gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht punt rijker

In Maastricht heeft FC Dordt vrijdagavond een punt overgehouden aan het duel met MVV.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Twee keer tijdens de wedstrijd keek Dordt tegen een achterstand aan, maar wist die met inzet en hard werken weg te werken. Janga leek vroeg in de eerste helft Dordt op voorsprong te zetten, maar de goal werd afgekeurd wegens een voorafgaande duw. Dordt speelde aanvallend, maar MVV kwam uit een hoekschop toch tot scoren.

Het duurde tot een kwartier in de tweede helft voordat Janga kans zag de stand gelijk te trekken. Dat duurde echter niet lang. Pieter Nys scoorde een mooi punt voor de Maastrichters uit een voorzet van Jordy Croux. Dordrecht liet het er niet bij zitten en knokte voor wat het waard was. Een kwartier voor het einde nam Jeroen Lumu een perfecte vrije trap en zette de gelijkmaker op het scorebord. Beide ploegen kregen daarna nog kansen op de overwinning, maar er werd uitendelijk niet meer gescoord.
Foto: Erwin Spek

Lees ook

FOTO ARTIKEL IMKER GOED

Liefde voor bijen: toch heeft imker Ad een hekel aan honing

Bij beleef- en leerboerderij de Heerlijkheid in Papendrecht is Ad Kop hobbyimker. Hij ontfermt zich over de bijenkasten op de boomgaard, ondanks dat hij niet zo’n fan is van de plakkerige honing. Megan trekt ook een bijenpak aan, maar het imkeren gaat niet zonder slag of stoot.

thumb website

Big Rivers dit jaar nóg drukker: buurmannen Cees en Ron missen geen editie

Op elke hoek van de straat livemuziek, de geur van eten uit verschillende foodtrucks, een lekker drankje in de hand, iconische kettingen en kleurrijke kleding. De 26ste editie van het Big Rivers festival in Dordrecht is ook dit jaar weer een feestelijke. “Het is gewoon hét feest van het jaar.”

concerthewave

Zondag op TV Dordrecht: Big Rivers-concert The Wave

Ook de 26e editie van het grootste gratis muziekfestival van Nederland was er weer eentje om niet snel te vergeten. Het mooie weer, de vele bezoekers en de goede sfeer vormden een mooi decor van Big Rivers in Dordrecht. In augustus zijn vier van de bijzondere concerten van dat weekend te zien op TV Dordrecht.

Nieuw project (4)

Dit dorp is blij met vrouwelijke wethouders: 'Het laat zien dat zij het net zo goed kunnen'

Sliedrecht heeft als enige gemeente in onze streek meer vrouwelijke wethouders dan mannen. Hierdoor ligt het streekgemiddelde van vrouwelijke wethouders hoger dan het landelijke gemiddelde. "We zijn er trots op, dat zegt iets over de maatschappij."

rwsdrechttunnel

Vrachtwagens in botsing in Drechttunnel, snelweg inmiddels weer vrij

In de Drechttunnel (A16) richting Breda zijn vrijdagochtend meerdere vrachtwagens tegen elkaar gebotst. De rechtertunnelbuis was tot 14.00 uur dicht, daarna was alles opgeruimd en de weg weer vrijgegeven.

PSX_20260805_075056

Drugsactie op bedrijventerrein, zwaarbewapende politie bewaakt pand

Zwaarbewapende eenheden bewaken woensdagochtend de voor- en achterkant van een pand op een Dordts en Zwijndrechts industrieterrein. Volgens een politiewoordvoerder heeft dit te maken met een drugsactie.