gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht maakt het De Graafschap lastig, maar verliest wel

898d31945eec0b128037a4025c970fc6

FC Dordrecht is vrijdagavond onderuit gegaan tegen De Graafschap. De ploeg van Harry van den Ham, die wegens commentaar op de leiding een rode kaart kreeg, verloor met 1-2.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Een werkelijk wonderschoon doelpunt van ADO-huurling Robin Polley gaf de supporters van FC Dordrecht na twintig minuten nog hoop. Polley schoot van ver de bal snoeihard in de kruising: 1-0.

Lang konden de Schapenkoppen niet genieten van die voorsprong. Het was Javier Vet die namens de bezoekers uit Doetinchem de gelijkmaker al snel op het bord kon brengen. Hij werkte uit een hoekschop binnen.

Voormalig Excelsior-speler Daryl van Mieghem kon de huidige nummer twee van de Keuken Kampioen Divisie zo'n tien minuten voor rust zelfs op voorsprong zetten. Hij gleed een voorzet van de rechterkant van het veld binnen. Harry van den Ham beklaagde zich na het doelpunt bij de arbitrage en kreeg daarvoor een rode kaart.

In de tweede helft liep De Graafschap ook tegen een rode kaart aan. Mohamed Hamdaoui kreeg een directe rode kaart na een tackle van achteren.

Dordrecht leek vervolgens te profiteren van de man-meer-situatie. Kevin Vermeulen kreeg bijvoorbeeld een goede kans op de gelijkmaker, maar die viel niet meer. Door de nederlaag blijft FC Dordrecht de nummer negentien van de Keuken Kampioen Divisie.

Lees ook

foto

Scholieren geven afsnijden fietspad bij pont toe: ‘Dan hoef ik niet te wachten’

Creatieve scholieren op de Kerkeplaat in Dordrecht, waar zij de rijbaan in plaats van het fietspad gebruiken om een stoplicht te omzeilen. De politie is er niet blij mee, maar schoolgangers geven het afsnijden lachend toe. “Die boete? Gewoon snel wegfietsen en dan komt het wel goed, hoor.”

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_00_03_06.Still002

GSC/ODS uit opnieuw onvrede over Stadspark-plan: ‘Club dreigt ten onder te gaan’

GSC/ODS heeft opnieuw een brandbrief naar de Dordtse gemeenteraad gestuurd. De voetbalclub vreest voor de gevolgen van het Stadspark XL-plan en hoopt de lokale politici wakker te schudden. “Als het plan wordt doorgezet, is onze club ten dode opgeschreven.”

foto eerste overval juwelier van leeuwen

Jongen (17) aangehouden na overval juwelier in Dordtse binnenstad

De politie heeft een 17-jarige jongen aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij een overval op de Dordtse juwelier Van Leeuwen. De winkel werd de afgelopen weken twee keer overvallen: de jongen is nu aangehouden voor de eerste overval.

veilingspullen

Veiling LETS Ruilwinkel levert ruim 3000 euro op: 'Hartverwarmend, maar we hebben nog veel meer nodig'

De veiling van LETS Ruilwinkel in de Dordtse wijk Oud-Krispijn heeft afgelopen weekend 3.125 euro opgeleverd. De ruilwinkel zit in financieel zwaar weer na een conflict met de vorige voorzitter en organiseerde om die reden een veiling. “Echt hartverwarmend”, zegt oprichter Gabriëlle Kocken over de opbrengst van de veiling en alle steun die zij krijgt.

foto debat voorzieningen

In deze wijken is geen huisarts of supermarkt, al komt daar misschien verandering in

Er moeten meer voorzieningen in of nabij de wijken Amstelwijck, Wilgenwende en Dordtse Hout komen. Dat vindt bijna de volledige gemeenteraad. Het college heeft de opdracht gekregen om mogelijkheden voor onder meer een huisarts, supermarkt en kinderopvang te onderzoeken.

busjebusinkbrandreeweg

Busje gaat in vlammen op, ook andere auto raakt beschadigd

Een busje is donderdagavond in vlammen opgegaan in Dordrecht. De wagen stond op een parkeerplaats aan de Reeweg Zuid.