gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht moet zelf financiering nieuw stadion regelen

16c42f1227e5993111264dfa259daa0d

Een meerderheid van de Dordtse gemeenteraad wil in financieel opzicht niks voor de club doen. Dat is dinsdagmiddag tijdens de gemeenteraadsvergadering duidelijk geworden.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Beter voor Dordt diende nog wel een motie in om FC Dordrecht zelf de kans te geven om de financiering en garantie te regelen voor een lening voor een nieuw stadion. Een grote meerderheid van de raad steunt de motie, daarmee komt de bal volledig bij de voetbalclub te liggen.

De club moet dus bedrijven of anderen bereid vinden om garant te staan voor de aflossing van de benodigde lening of een deel daarvan.

Het nieuwe stadion is in de huidige plannen onderdeel van een totale renovatie van het sportcomplex Krommedijk/Reeweg-Oost. Die kost ruim 17 miljoen euro, waarvan 6,5 miljoen euro voor het stadion. De andere clubs op het sportcomplex moeten wel akkoord gaan met een aangepast plan.


De suportersvereniging van FC Dordrecht laat op twitter weten het een duidelijk en logisch resultaat te vinden van de debatten die de afgelopen weken over het stadion zijn gevoerd.

Lees ook

maarten

Inwoners verwelkomen Maarten van der Weijden in Nieuwpoort tijdens zwemtocht

Maarten van der Weijden (45) heeft op zijn laatste grote zwemtocht ook onze streek kort aangedaan. De voormalig olympisch kampioen kwam donderdagmiddag rond 16:30 uur aan in Nieuwpoort, waar hij door een grote groep mensen werd opgewacht.

helikopterbovenrdam

Vijf gevechtshelikopters wekken regio: 'Door megaherrie uit bed getrild'

Boven een deel van deze streek is donderdagochtend een militaire oefening geweest met meerdere gevechtshelikopters. Het gaat om drie Apache-helikopters en twee Chinooks. De oefening begon rond 05.00 uur en zorgde bij verschillende regiogenoten voor ergernis omdat ze door het lawaai uit hun slaap zijn gehaald.

architectuuraward

Pand aluminiumbedrijf kanshebber architectuurprijs

Het gebouw van het Zwijndrechtse aluminiumbedrijf Aluned staat op de longlist voor een Transformatie en Renovatie Award. Dit is het tweede gebouw in onze streek dat kanshebber is voor een architectuurprijs. Naast Aluned zijn er nog 61 andere gebouwen in Nederland en België die kans maken op de prijs.

streetviewmaps

Indringer steelt kleding van Dordtse voetbalclub

Een man is vorige week woensdag binnengedrongen bij VV Wieldrecht in Dordrecht, meldt de Dordtse politie woensdag op Instagram. De man heeft kledingstukken van de voetbalvereniging meegenomen.

processed-9994FA08-B294-40A4-A44E-8CD97BA293B5

Pasar Malam is terug, maar nu in het Weizigtpark: 'Heel blij'

Wierook, spekkoek, dromenvangers en traditionele Indonesische kleding. Dit en nog veel meer is sinds 2013 jaarlijks te vinden bij de Pasar Malam in Dordrecht. Na de gemiste editie van vorig jaar keert het evenement terug, maar op een nieuwe locatie.

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - DOMINEE

Idelette heeft na 35 jaar als dominee nog steeds soms het beginnersgevoel

De vader van Idelette Otten was dominee. Ze heeft het echt met de paplepel ingegoten gekregen. Domineeskinderen gaan volgens Idelette vaak het theater in of worden zelf dominee. Zij koos voor het laatste en zit nu al zo’n 35 jaar in het vak. Megan ondervindt wat een dominee eigenlijk doet, buiten de zondag in de kerk.