Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht neemt afscheid van keeperstrainer en verwelkomt nieuwe middenvelder

FC Dordrecht neemt na nog geen half jaar afscheid van keeperstrainer Raymond Mulder. Hij tekende afgelopen zomer een contract aan de Krommedijk, maar vertrekt nu naar eredivisionist FC Volendam.
Redactie Streekomroep | 22 december 2025 15:00 | Aangepast op 22 december 2025 14:11
De 49-jarige Mulder verlaat de club met gemengde gevoelens. “Ik heb het hier ontzettend naar mijn zin gehad, dus dit was geen eenvoudige keuze. FC Dordrecht zal altijd een speciaal plekje in mijn hart houden.”

De Schapekoppen kunnen op ander vlak wel een nieuwe aanwinst verwelkomen. De 22-jarige middenvelder Argyris Darelas wordt tot het einde van het seizoen gehuurd van NEC. Darelas zat in de jeugdopleiding van PAOK Saloniki en stapte in 2024 over naar NEC. Hij speelde daar tot dusver zes officiële wedstrijden.

“Met Argyris halen we een echte kwaliteitsimpuls naar De Krommedijk”, zegt algemeen directeur Hans de Zeeuw. “Hij is een multi-inzetbare middenvelder met veel potentie en een aanvallende drive, die de ploeg iets extra’s kan brengen.”

Lees meer over:

FC Dordrecht|

Meest gelezen

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

Redactie Streekomroep | Megan de Groot | 9 feb 2026 16:59

Ruzie mondt uit in vechtpartij met 20 man

Redactie Streekomroep | 9 feb 2026 16:00

Lees ook

Vier zeges op rij voor FC Dordrecht, huurlingen zijn goud waard

FC Dordrecht had sinds 2019 niet meer bij Jong AZ gewonnen, maar daar kwam maandagavond verandering ...

Kuijt hoefde Plug niet over te halen voor FC Dordrecht: ‘Zelf de keuze gemaakt’

Van allerlei kanten was er interesse voor Jan Plug, maar de Feyenoorder koos uiteindelijk voor een t...

FC Dordrecht verslaat Helmond Sport en blijft ongeslagen in 2026

FC Dordrecht heeft in eigen huis de ongeslagen reeks naar vier duels verlengd. Op een druiligere din...

Verkoop clubtopscorer FC Dordrecht levert opnieuw recordbedrag op

Voor een recordbedrag heeft FC Dordrecht clubtopscorer Yannick Eduardo verkocht aan de huidige numme...

FC Dordrecht raakt topscorer Eduardo kwijt: ‘Ik zag hem met de dag groeien’

Een mooie transfer is op komst voor Yannick Eduardo. De spits die dit seizoen al twaalf keer scoorde...

Uitstekende tweede helft bezorgt FC Dordrecht zege bij Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een 1-2 zege geboekt bij Vitesse. In de Gelredome herstelde de ploeg...