gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht pakt in blessuretijd broodnodige thuiszege

f35103dc59b4489d2f505d87b0b25220

In een duel zonder al te veel hoogstandjes heeft FC Dordrecht eindelijk weer eens drie punten gepakt aan de Krommedijk. Nadat in de tweede helft al drie keer de lat werd geraakt, kroonde invaller Quincy Hogesteger zich in blessuretijd tot matchwinner tegen FC Eindhoven: 1-0.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
De eerste helft tussen Dordrecht en Eindhoven was bijzonder pover. Vooral de uitploeg kwam totaal niet in het spelbeeld voor, waarbij Dordt ook weinig echte kansen wist te noteren. De tweede helft bood meer vermaak.

De thuisploeg meldde zich steeds vaker voor het doel van Eindhoven-doelman Swinkels, maar het ontbrak telkens aan de goede eindpass of afronding. Ook de bezoekers toonden zich nog een paar keer dichtbij, maar konden daarbij niet tippen aan Dordrecht. De Schapekoppen raakten via Achraf El Bouchataoui en Dwayne Green al twee keer de lat, voordat Jordy Wehrmann dat in blessuretijd deed. Gelukkig voor Dordrecht was Hogesteger dit keer attent in de rebound en werkte hij de 1-0 en daarmee derde seizoenszege binnen.

Lees ook

foetusveldje

Een klein graf met een grote betekenis: Molenlanden wil foetusvelden

De gemeente Molenlanden wil zogeheten foetusvelden aanleggen voor ouders die hun kindje zijn verloren tijdens, of kort na de zwangerschap. Dit alternatief voor de kindergraven willen ze op drie begraafplaatsen realiseren.

de brug brugkelder

Nieuwe klep Papendrechtsebrug half miljoen kilo zwaarder: zo wordt brugkelder versterkt

De brugkelder van de Papendrechtsebrug is volledig leeggehaald. Onderdelen, zoals de grote tandbaan, zijn verwijderd. Nu worden de voorbereidingen getroffen voordat het volgende proces start: het versterken van al het beton.

b318f5f3-8b59-422a-bd07-877c8036070b

Let op! Dichte mist, code geel van kracht

Het is mistig deze dinsdagochtend in de streek. Het KNMI heeft code geel afgegeven voor Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant en Friesland. Met name het verkeer kan er last van hebben. De mist lost in de tweede helft van de ochtend weer op.

Onthulling voorlopig ontwerp

Een nieuwe zwem- en sportlocatie voor deze gemeente: zo ziet dat eruit

De eerste contouren van een nieuw zwembad, sport- en turnhal op de locatie van het huidige zwembad in Ridderkerk zijn gepresenteerd. Op de plek waar nu nog De Fakkel huist, komt straks een gloednieuw recreatiecentrum. “Een heel mooie mijlpaal voor Ridderkerk.”

Gondel 3

Van Asterix en Obelix tot Casa de Papel: sprookjesachtige gondelvaart

Gondels met daarop het Gallische dorpje van Asterix en Obelix, de Spaanse bank uit de serie La Casa de Papel en het ballonnenhuisje uit de film Up. Het is een greep uit de vijfentwintig prachtige kunstwerken die zaterdagavond voorbijvaren op de rivier de Giessen tijdens de Gondelvaart. Iedere gondel brengt zijn eigen verhaal tot leven en trekt veel bekijks langs de kant. “Het is sprookjesachtig!”

kelvinring44

Op deze plek gaat Alblasserdam Oekraïners opvangen

De gemeente Alblasserdam gaat 105 vluchtelingen uit Oekraïne opvangen in een pand aan de Kelvinring. De locatie dient ter vervanging van de opvanglocatie in de Jozuakerk, waar sinds mei 2022 enkele jaren mensen werden opgevangen.