gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht pakt punt bij tiental Almere City

a34238fec64f63b7baa8b075a5167639

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een punt overgehouden aan het bezoek aan Almere City FC. De ploeg van interim-trainer Scott Calderwood (door het ontslag van Gérard de Nooijer van deze week) speelde in de Keuken Kampioen Divisie met 1-1 gelijk. Almere City nam in de eerste helft nog de leiding, maar in de tweede helft maakte Oussama Zamouri gelijk namens de Schapenkoppen. Almere City speelde het laatste half uur met tien man na het wegsturen van doelpuntenmaker Luckassen.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Thomas Kok kreeg al vroeg in het duel al een goede kans voor de Schapenkoppen, maar hij schoot de bal naast. Na exact een kwartier voetbal was het echter Almere dat op voorsprong kwam door een gruwelijke fout van Maarten Peijnenburg. Hij speelde de bal te kort terug op doelman Bryan Janssen, die Kevin Luckassen zag profiteren: 1-0.


Daarna was het oud FC Dordrecht-speler Andreas Calcan die zijn oude ploeg pijn kon doen. Maar hij schoot voorlangs. Daardoor zochten de ploegen de kleedkamers op met een 1-0 stand.

Na een opstootje tussen Lewis Montsma en doelpuntenmaker Luckassen kregen beide spelers een gele kaart. Luckassen was het daar niet mee eens en kreeg daarna nog een gele kaart, en dus rood. Daardoor moest Almere het laatste half uur met tien man verder. En daar profiteerde Dordrecht uiteindelijk van. Oussama Zamouri schoot op de rand van het strafschopgebied op doel. Zijn bal werd van richting veranderd en vloog binnen: 1-1.


Na een actie van diezelfde Zamouri had het snel daarna al 1-2 kunnen zijn, maar zijn inzet bereikte niemand, waardoor de bal voorlangs ging. Behalve een vrije trap op doel van Maarten Peijnenburg gebeurde er vervolgens niet veel meer. De ploegen deelden daardoor de punten.

Lees ook

Point Blur_Sep282026_145226

Foutje op snelweg komt bestuurder duur te staan, auto de sloot in

Een bestuurder is maandagmiddag met zijn auto in de sloot beland langs de A27 bij Hoogblokland. Bij het ongeluk waren geen andere voertuigen betrokken.

googlestreetviewa16a15

Gescheurde afvoerbuis oorzaak van afsluiting fly-over A16/A15

Rijkswaterstaat begint donderdagavond met het dichten van het sinkhole (spoelgat) bij knooppunt Ridderkerk. De oorzaak is een gescheurde afvoerbuis van het regenwater. Volgende week woensdagochtend zijn de werkzaamheden klaar en kunnen weer alle rijstroken worden gebruikt.

gondelvaart prijsuitreiking

Nek-aan-nekrace om publieksprijs Gondelvaart: verschil van slechts 2 stemmen

In een bomvol Café Olt Ghiessen is bekend gemaakt wie de publieksprijs van de Gondelvaart 2026 in Giessen-Oudekerk heeft gewonnen. Met slechts twee stemmen verschil werd ‘Nacht op het water’ de prijswinnaar bij de grote boten. Bij de kleine boten zijn ‘De Hekkies op safari’ degenen met de meeste stemmen.

politie ontvoering

Vrouw (20) ontvoerd en familie vastgebonden: daders nog spoorloos

De politie is nog steeds op zoek naar de daders van een ontvoering in Papendrecht. Het gaat om in totaal vier of vijf mannen, waarvan er twee eind juli een 20-jarige vrouw in de buurt van Papendrecht ontvoerden. De anderen zouden daarna de woning van de vrouw aan de Rotterdamse Prinsenlaan zijn binnenvallen.

Nieuw project (1)

Zes aanhoudingen in gruwelijke verkrachtingszaak: ‘Alle grenzen zijn overschreden’

Een 18-jarig meisje is vorig jaar door meerdere mannen verkracht op een parkeerplaats in Sliedrecht. Zes verdachten zijn opgepakt, het Openbaar Ministerie (OM) wil hen vervolgen voor opzetverkrachting waarbij er dwang is toegepast en geweld tegen haar is gebruikt.

IMG_0851

Skatepark krijgt een flinke opknapbeurt

Het kleine skateparkje aan de Groenezoom in Dordrecht wordt vernieuwd. Hoewel de baan niet groter wordt, komen er wel meer obstakels bij. Zo moet het vernieuwde skatepark straks meer mogelijkheden bieden voor kinderen en jongeren uit de buurt om te skaten en te bewegen.