gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht pakt punt bij tiental Almere City

a34238fec64f63b7baa8b075a5167639

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een punt overgehouden aan het bezoek aan Almere City FC. De ploeg van interim-trainer Scott Calderwood (door het ontslag van Gérard de Nooijer van deze week) speelde in de Keuken Kampioen Divisie met 1-1 gelijk. Almere City nam in de eerste helft nog de leiding, maar in de tweede helft maakte Oussama Zamouri gelijk namens de Schapenkoppen. Almere City speelde het laatste half uur met tien man na het wegsturen van doelpuntenmaker Luckassen.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Thomas Kok kreeg al vroeg in het duel al een goede kans voor de Schapenkoppen, maar hij schoot de bal naast. Na exact een kwartier voetbal was het echter Almere dat op voorsprong kwam door een gruwelijke fout van Maarten Peijnenburg. Hij speelde de bal te kort terug op doelman Bryan Janssen, die Kevin Luckassen zag profiteren: 1-0.


Daarna was het oud FC Dordrecht-speler Andreas Calcan die zijn oude ploeg pijn kon doen. Maar hij schoot voorlangs. Daardoor zochten de ploegen de kleedkamers op met een 1-0 stand.

Na een opstootje tussen Lewis Montsma en doelpuntenmaker Luckassen kregen beide spelers een gele kaart. Luckassen was het daar niet mee eens en kreeg daarna nog een gele kaart, en dus rood. Daardoor moest Almere het laatste half uur met tien man verder. En daar profiteerde Dordrecht uiteindelijk van. Oussama Zamouri schoot op de rand van het strafschopgebied op doel. Zijn bal werd van richting veranderd en vloog binnen: 1-1.


Na een actie van diezelfde Zamouri had het snel daarna al 1-2 kunnen zijn, maar zijn inzet bereikte niemand, waardoor de bal voorlangs ging. Behalve een vrije trap op doel van Maarten Peijnenburg gebeurde er vervolgens niet veel meer. De ploegen deelden daardoor de punten.

Lees ook

Nieuw project (14)

Geen uitzondering voor dierenambulance bij sluiting Papendrechtsebrug

De sluiting van de Papendrechtsebrug zorgt voor vertraging op de weg. Voor het Dordtse dierenzorgcentrum Louterbloemen levert dit een groot probleem op. Vooral wanneer dieren met spoed hulp nodig hebben, kan de vertraging zelfs bedreigend zijn.

lottevandrunen1

Lotte van Drunen wint in eigen land: 'Dit betekent veel'

Lotte van Drunen is naar de derde plaats geklommen in het wereldkampioenschap motorcross. De Sliedrechtse wist beide manches van haar thuisrace in Arnhem te winnen.

archieffotopolitie

Man gewond na steekpartij in Nieuw-Lekkerland

Bij een steekpartij in Nieuw-Lekkerland is maandagavond een man gewond geraakt. Wat hieraan vooraf is gegaan, wordt nog onderzocht.

Point Blur_Sep052026_101224

Voorkant van auto in brand in Dubbeldam

Een zwarte personenauto is in de nacht van vrijdag op zaterdag verwoest door brand. Het voertuig stond geparkeerd in de Platanenlaan in de Dordtse wijk Dubbeldam.

OPMA Pieter van Loon

Ad maakt ritje in de TukTuk met ondernemer Pieter van Loon

Presentator Ad van den Herik heeft zijn zomervakantie met een week verlengd en dat geeft ons de gelegenheid om zijn ritje in de TukTuk met vastgoedondernemer en stadsgids Pieter van Loon nog een keer uit te zenden.

architectuuraward

Pand aluminiumbedrijf kanshebber architectuurprijs

Het gebouw van het Zwijndrechtse aluminiumbedrijf Aluned staat op de longlist voor een Transformatie en Renovatie Award. Dit is het tweede gebouw in onze streek dat kanshebber is voor een architectuurprijs. Naast Aluned zijn er nog 61 andere gebouwen in Nederland en België die kans maken op de prijs.