gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht op bezoek bij TOP Oss in slotfase onderuit: 1-0

cc21f2cb093548acf43fee95224b357c

Waar de wedstrijd lang leek af te stevenen op een bloedeloze 0-0, heeft FC Dordrecht toch nog een nederlaag geleden in Oss. Door een doelpunt van oud-Spartaan Huseyin Dogan pakte TOP vijf minuten voor tijd de volle winst.

Robert van Loon |  | Aangepast op
De wedstrijd begon vrijdagavond met mogelijkheden aan beide kanten. Zo was Dordt gevaarlijk via onder andere Summerville en Zamouri, maar mocht het aan de andere kant niet klagen dat de thuisploeg niet tot scoren wist te komen in de eerste helft.

De tweede helft bood weinig spektakel. FC Dordrecht was kort na rust nog gevaarlijk via wederom Summerville, maar liet daarna weinig meer van zich horen. TOP Oss kreeg ruim twintig minuten voor tijd al een enorme mogelijkheid op de openingstreffer, maar de bal werd van de lijn gehaald.

Een kwartier later was het alsnog raak voor de thuisploeg. Dogan kwam naar binnen, schoot raak in de korte hoek en bezorgde TOP Oss een plek in de play-offs. FC Dordrecht probeerde nog aan te zetten in de laatste minuten van de wedstrijd, maar kwam niet meer tot mogelijkheden.

Lees ook

7334111A-4605-4F44-B372-E53B502899C6

Zien: dit wordt het standbeeld van Kees Buddingh met Blauwbilgorgel

Bijna twee meter hoog, gemaakt van brons en in zijn armen een fantasiewezen; zo moet het standbeeld van Kees Buddingh eruit komen te zien. Onlangs werd bekend dat er een beeld van de Dordtse dichter komt in de binnenstad, nu is ook duidelijk wat de inwoners straks gaan zien. "Een icoon van deze stad."

fietspaaltjes1

Gevaarlijke fietspaaltjes onder de loep tijdens landelijke paaltjescheckdag

Overbodige fietspaaltjes die op onoverzichtelijke en vooral onveilige plekken staan. Het is een doorn in het oog van de Fietsersbond Drechtsteden. De paaltjes moeten auto’s weren op plekken waar alleen fietsers moeten komen, maar zijn voor diezelfde fietsers vaak een gevaarlijke hindernis. De landelijke paaltjescheckdag op 19 september moet daar verandering in brengen.

De Plucheplakkers

Dordtse defensieve zorgen, toch vinden De Plucheplakkers een lichtpuntje

De Plucheplakkers treden in de nieuwste aflevering weer aan in de basisopstelling om het wel en wee van FC Dordrecht te bespreken. Uiteraard staat de (tegen)doelpuntenregen tegen Jong AZ centraal.

8ce6ac14ee8bfba0a2e6f3655d7c5620

Zondag op TV Dordrecht: Documentaire de Queeste

Wat komt erbij kijken als je een hele industrie wil veranderen? In documentaire ‘de Queeste’ volgen makers Bert den Boer en Kees van Berchum drie agrariërs in hun worsteling om de transitie te maken naar duurzame landbouw, deze zondag vanaf 12:00 uur te zien op TV Dordrecht.

nk20260905NKS01972

Bij FC Dordrecht is iedereen het erover eens: ‘Dit is een schandalige prestatie’

Voor het tweede duel op rij kreeg FC Dordrecht zes tegengoals om de oren. De gatenkaas achterin vormde de basis van de 3-6 nederlaag zaterdag tegen Jong AZ, dat beduidend efficiënter was in het foutenfestival.

yv20260916A1C00377

Oplossing voor blessureleed onder keepers: FC Dordrecht haalt ervaren doelman

FC Dordrecht voegt per direct een nieuwe doelman toe aan de selectie. Yanick van Osch, oud-doelman van onder meer Fortuna Sittard, SC Cambuur en RKC Waalwijk, tekent een contract aan de Krommedijk tot medio 2027.