gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht-schaapjes voor Kika vanaf vrijdagavond af te halen

354005940a4a8fe04eb19461e1469b41

De vijfhonderd knuffelschapen die vorige week op de FC Dordt-tribune zaten, zijn allemaal verkocht ten behoeve van stichting Kika. De schaapjes zijn morgenavond en volgende week af te halen bij de club of boekhandel Vos & van der Leer.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
De schaapjes waren een initatief van de Supportersvereniging, en waren te koop voor 20,20 euro. Tevens konden ze worden gedoneerd aan zieke kinderen.

Wie bij zijn bestelling Supportershome heeft aangegeven, kan vrijdagavond 20 november tussen 19:30 en 22:00 terecht bij een speciale drive-in op de grote parkeerplaats bij de Supportershome. Daar kan lopend, op de fiets of per auto een schaapje coronaproof worden opgehaald.

De knuffels kunnen ook vanaf zaterdag 21 november worden opgehaald bij een gekozen locatie van boekhandel Vos & van der Leer. Wie de schaapjes bij de club wil afhalen kan dat op maandagmiddag 23 november doen vanaf 13:30 uur tot 17:00 uur, of op woensdagmiddag 25 november vanaf 13:30 uur tot 17:00 uur in het Spelershome.

FC Dordrecht en de supportersvereniging zijn blij-verrast over het aantal reacties op de schaapjes, en hebben er zelfs extra moeten bijbestellen om te kunnen voldoen aan de grote vraag. Al het geld dat is opgehaald met de verkoop van de schapenknuffels gaat naar stichting Kika.

Lees ook

09e698db-b810-304c-880f-cc08a6b03779

Stille tocht voor Kalilu (21) die om het leven kwam bij steekpartij

In Zwijndrecht wordt maandagavond een stille tocht gehouden voor de 21-jarige Kalilu die vorige week werd doodgestoken in een woning aan de Nijhoffstraat in Zwijndrecht. De herdenking start om 20.00 uur bij de woning waar het slachtoffer om het leven kwam.

verkeern3

Afrit A15 naar N3 weer helemaal te gebruiken: wegdek gemaakt

De afgesloten rijstrook op de afslag van de A15 naar de N3 in Papendrecht is weer te gebruiken. Rijkswaterstaat heeft afgelopen weekend delen van het wegdek gerepareerd, waardoor er weer twee rijstroken beschikbaar zijn. De afsluiting zorgde de afgelopen weken regelmatig voor een overvolle afrit.

drugspand

Burgemeester sluit en controleert woningen: meerdere misstanden gevonden

Een woning aan de Beltmolen in Papendrecht is door burgemeester Margreet van Driel gesloten na de vondst wapens, drugs en cash geld. Ook zijn er bij andere huizen in de gemeente misstanden geconstateerd..

PSX_20260608_092409

Kinderfiets gevonden langs de waterkant, duikers doorzoeken sloot

Duikers hebben maandagochtend een sloot in Sliedrecht doorzocht. Aan de waterkant was namelijk een kinderfiets gevonden.

fotoman

Man steekt N3 over voor gevallen fiets en laat kinderen achter in auto op afrit

Een man heeft zaterdag een opzienbarende actie uitgehaald op de N3 bij Dordrecht. De bestuurder stak namelijk de weg over nadat een fiets van zijn auto was gevallen. Een langsrijdende weginspecteur greep halverwege in.

nieuwlekkerlandprotest

Besluit over azc in Molenlanden verwacht voor zomervakantie

De gemeente Molenlanden wil voor de zomervakantie een beslissing nemen over waar in de gemeente één of meerdere azc-locaties komen. Aan de lijst van mogelijke plekken zijn nu drie locaties toegevoegd. De gemeente wil inwoners de komende tijd duidelijkheid geven en zorgen zo goed als mogelijk wegnemen.