gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht moet zelf financiering nieuw stadion regelen

16c42f1227e5993111264dfa259daa0d

Een meerderheid van de Dordtse gemeenteraad wil in financieel opzicht niks voor de club doen. Dat is dinsdagmiddag tijdens de gemeenteraadsvergadering duidelijk geworden.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Beter voor Dordt diende nog wel een motie in om FC Dordrecht zelf de kans te geven om de financiering en garantie te regelen voor een lening voor een nieuw stadion. Een grote meerderheid van de raad steunt de motie, daarmee komt de bal volledig bij de voetbalclub te liggen.

De club moet dus bedrijven of anderen bereid vinden om garant te staan voor de aflossing van de benodigde lening of een deel daarvan.

Het nieuwe stadion is in de huidige plannen onderdeel van een totale renovatie van het sportcomplex Krommedijk/Reeweg-Oost. Die kost ruim 17 miljoen euro, waarvan 6,5 miljoen euro voor het stadion. De andere clubs op het sportcomplex moeten wel akkoord gaan met een aangepast plan.


De suportersvereniging van FC Dordrecht laat op twitter weten het een duidelijk en logisch resultaat te vinden van de debatten die de afgelopen weken over het stadion zijn gevoerd.

Lees ook

moestuin Door Eendracht Sterk Papendrecht

Moestuinvereniging vreest voortbestaan als woonwagens komen: 'Onaangenaam verrast'

De toekomst van de volkstuinen bij de Noordhoekse Wiel in Papendrecht is onzeker. De gemeente ziet het terrein namelijk als optie voor mogelijke woonwagenbewoning. Volkstuinvereniging Door Eendracht Sterk (DES) is een petitie begonnen om dat te voorkomen.

Point Blur_Sep282026_145226

Foutje op snelweg komt bestuurder duur te staan, auto de sloot in

Een bestuurder is maandagmiddag met zijn auto in de sloot beland langs de A27 bij Hoogblokland. Bij het ongeluk waren geen andere voertuigen betrokken.

praatpaal-team-sept2026(2)

Praatpaal gaat weer van start, maar in een nieuwe vorm

Het programma Praatpaal keert volgende week terug op Drechtstad FM, na een wat langere zomerstop. En daar was een reden voor.

foto de brug de keet

Betonvlechters leggen basis voor nieuwe klep Papendrechtsebrug

Een nieuwe tandbaan, verstevigingen en nieuwe kabels: de nieuwe brugkelder krijgt steeds meer vorm. Nadat de afgelopen periode vooral in het teken stond van het verwijderen van onderdelen en het volledig leegmaken van die kelder, is inmiddels de volgende fase aangebroken: de wederopbouw.

fotopersburobusinkinvallen

Ook Zwijndrechts pand gesloten na drugsvondst bij inval

De burgemeester van Zwijndrecht heeft het bedrijfspand waar vorige maand een synthetisch drugslab werd gevonden na een inval, gesloten. Eerder besloot de burgemeester van Dordrecht hetzelfde te doen met een pand in zijn gemeente.

nk20260925NKS08454

Ontlading bij FC Dordrecht na broodnodige opsteker: ‘Team gezien met fighting spirit’

Tegen de verwachting in besloot FC Dordrecht de maand september met een knappe zege. Door de 3-2 thuisoverwinning op Almere City kruipt de ploeg langzaam uit het dal waar het de afgelopen weken in was beland. “Ik was vooral blij dat we weer met lef speelden.”