gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht op eigen veld onderuit tegen Jong FC Utrecht

4e9f7d1851d1e7df1e5890c4ab21f22a

Geen punten voor FC Dordrecht in de ontmoeting met Jong FC Utrecht. De bezoekers gingen er door een 2-5 overwinning met de punten vandoor.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Al na een half uur keken de Schapenkoppen tegen een 0-2 achterstand aan en moesten ze met tien man verder doordat verdediger Noah Lewis met een rode kaart van het veld werd gestuurd.

Na rust konden de Dordtenaren de achterstand niet meer goedmaken: binnen twee minuten was het derde doelpunt van Jong FC Utrecht een feit. Renny Smith maakte namens FC Dordrecht nog twee doelpunten, maar de marge van Jong FC Utrecht was telkens groot genoeg om de wedstrijd niet meer spannend te laten worden.

Hoofdtrainer Claudio Braga noemt de nederlaag ‘een collectief falen’ en ook volgens aanvoerder Jari Schuurman is de 2-5 een terecht resultaat. “Het plan was duidelijk, maar het is niet gelukt ons eigen spel te spelen. Als wij op de ranglijst willen klimmen, zal het beter moeten.”

Door de nederlaag is FC Dordrecht hekkensluiter in de Keuken Kampioen Divisie. De volgende wedstrijd voor de Dordtenaren is vrijdag in Rotterdam tegen Excelsior.

Lees ook

fotoartikelelektrischedriewieler

Na sluiting van de Papendrechtsebrug vindt deze bakker een oplossing op drie wielen

Sinds de afsluiting van de Papendrechtsebrug moeten weggebruikers op zoek naar alternatieven. Dat geldt ook voor Bakkerij Vlot uit Papendrecht, die bij tientallen klanten en bedrijven in Dordrecht bezorgt. Die vond de bakkerij in een opvallend voertuig: een elektrische driewieler die mee kan op de pont tussen Papendrecht en Dordrecht.

yv20261003A1D01772

FC Dordrecht heeft eerste uitzege nog niet binnen: 1-1 in Den Bosch

FC Dordrecht heeft zaterdag met 1-1 gelijkgespeeld bij FC Den Bosch. De Dordtenaren gingen op voorsprong de slotfase in, maar incasseerden daarin een tegentreffer na een dubieuze strafschop.

laurent

Lauran (16) moest geduld hebben, maar nu heeft hij zijn eigen patatkar

"Dit is 'm!" Trots laat de 16-jarige Lauran Brand zijn splinternieuwe patatkar zien. Op de Dam in Alblasserdam is Lau’s Frietboutique iedere zaterdag te bezoeken. Daarmee is Lauran misschien wel de jongste ondernemer uit de regio. "Ondernemen is altijd een risico, maar ik denk dat ik het kan."

chemours

In deze gemeente hebben mensen het meeste PFAS in hun bloed

Zo’n driekwart van de Nederlanders had in 2025 te veel PFAS in het bloed. Dat meldt het RIVM. In Dordrecht waren de waarden bijna het slechtst van het hele land. Alleen rond de industrie in Zeeuws-Vlaanderen was het nog extremer.

presentatie-gouden-boekje-2

Wie wordt de volgende kinderburgemeester? Gemeente doet oproep

Wie neemt straks het stokje over van kinderburgemeester Sara Neuteboom? De gemeente Molenlanden is op zoek naar een enthousiaste opvolger.

veerpontzwijndrechtputtershoek

Pontje tussen Zwijndrecht en Puttershoek blijft varen

De veerpont tussen Zwijndrecht en Puttershoek blijft de komende jaren varen. De gemeenteraad van Hoeksche Waard heeft ingestemd om hier meer budget voor beschikbaar te stellen.