Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht opnieuw met lege handen na nederlaag tegen Jong PSV

Voor de vierde achtereenvolgende keer heeft FC Dordrecht verloren in de Keuken Kampioen Divisie. In het eerste thuisduel van 2021 waren de Schapekoppen niet opgewassen tegen Jong PSV uit Eindhoven (2-3). 
Corrado Francke | 11 januari 2021 22:56 | Aangepast op 11 januari 2021 22:56
Eigen doelpunt

De eerste helft leek doelpuntloos te worden beëindigd, maar de bezoekers kwamen via een eigen doelpunt van verdediger Julius Bliek een minuut voor rust op voorsprong.

De tips en aanwijzingen hadden in de tweede helft binnen vier minuten al succes: rechtsbuiten Gianni Dos Santos tikte de gelijkmaker binnen. Reden tot feest was er echter niet, want in minuut 67 en 69 schoten de Eindhovenaren Jong PSV er twee in.

Aansluitingstreffer

FC Dordrecht kwam door een kopbal van Kevin Jansen na een afgemeten voorzet van Jurian Hobbel nog op 2-3, maar dit was echter ook de eindstand.

De rode lantaarn in de Keuken Kampioen Divisie is dus nog altijd in Dordts bezit. Vrijdag de volgende kans op punten: dan speelt FC Dordrecht thuis tegen FC Volendam.

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Ski-puristen in hun nopjes op besneeuwde Dordtse heuvels: ‘Dit is uniek hoor’

Redactie Streek 56 | Jasper Kluten | 8 jan 2026 17:05

Lees ook

Recordjaar voor Weizigt: meer dan 200.000 bezoekers in één jaar

Het duurzaamheidscentrum aan de rand van het Weizigtpark in Dordrecht heeft afgelopen jaar meer bezo...

Vis van Klaas stopt na 30 jaar: ‘Ik vind het echt heel jammer’

Er komt een einde aan de Vis van Klaas. De viskraam die staat op het Damplein in de Dordtse wijk Dub...

Farhad heeft zorgen over zijn familie in Iran: 'Bellen kan niet, er is geen verbinding meer'

In Iran is de grootste opstand in jaren gaande, die hard wordt neergeslagen door het regime. Daarbij...

Burgemeester maakt zich druk over toename autobranden: 'Acht keer zoveel tijdens jaarwisseling'

Burgemeester Nanning Mol van Dordrecht maakt zich zorgen om de toename van het aantal autobranden. ...

Dordtse raad blikt terug op gladheidsbestrijding: ‘Veel verbetering mogelijk’

“We gaan de routekaart voor dit weer nogmaals evalueren”, belooft wethouder Marc Merx aan de raad. V...

LUISTER: ‘Ik word door ouderen uitgescholden.’ Een podcast over fatbikejeugd

Ze zouden ouderen omverrijden, spugen, schelden of zelfs een supermarkt binnenrijden. Of je het nu m...