Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht met monsterscore voorbij Schouws Elftal

FC Dordrecht kon zaterdag het telraam erbij pakken. Het Schouws Elftal werd op Sportpark Van Zuijen in Burgh-Haamstede met maar liefst 14-1 over de knie gelegd. Dit was de tweede oefenwedstrijd van de ploeg van trainer Gérard de Nooijer.
Jordy Nijenhuis | 7 juli 2018 21:11 | Aangepast op 7 juli 2018 21:11
Omran Haydary, Ousama Zamouri (3x) en Siebe Schets maakten de eerste vijf treffers van FC Dordrecht, dat met 5-0 de rust in ging.

In de tweede helft werden de Dordtse goals gescoord door Schets (3x), Haydary (3x), Savvas Mourgos en Abdelghani el Bachir. Verder maakte het Schouws Elftal een eigen goal. Sven Heijboer redde voor het Schouws Elftal de eer met een treffer.

Volgende week zaterdag oefent FC Dordrecht in het Frans Heesen Stadion tegen competitiegenoot TOP Oss.

Ondertussen heeft Erol Alkan, die de vorige twee seizoenen voor FC Dordrecht speelde, een nieuwe club gevonden. De verdediger heeft getekend bij de Bulgaarse club Beroe Stara Zagora.

(Bron Rijnmond)

Lees ook

Opgepast: op deze plekken wordt weer volop geflitst

In de eerste vier maanden van dit jaar is er iets meer dan twintigduizend keer geflitst in onze stre...

Container met hout en zaagsel in brand op bedrijventerrein

Woensdagavond heeft de brandweer een brand geblust op Zwijndrechts bedrijventerrein Molenvliet. Op h...

Noortje woont in Zeeland, maar blust branden in Dordt: 'Het is bijna een familie'

Het aantal professionele brandweermedewerkers bestaat in onze regio uit nog geen handjevol vrouwen. ...

De tijd dringt voor de Diamond Gym: verhuizen of opdoeken

De Diamond Gym in Zwijndrecht moet verhuizen. Op de huidige locatie aan het Troelstraplein moet de k...

Zorgcomplex tijdelijk ontruimd vanwege stroomstoring

Appartementen van verzorgingstehuis De Prinsemarij aan de Nassauweg in Dordrecht zijn tijdelijk ontr...

Gemeente ontvangt miljoenen voor versnelde woningbouw Crabbehof, Wielwijk en Krispijn

De gemeente Dordrecht krijgt 12.5 miljoen euro uit een potje van het Rijk om de woningbouw in Dordre...