gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht pakt in blessuretijd broodnodige thuiszege

f35103dc59b4489d2f505d87b0b25220

In een duel zonder al te veel hoogstandjes heeft FC Dordrecht eindelijk weer eens drie punten gepakt aan de Krommedijk. Nadat in de tweede helft al drie keer de lat werd geraakt, kroonde invaller Quincy Hogesteger zich in blessuretijd tot matchwinner tegen FC Eindhoven: 1-0.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
De eerste helft tussen Dordrecht en Eindhoven was bijzonder pover. Vooral de uitploeg kwam totaal niet in het spelbeeld voor, waarbij Dordt ook weinig echte kansen wist te noteren. De tweede helft bood meer vermaak.

De thuisploeg meldde zich steeds vaker voor het doel van Eindhoven-doelman Swinkels, maar het ontbrak telkens aan de goede eindpass of afronding. Ook de bezoekers toonden zich nog een paar keer dichtbij, maar konden daarbij niet tippen aan Dordrecht. De Schapekoppen raakten via Achraf El Bouchataoui en Dwayne Green al twee keer de lat, voordat Jordy Wehrmann dat in blessuretijd deed. Gelukkig voor Dordrecht was Hogesteger dit keer attent in de rebound en werkte hij de 1-0 en daarmee derde seizoenszege binnen.

Lees ook

2608116585

Bestuurder rijdt van dijk en belandt in rivier, hulpdiensten groots uitgerukt

Een automobilist is dinsdagavond in de Lek beland bij het dorpje Waal, in de gemeente Molenlanden. De bestuurder kon op eigen kracht uit het voertuig komen en raakte niet gewond.

nk20260905NKS01972

Bij FC Dordrecht is iedereen het erover eens: ‘Dit is een schandalige prestatie’

Voor het tweede duel op rij kreeg FC Dordrecht zes tegengoals om de oren. De gatenkaas achterin vormde de basis van de 3-6 nederlaag zaterdag tegen Jong AZ, dat beduidend efficiënter was in het foutenfestival.

botulismealb

Botulisme vastgesteld in Alblasserdam: vooral gevaarlijk voor honden

In het water tussen de Middelwetering en Oosteromse Wiel in Alblasserdam is botulisme geconstateerd in het water. De gemeente roept inwoners op om extra voorzichtig te zijn en honden niet te laten zwemmen in of drinken uit het water.

3x2

Ondanks harde regen veel ‘blije koppies’ tijdens jaarlijkse jeugdwielertour

De jaarlijks terugkerende jeugdwielertour 3x2 in Ridderkerk is weer in volle gang. Waar de deelnemers vorig jaar nog konden genieten van volop zon, moeten de kinderen en vrijwilligers het dit jaar vooral doen met regenbroeken en regenjassen. Toch laat de organisatie zich daar niet door tegenhouden.

gemzwijndrecht

Wegwerkzaamheden Zwijndrecht gaan verder: nieuwe doorgaande route vanaf de brug

Na de Karel Doormanlaan gaat nu ook de Brugweg in Zwijndrecht op de schop. De weg van en naar de Zwijndrechtsebrug wordt verlegd én verlengd. Zo sluit de weg straks aan op de Burgemeester Doumaweg achter het station. Dit moet zorgen voor minder doorgaand verkeer door het Stationskwartier, aldus de gemeente.

foto artikel zonsverduistering

Voor het eerst sinds 1999 een grote zonsverduistering in Nederland: hier moet je op letten

Woensdag is het zover: een zonsverduistering die vrijwel naadloos overgaat in de piek van een meteorenzwerm. Een bijzonder verschijnsel, dat al jaren rood omcirkeld staat in de agenda van Erik Blokland van de Dordtse Sterrenwacht. “In 1999 was zo’n grote verduistering voor het laatst in ons land goed te zien.”