gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht pakt punt bij tiental Almere City

a34238fec64f63b7baa8b075a5167639

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een punt overgehouden aan het bezoek aan Almere City FC. De ploeg van interim-trainer Scott Calderwood (door het ontslag van Gérard de Nooijer van deze week) speelde in de Keuken Kampioen Divisie met 1-1 gelijk. Almere City nam in de eerste helft nog de leiding, maar in de tweede helft maakte Oussama Zamouri gelijk namens de Schapenkoppen. Almere City speelde het laatste half uur met tien man na het wegsturen van doelpuntenmaker Luckassen.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Thomas Kok kreeg al vroeg in het duel al een goede kans voor de Schapenkoppen, maar hij schoot de bal naast. Na exact een kwartier voetbal was het echter Almere dat op voorsprong kwam door een gruwelijke fout van Maarten Peijnenburg. Hij speelde de bal te kort terug op doelman Bryan Janssen, die Kevin Luckassen zag profiteren: 1-0.


Daarna was het oud FC Dordrecht-speler Andreas Calcan die zijn oude ploeg pijn kon doen. Maar hij schoot voorlangs. Daardoor zochten de ploegen de kleedkamers op met een 1-0 stand.

Na een opstootje tussen Lewis Montsma en doelpuntenmaker Luckassen kregen beide spelers een gele kaart. Luckassen was het daar niet mee eens en kreeg daarna nog een gele kaart, en dus rood. Daardoor moest Almere het laatste half uur met tien man verder. En daar profiteerde Dordrecht uiteindelijk van. Oussama Zamouri schoot op de rand van het strafschopgebied op doel. Zijn bal werd van richting veranderd en vloog binnen: 1-1.


Na een actie van diezelfde Zamouri had het snel daarna al 1-2 kunnen zijn, maar zijn inzet bereikte niemand, waardoor de bal voorlangs ging. Behalve een vrije trap op doel van Maarten Peijnenburg gebeurde er vervolgens niet veel meer. De ploegen deelden daardoor de punten.

Lees ook

Schietpartij Evenaar Rotterdam (foto: Politie)

Twee verdachten van schietpartij in auto vrijgelaten, nog één verdachte vast

Twee mannen die maandagavond zijn aangehouden voor betrokkenheid bij een schietpartij waarbij een 36-jarige Dordtenaar om het leven kwam, zijn vrijgelaten. Zij worden op dit moment niet langer gezien als verdachten van (poging) doodslag of moord, meldt de politie.

foto website veiligheidsoefening

Let op: bij station Dordrecht staat het woensdag vol met hulpdiensten en hoor je knallen

Voor wie woensdag ineens heel veel hulpdiensten zie bij station Dordrecht, geen paniek. De Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid gaat van 11.00 uur tot 14.00 uur een veiligheidsoefening doen. Tijdens de oefening trainen de betrokken organisaties hun samenwerking bij heftige incidenten.

cobra6politie

Tassen vol illegaal vuurwerk op slaapkamer en in garagebox: jongen (16) en vrouw (25) opgepakt

Op meerdere plekken in de regio is vorige week illegaal vuurwerk in beslag genomen. Het gaat onder meer om honderden cobra's, verschillende soorten shells en nitraten. Een 16-jarige jongen uit Dordrecht en een 25-jarige vrouw uit Arkel zijn aangehouden.

OPMA over wereldwinkel

60 jaar Wereldwinkel in Dordrecht: Ad ontdekt de marketing achter het goede doel

Een nieuwe aflevering van Op Pad Met Ad brengt presentator Ad van den Herik bij de Dordtse Wereldwinkel. Al zo'n 60 jaar is er een filiaal van het goede doelen-initiatief gevestigd in de stad.

plucheplakkers

Eerste periode zit erop: De Plucheplakkers kritisch op zwak FC Dordrecht

In aflevering 131 maken de Plucheplakkers Wouter Bos (GPR Sportradio), Corrado Francke (RTV Dordrecht) en Arco Bomgaars (AD De Dordtenaar) de balans op aan het einde van de eerste periode voor FC Dordrecht dit seizoen. Heel vrolijk is die balans niet, want de Krommedijkclub staat voorlaatste.

Webfoto mogelijkheid

Onbegrip over werkzaamheden N214, toch valt extra vertraging tot nu toe mee

Naast de werkzaamheden aan de Papendrechtsebrug, zijn ook de werkzaamheden aan de iets verderop gelegen N214 in volle gang. In verschillende fases worden daar de wegen en fietspaden veiliger en beter gemaakt. Gevreesd werd voor enorme hinder, maar in de eerste fase valt dat vooralsnog relatief mee, ziet de provincie Zuid-Holland.