gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht pakt eerste driepunter na zege op NEC (2-0)

6ecb3a9d9888f4c0310e574118890c32.jpg

FC Dordrecht won vrijdagavond voor het eerst in het seizoen. NEC werd op de Krommedijk met 2-0 verslagen. Een eigen doelpunt van Tom van de Looi en een mooie vrije trap van Dwayne Green zorgden voor Dordtse vreugde.

Robert van Loon |  | Aangepast op
FC Dordrecht en NEC hielden elkaar in de eerste helft in evenwicht. Beide ploegen creëerden weinig kansen. Anass Achahbar zette NEC-doelman Mattijs Branderhorst aan het werk met een lage vrije trap. Randy Wolters deed hetzelfde met FC Dordrecht-goalie Andries Noppert. Op slag van rust viel de 1-0 voor FC Dordrecht letterlijk uit de lucht vallen. Achahbar bracht een vrije trap voor de goal, NEC’er Tom van de Looi passeerde met het hoofd zijn eigen doelman.

In de tweede helft kreeg Jari Schuurman direct de kans om de score te verdubbelen, maar van dichtbij maaide de middenvelder over. Kort daarna mocht Jonathan Okita uit kansrijke positie aanleggen, maar schoot van dichtbij op doelman Noppert. Dwayne Green gooide de wedstrijd in het slot door twee minuten voor tijd een vrije trap in de goal te krullen

De zege is de eerste voor FC Dordrecht van het seizoen. Door de zege verlaten de Schapenkoppen de laatste plaats. FC Dordrecht staat 15e met zes punten.

Scoreverloop FC Dordrecht - NEC

45+1' Tom van de Looi (eigen doelpunt) 1-0

88' Dwayne Green 2-0



Opstelling FC Dordrecht:

Noppert; Gronsveld, Montsma, Lewis, De Abreu, Green; Schuurman, Wehrmann (74' Kok), Smith; Marques( 90' De Braal), Achahbar (83' Schalekamp)

Lees ook

5a186b107b87fc9659d2d58399a887a2.jpg

Ruim 130 instellingen uit onze streek brengen dakloosheid in beeld: ‘Het is hard nodig'

Om het aantal daklozen in onze streek goed in beeld te krijgen, worden in negen gemeenten speciale tellingen gehouden. Er wordt gezocht naar onzichtbare dak- en thuislozen, met als doel om in kaart te brengen hoeveel het er precies zijn. “Men denkt vaak aan de man op het bankje op straat of de mensen in de opvang, maar het is echt een stuk breder dan dat."

tempFileForShare_20260513-171909.jpg

Noordtunnel dicht na ongeluk, meer dan een uur vertraging op A15

De Noordtunnel is woensdagmiddag tijdelijk dicht geweest in de richting van Gorinchem. Dit na een ongeluk tussen drie voertuigen. Wel leverde de botsing een lange file op: volgens Rijkswaterstaat was de vertraging op de A15 meer dan een uur.

opma breidel.png

‘Iedereen verdient een plek’, Ad bezoekt Cultureel Educatief Centrum Dordrecht

Een nieuwe aflevering van Op Pad Met Ad duikt in de wereld van het Cultureel Educatief Centrum Dordrecht (CECD). Gevestigd op de plek waar ooit treinkaartjes werden verkocht, heeft het centrum een belangrijke functie in de verhalen rond diversiteit en inclusie. Maar het streeft ook naar aandacht voor en erkenning van de slavernijgeschiedenis van de stad.

drugslab SLI.png

Politie zwaarbewapend bij ontmanteling van drugslab

Aan de Lelystraat in Sliedrecht is woensdag een drugslab ontmanteld. De politie was daarbij aanwezig met vuurwapens. Twee verdachten zijn aangehouden. Het gaat om een 49-jarige man uit Dordrecht en een 47-jarige Vlaardinger.

wasbeer.png

Gedode Dordtse wasbeer: politiek reageert verontwaardigd, museum wil het dier graag hebben

De wasbeer die deze week werd gesnapt in de bevoorradingsruimte van Maasplaza in Dordrecht, maakt veel los. Zo roeren Dordtse politici zich en wil het Natuurhistorisch Museum Rotterdam het dier graag tentoonstellen. De wasbeer werd maandagnacht gevangen en afgemaakt, omdat het als bedreiging voor andere dieren wordt gezien. “Zegt iets over spanning tussen mens en natuur.”

jeugdboa.png

Alblasserdam stelt eerste jeugd-BOA aan: 'Voor de jongeren, tegen overlast'

De gemeente Alblasserdam heeft alsnog een jeugd-BOA aangesteld. Die moet zichtbaar zijn in de wijken, op scholen en bij evenementen en werkt samen met onder meer jongerenwerk, politie en het onderwijs.