gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht punt rijker

In Maastricht heeft FC Dordt vrijdagavond een punt overgehouden aan het duel met MVV.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Twee keer tijdens de wedstrijd keek Dordt tegen een achterstand aan, maar wist die met inzet en hard werken weg te werken. Janga leek vroeg in de eerste helft Dordt op voorsprong te zetten, maar de goal werd afgekeurd wegens een voorafgaande duw. Dordt speelde aanvallend, maar MVV kwam uit een hoekschop toch tot scoren.

Het duurde tot een kwartier in de tweede helft voordat Janga kans zag de stand gelijk te trekken. Dat duurde echter niet lang. Pieter Nys scoorde een mooi punt voor de Maastrichters uit een voorzet van Jordy Croux. Dordrecht liet het er niet bij zitten en knokte voor wat het waard was. Een kwartier voor het einde nam Jeroen Lumu een perfecte vrije trap en zette de gelijkmaker op het scorebord. Beide ploegen kregen daarna nog kansen op de overwinning, maar er werd uitendelijk niet meer gescoord.
Foto: Erwin Spek

Lees ook

Staking OV- pedro v2

Lege perrons door stakingen streekvervoer: 'Vorige keer zat ik hier ook al'

Veel leegte met een paar bussen. Zo ziet Station Dordrecht er woensdag uit vanwege de aangekondigde staking in het streekvervoer. De informatieborden gaven af en toe nog hoop, maar de reizigers kwamen vaak bedrogen uit.

treinstationdordrecht2

Treinverkeer tussen Dordrecht en Brabant weer opgestart

Het treinverkeer tussen Dordrecht en Brabant is maandag een aantal uur gestremd geweest. Dat komt door een aanrijding, meldt ProRail. Passagiers zijn uit een stilstaande trein geëvacueerd.

bewoners in de kou

Flatbewoners al maanden in de kou: 'Het is onmenselijk'

Bewoners van een flatgebouw op de Staart in Dordrecht zitten al maanden in de kou. Alle veertig appartementen zijn aangesloten op een blokverwarming, maar die is al sinds februari kapot. “Dit houden we niet uit”, zegt Irene, een van de bewoners.

stichting buitenzinnig moet weg

Einde voor BuitenZinnig? ‘Ik moet er niet aan denken dat dit niet meer bestaat’

Waar ligt de toekomst van stichting BuitenZinnig? Per 1 januari staat de organisatie achter de dagbesteding en het vrijwilligerswerk aan de Zamenhoflaan in Dordrecht op straat. Het huidige pand wordt gesloopt voor nieuwbouw, maar een alternatieve locatie is er nog niet. “Elke nieuwe locatie wordt door de gemeente afgewezen.”

foto ketting straatroof zwi

Bejaarde vrouw (84) beroofd, buit meteen ingeleverd bij goudwisselkantoor

Het Openbaar Ministerie eist negen maanden cel tegen S.L. (23), verdachte van een straatroof op een bejaarde vrouw in Zwijndrecht. Drie kwartier na de beroving leverde hij de buitgemaakte ketting in bij een goudwisselkantoor, maar was hij ook degene die de vrouw beroofde?

albertschweitzerasz

Dit ziekenhuis plaatst jaarlijks vijf tot zeven patiënten op zwarte lijst: 'Jaar lang geen verpleging'

Van doodsbedreigingen tot schoppen, duwen en slaan: zorgmedewerkers krijgen steeds vaker te maken met agressie. Soms gaat dit zo ver, dat ziekenhuizen de bezoekers en patiënten op een zwarte lijst zetten. "Vaak gebeurt dit onder invloed van drank of drugs", zegt het Albert Schweitzer Ziekenhuis tegen Rijnmond.