gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht pakt punt bij tiental Almere City

a34238fec64f63b7baa8b075a5167639

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een punt overgehouden aan het bezoek aan Almere City FC. De ploeg van interim-trainer Scott Calderwood (door het ontslag van Gérard de Nooijer van deze week) speelde in de Keuken Kampioen Divisie met 1-1 gelijk. Almere City nam in de eerste helft nog de leiding, maar in de tweede helft maakte Oussama Zamouri gelijk namens de Schapenkoppen. Almere City speelde het laatste half uur met tien man na het wegsturen van doelpuntenmaker Luckassen.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Thomas Kok kreeg al vroeg in het duel al een goede kans voor de Schapenkoppen, maar hij schoot de bal naast. Na exact een kwartier voetbal was het echter Almere dat op voorsprong kwam door een gruwelijke fout van Maarten Peijnenburg. Hij speelde de bal te kort terug op doelman Bryan Janssen, die Kevin Luckassen zag profiteren: 1-0.


Daarna was het oud FC Dordrecht-speler Andreas Calcan die zijn oude ploeg pijn kon doen. Maar hij schoot voorlangs. Daardoor zochten de ploegen de kleedkamers op met een 1-0 stand.

Na een opstootje tussen Lewis Montsma en doelpuntenmaker Luckassen kregen beide spelers een gele kaart. Luckassen was het daar niet mee eens en kreeg daarna nog een gele kaart, en dus rood. Daardoor moest Almere het laatste half uur met tien man verder. En daar profiteerde Dordrecht uiteindelijk van. Oussama Zamouri schoot op de rand van het strafschopgebied op doel. Zijn bal werd van richting veranderd en vloog binnen: 1-1.


Na een actie van diezelfde Zamouri had het snel daarna al 1-2 kunnen zijn, maar zijn inzet bereikte niemand, waardoor de bal voorlangs ging. Behalve een vrije trap op doel van Maarten Peijnenburg gebeurde er vervolgens niet veel meer. De ploegen deelden daardoor de punten.

Lees ook

De Plucheplakkers

De Plucheplakkers zien FC Dordrecht in blessuretijd gelijkspelen

Een bittere pil voor FC Dordrecht, dat vrijdagavond met 1-2 leek te gaan zegevieren bij RKC Waalwijk maar in blessuretijd alsnog een tegentreffer slikte. Aflevering 124 van de Plucheplakkers-podcast staat volledig in het teken van het bezoekje Brabant.

mobiliteitsadviseur

Fiets van de zaak en gratis ov: dit kunnen bedrijven doen om bereikbaar te blijven

Hoe blijf je als bedrijf of instelling bereikbaar voor personeel en klanten, nu de Papendrechtsebrug dicht is? Wie worstelt met die vraag, kan een beroep doen op onder meer Lisette Zwartkruis. Namens Zuid-Holland Bereikbaar denkt zij als mobiliteistadviseur mee over oplossingen. “Bedrijven hebben hele andere dingen aan hun hoofd.”

ambubaanhoekbrug

Al meer dan tweehonderd ambulances over de Baanhoekbrug

De Baanhoekbrug is sinds de afsluiting van de Papendrechtsebrug in een week tijd al ruim tweehonderd keer gebruikt door ambulances om de Beneden-Merwede over te steken. “Deze 'escape' helpt ons - zoals de bedoeling was - om de aanrijdtijden en de kwaliteit van zorg voor patiënten te waarborgen”, aldus de ambulancedienst Zuid-Holland Zuid.

treinzwi

Komende dagen geen treinen tussen Zwijndrecht en Rotterdam

Treinreizigers, opgelet. Vanwege werkzaamheden aan het spoor rijden vanaf dinsdagochtend tot en met vrijdagavond geen treinen tussen Zwijndrecht en Rotterdam. Ook de hogesnelheidslijn tussen Rotterdam en Breda is gestremd.

Point Blur_Aug052026_111634

Vrachtwagen ramt lijnbus, ruiten gesneuveld

Een vrachtwagen heeft woensdagochtend een lijnbus geraakt in Papendrecht. Hoewel er wel passagiers in de bus zaten, raakte niemand gewond.

Artikelfoto Ali Le Duc

Tabaksverkoper Ali kondigt vakantie opnieuw met humor aan

Bezoekers van tabak- en gemakzaak Le Duc aan de Voorstraat in Dordrecht kunnen er inmiddels bijna op rekenen: als eigenaar Ali Akdemir op vakantie gaat, laat hij dat niet weten met een standaard briefje op de deur. Ook dit jaar kiest hij voor een opvallende en humoristische aankondiging in de etalage.