Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht op bezoek bij TOP Oss in slotfase onderuit: 1-0

Waar de wedstrijd lang leek af te stevenen op een bloedeloze 0-0, heeft FC Dordrecht toch nog een nederlaag geleden in Oss. Door een doelpunt van oud-Spartaan Huseyin Dogan pakte TOP vijf minuten voor tijd de volle winst.
Robert van Loon | 27 april 2019 10:34 | Aangepast op 27 april 2019 10:34
De wedstrijd begon vrijdagavond met mogelijkheden aan beide kanten. Zo was Dordt gevaarlijk via onder andere Summerville en Zamouri, maar mocht het aan de andere kant niet klagen dat de thuisploeg niet tot scoren wist te komen in de eerste helft.

De tweede helft bood weinig spektakel. FC Dordrecht was kort na rust nog gevaarlijk via wederom Summerville, maar liet daarna weinig meer van zich horen. TOP Oss kreeg ruim twintig minuten voor tijd al een enorme mogelijkheid op de openingstreffer, maar de bal werd van de lijn gehaald.

Een kwartier later was het alsnog raak voor de thuisploeg. Dogan kwam naar binnen, schoot raak in de korte hoek en bezorgde TOP Oss een plek in de play-offs. FC Dordrecht probeerde nog aan te zetten in de laatste minuten van de wedstrijd, maar kwam niet meer tot mogelijkheden.

Meest gelezen

Grote stroomstoring treft 4500 huishoudens

Rijnmond | 27 jan 2026 19:22

Döner of pakketje halen straks verleden tijd op dit plein? ‘Zou heel jammer zijn’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 30 jan 2026 10:31

Lees ook

Fenomenale Brand voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden

Lucinda Brand is zaterdag voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden geworden. De Dordtse was in ...

Cyberbingo moet ouderen weerbaarder maken tegen cybercriminaliteit: 'Criminelen gaan heel geraffineerd te werk'

Bingo en ouderen is een combinatie die goed bij elkaar past. Als je het aangename ook nog eens met h...

FC Dordrecht raakt topscorer Eduardo kwijt: ‘Ik zag hem met de dag groeien’

Een mooie transfer is op komst voor Yannick Eduardo. De spits die dit seizoen al twaalf keer scoorde...

Uitstekende tweede helft bezorgt FC Dordrecht zege bij Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een 1-2 zege geboekt bij Vitesse. In de Gelredome herstelde de ploeg...

Laatste moestuin in PFAS-pilot aangepakt, maar zorgen blijven

Na de moestuinen in Sliedrecht en Papendrecht wordt momenteel de grond van Tuindersvereniging Winger...

37 locaties door gemeente Dordrecht nader onderzocht op PFAS

De gemeente Dordrecht gaat dit jaar 37 locaties laten onderzoeken waar mogelijk PFAS in de bodem aan...