gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht pakt in blessuretijd broodnodige thuiszege

f35103dc59b4489d2f505d87b0b25220

In een duel zonder al te veel hoogstandjes heeft FC Dordrecht eindelijk weer eens drie punten gepakt aan de Krommedijk. Nadat in de tweede helft al drie keer de lat werd geraakt, kroonde invaller Quincy Hogesteger zich in blessuretijd tot matchwinner tegen FC Eindhoven: 1-0.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
De eerste helft tussen Dordrecht en Eindhoven was bijzonder pover. Vooral de uitploeg kwam totaal niet in het spelbeeld voor, waarbij Dordt ook weinig echte kansen wist te noteren. De tweede helft bood meer vermaak.

De thuisploeg meldde zich steeds vaker voor het doel van Eindhoven-doelman Swinkels, maar het ontbrak telkens aan de goede eindpass of afronding. Ook de bezoekers toonden zich nog een paar keer dichtbij, maar konden daarbij niet tippen aan Dordrecht. De Schapekoppen raakten via Achraf El Bouchataoui en Dwayne Green al twee keer de lat, voordat Jordy Wehrmann dat in blessuretijd deed. Gelukkig voor Dordrecht was Hogesteger dit keer attent in de rebound en werkte hij de 1-0 en daarmee derde seizoenszege binnen.

Lees ook

treinen Station Dordrecht

Spoorproblemen tussen Dordrecht en Rotterdam: minder treinen

Vanwege een seinstoring reden er woensdagochtend minder treinen tussen Dordrecht en Rotterdam. De eerste treinen vielen uit rond 08.00 uur.

businknijhofflaan

Moeder met twee jonge kinderen gewond na aanrijding

Een moeder met twee jonge kinderen op de fiets is donderdagochtend aangereden door een auto in Dordrecht. De aanrijding gebeurde op de Nijhofflaan.

politie 02

Twee jongeren vast voor oplichting oudere vrouw

De politie heeft vorige week twee jongeren uit de streek opgepakt na een melding over oplichting in Geldermalsen. Het gaat om een minderjarige jongen uit Hendrik-Ido-Ambacht en een 19-jarige Papendrechter.

yv202662293A08770

Eerste training FC Dordrecht op de dag van afscheid Kuijt: ‘Via de voordeur naar buiten’

Op de dag dat FC Dordrecht weer terug op het trainingsveld was, nam hoofdtrainer Dirk Kuijt afscheid aan de Krommedijk. De deal is namelijk rond: Kuijt gaat als assistent-trainer bij zijn oude club Fenerbahçe aan de slag. “Dat is dan ook de voetballerij, dan moet je weer doorschakelen.”

a8419246a66f830a452e9b4de43779b5

Let op: woensdagochtend rijden er door staking nauwelijks treinen en bussen

Vakbonden CNV en FNV organiseren woensdagochtend een landelijke staking. Vanaf 04.00 uur tot 08.00 uur rijden er in het hele land geen treinen vanuit de NS en dus ook niet in onze streek. Ook rijden er tot 08.00 uur mogelijk minder of zelfs helemaal geen bussen en treinen van Qbuzz.

Wantijbad 02

Na weken vertraging gaat dit zwembad eindelijk open: ‘Erg goed nieuws!’

Buitenbadminnend Dordrecht heeft er vanaf woensdagochtend weer een optie bij: het Wantijbad opent na een langere winterslaap dan normaal de deuren. Vanaf 10.00 zijn badgasten weer welkom.