gebeurt dit onder invloed van drank of drugs", zegt het Albert Schweitzer Ziekenhuis tegen Rijnmond.

nk2026092593A06821

FC Dordrecht stunt tegen Almere City en is zegeloze reeks kwijt

Zes duels op rij had FC Dordrecht niet gewonnen, maar daar kwam vrijdagavond onverwacht verandering in. Aan de Krommedijk trakteerde de ploeg promotiekandidaat Almere City op een nederlaag: 3-2.

businkautobrandwillemmarisstraat

Metershoge vlammen slaan uit auto

Een auto is in de nacht van zondag op maandag uitgebrand in Dordrecht. Toen de brandweer arriveerde, sloegen de vlammen uit het voertuig.

Farante-College

Deze Zwijndrechtse school krijgt nieuwe naam

Vmbo-school Loket Zwijndrechtse Waard gaat verder onder een nieuwe naam. De school wordt omgedoopt tot Farante College. “Dit past bij de ontwikkeling die de school de afgelopen jaren heeft doorgemaakt én bij de ambitie voor de toekomst”, aldus Onderwijsgroep OZHW.

grote kerk benefiet concert

Benefietconcert groot succes voor restauratie glas-in-lood ramen

Het benefietconcert in de Grote Kerk voor de restauratie van de glas-in-loodramen heeft zeker 10.000 euro opgeleverd. Met hulp van het Dordtse Orkest, Werkgroep Muziek en andere horeca organiseerden de Vrienden van de Grote Kerk afgelopen zaterdag het concert.