gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht pakt eerste driepunter na zege op NEC (2-0)

6ecb3a9d9888f4c0310e574118890c32

FC Dordrecht won vrijdagavond voor het eerst in het seizoen. NEC werd op de Krommedijk met 2-0 verslagen. Een eigen doelpunt van Tom van de Looi en een mooie vrije trap van Dwayne Green zorgden voor Dordtse vreugde.

Robert van Loon |  | Aangepast op
FC Dordrecht en NEC hielden elkaar in de eerste helft in evenwicht. Beide ploegen creëerden weinig kansen. Anass Achahbar zette NEC-doelman Mattijs Branderhorst aan het werk met een lage vrije trap. Randy Wolters deed hetzelfde met FC Dordrecht-goalie Andries Noppert. Op slag van rust viel de 1-0 voor FC Dordrecht letterlijk uit de lucht vallen. Achahbar bracht een vrije trap voor de goal, NEC’er Tom van de Looi passeerde met het hoofd zijn eigen doelman.

In de tweede helft kreeg Jari Schuurman direct de kans om de score te verdubbelen, maar van dichtbij maaide de middenvelder over. Kort daarna mocht Jonathan Okita uit kansrijke positie aanleggen, maar schoot van dichtbij op doelman Noppert. Dwayne Green gooide de wedstrijd in het slot door twee minuten voor tijd een vrije trap in de goal te krullen

De zege is de eerste voor FC Dordrecht van het seizoen. Door de zege verlaten de Schapenkoppen de laatste plaats. FC Dordrecht staat 15e met zes punten.

Scoreverloop FC Dordrecht - NEC

45+1' Tom van de Looi (eigen doelpunt) 1-0

88' Dwayne Green 2-0



Opstelling FC Dordrecht:

Noppert; Gronsveld, Montsma, Lewis, De Abreu, Green; Schuurman, Wehrmann (74' Kok), Smith; Marques( 90' De Braal), Achahbar (83' Schalekamp)

Lees ook

knik in kabel spoor ProRail

Knik in kabel leidt tot chaos op spoor, maar wat is de precieze oorzaak?

Ruim een week reed er geen enkele trein vanaf Rotterdam naar het zuiden. Eén van de belangrijkste spoorverbindingen van Nederland kwam stil te liggen door een brand in een kabelgoot langs het spoor. De oorzaak? Een knik in een kabel, mogelijk als gevolg van uitzetting door de hitte.

Nieuw project (4)

Dit dorp is blij met vrouwelijke wethouders: 'Het laat zien dat zij het net zo goed kunnen'

Sliedrecht heeft als enige gemeente in onze streek meer vrouwelijke wethouders dan mannen. Hierdoor ligt het streekgemiddelde van vrouwelijke wethouders hoger dan het landelijke gemiddelde. "We zijn er trots op, dat zegt iets over de maatschappij."

PSX_20260615_133225

Slachtoffer van 'steekpartij' op opvangboot blijkt zichzelf verwond te hebben

De 32-jarige man die maandag zwaargewond raakte bij de steekpartij op de opvangboot voor vluchtelingen in Hendrik-Ido-Ambacht heeft dat zelf gedaan. Dat meldt de politie. Na grondig onderzoek zou zijn gebleken dat de man zichzelf heeft verwond.

businkblekersdijk

Brand in keuken onder controle

In een huis aan de Blekersdijk in Dordrecht heeft vrijdagochtend korte tijd brand gewoed. De brand brak rond 11.15 uur uit in de keuken en is begonnen in het koffiezetapparaat.

politie 02

Man steekt slachtoffer met schroevendraaier

De politie heeft een 23-jarige man uit Ridderkerk aangehouden na een steekincident in dat dorp. Dat gebeurde met een schroevendraaien even voor 22.00 uur in de Coosje Ayalstraat. Het slachtoffer zou een 15-jarige jongen zijn, die ter plaatse behandeld kon worden door ambulancepersoneel en niet naar het ziekenhuis hoefde.

TALKSHOW ZORG

Talkshow over zorg en gezondheid op TV Dordrecht

Wat gebeurt er op het gebied van zorg en gezondheid in onze streek? Die vraag stond centraal tijdens de talkshow 'Aan tafel over zorg en gezondheid', die de komende dagen in drie delen is te zien op TV Dordrecht.