gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht punt rijker

In Maastricht heeft FC Dordt vrijdagavond een punt overgehouden aan het duel met MVV.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Twee keer tijdens de wedstrijd keek Dordt tegen een achterstand aan, maar wist die met inzet en hard werken weg te werken. Janga leek vroeg in de eerste helft Dordt op voorsprong te zetten, maar de goal werd afgekeurd wegens een voorafgaande duw. Dordt speelde aanvallend, maar MVV kwam uit een hoekschop toch tot scoren.

Het duurde tot een kwartier in de tweede helft voordat Janga kans zag de stand gelijk te trekken. Dat duurde echter niet lang. Pieter Nys scoorde een mooi punt voor de Maastrichters uit een voorzet van Jordy Croux. Dordrecht liet het er niet bij zitten en knokte voor wat het waard was. Een kwartier voor het einde nam Jeroen Lumu een perfecte vrije trap en zette de gelijkmaker op het scorebord. Beide ploegen kregen daarna nog kansen op de overwinning, maar er werd uitendelijk niet meer gescoord.
Foto: Erwin Spek

Lees ook

archieffotopolitie

Deel woning dicht na vondst hennepkwekerij

Een deel van een huis in Hendrik-Ido-Ambacht is op last van de burgemeester gesloten. Het gaat om een gedeelte van een huis aan de P.C. Hooftsingel dat werd verhuurd, zo maakt de gemeente maandag bekend.

deloodsachterhethuis2020

Negen meter hoge loods tegen tuin van Dordtenaar mag blijven staan

Een grote loods in Dordrecht, die bewoners van de Rijksstraatweg sinds de bouw ervan tot wanhoop drijft, mag blijven staan. Dat heeft de Raad van State besloten. Het hoger beroep van één van de bewoners is daarmee ongegrond verklaard.

coffeelicious

Coffeelicious neemt extra maatregelen vanwege gasten die ‘vergeten’ te betalen

Dordtse horecazaak Coffeelicious laat gasten voortaan direct afrekenen als ze klaar zijn met eten. De zaak kampt steeds vaker met mensen die na het lunchen weglopen zonder te betalen. “Schijnbaar is het nodig om mensen eraan te herinneren”, verklaart eigenaresse Fiona Stoger.

foto website buurtcentrum zwi

Rechtbank: neergestoken jongen in buurtcentrum trok even eerder een vuurwapen

De jongen die in 2025 werd neergestoken in een buurtcentrum in Zwijndrecht, trok even daarvoor zelf een vuurwapen. De verdachte handelde volgens de rechtbank uit zelfverdediging, ook wel noodweer.

mobiele camera crabbehof

Winkeliers Crabbehof willen structureel beter toezicht na reeks incidenten

Op de parkeerplaats van het Van Oldebarneveltplein bij winkelcentrum Crabbehof in Dordrecht staat sinds kort een mobiele camera. De camera is een tijdelijke maatregel naar aanleiding van een reeks incidenten in de afgelopen periode, waaronder de overval op juwelierszaak Retel op 18 juli. Als het aan de winkeliersvereniging ligt, is de camera het begin van een verbetering van het toezicht in het winkelcentrum.

knikkeren

Elise (19) is gekroond tot knikkerkoningin van Noordeloos: 'Daar zeg je geen nee tegen'

In Noordeloos barst deze vrijdagavond een jaarlijkse strijd los: het NK Kuiltje Knikkeren. Al decennialang een traditie in het dorp met heuze knikker-royalty. Elise (19) is dit jaar de knikkerkoningin. ''Dit vergeet ik nooit meer.''