gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht pakt in blessuretijd broodnodige thuiszege

f35103dc59b4489d2f505d87b0b25220

In een duel zonder al te veel hoogstandjes heeft FC Dordrecht eindelijk weer eens drie punten gepakt aan de Krommedijk. Nadat in de tweede helft al drie keer de lat werd geraakt, kroonde invaller Quincy Hogesteger zich in blessuretijd tot matchwinner tegen FC Eindhoven: 1-0.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
De eerste helft tussen Dordrecht en Eindhoven was bijzonder pover. Vooral de uitploeg kwam totaal niet in het spelbeeld voor, waarbij Dordt ook weinig echte kansen wist te noteren. De tweede helft bood meer vermaak.

De thuisploeg meldde zich steeds vaker voor het doel van Eindhoven-doelman Swinkels, maar het ontbrak telkens aan de goede eindpass of afronding. Ook de bezoekers toonden zich nog een paar keer dichtbij, maar konden daarbij niet tippen aan Dordrecht. De Schapekoppen raakten via Achraf El Bouchataoui en Dwayne Green al twee keer de lat, voordat Jordy Wehrmann dat in blessuretijd deed. Gelukkig voor Dordrecht was Hogesteger dit keer attent in de rebound en werkte hij de 1-0 en daarmee derde seizoenszege binnen.

Lees ook

priveviarijnmond

Voorzitter stichting steekt tienduizenden euro’s in eigen zak: boeren en dove mensen de dupe

De oud-voorzitter van de stichting Stedenband Dordrecht-Bamenda heeft meer dan 40.000 euro van de bankrekening gebruikt voor zichzelf en haar familie. Zij moet van de rechter het geld terugbetalen. De stichting is ernstig gedupeerd. Projecten om boeren en dove mensen te helpen liggen al geruime tijd stil.

Artikel webfoto

Onbegrip en woede in dit dorp: twaalf speelplekken moeten weg

Twaalf speelplekken verdwijnen in Alblasserdam, omdat deze niet voldoen aan de veiligheidseisen. Het leidt tot onbegrip in het dorp, want waarom is er niet overlegd? En wat gaat er nu gebeuren? "Ze hadden het al jaren geleden moeten opknappen."

Foto artikel

Gondelvaart viert jubileum: 'Je weet niet wat je ziet’

Giessen-Oudekerk maakt zich op voor de veertigste editie van de gondelvaart. Aanstaande zaterdag zullen om 19.00 uur de eerste gondels gaan varen, met verschillende grote en kleine vaartuigen. “Ik ben echt door de gondelvaart gegrepen”, zegt Corrie van Rijswijk, die zelf ook meevaart.

foto tappunt zwi

Met vazen en gieters naar noodwaterpunt: ‘Het kan zomaar nodig zijn’

Wat als een wijk ineens zonder drinkwater zit? Waterbedrijven, hulpdiensten en gemeenten zijn daarop voorbereid, maar dat moet ook in de praktijk geoefend worden. “De kans dat zoiets gebeurt is niet groot, maar altijd aanwezig.”

ijsbaan 9

IJsbaan keert terug naar de Spuiboulevard: 'een verrijking voor onze stad'

Dordrecht krijgt ook deze winter een ijsbaan in de binnenstad. Net als afgelopen jaar komt de ijsbaan aan de Spuiboulevard. Na het succes van afgelopen jaar hebben initiatiefnemers Leo Pap en Maurice Sleicher besloten tot een herhaling van dit evenement.

politiestock

Verdachten schietpartij waarbij Dordtenaren gewond raakten langer vast

De politie heeft twee mannen opgepakt na een schietpartij, waarbij twee Dordtenaren gewond raakte. Zij blijven zeker veertien dagen langer vastzitten, meldt de politie.