gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht-schaapjes voor Kika vanaf vrijdagavond af te halen

354005940a4a8fe04eb19461e1469b41.jpg

De vijfhonderd knuffelschapen die vorige week op de FC Dordt-tribune zaten, zijn allemaal verkocht ten behoeve van stichting Kika. De schaapjes zijn morgenavond en volgende week af te halen bij de club of boekhandel Vos & van der Leer.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
De schaapjes waren een initatief van de Supportersvereniging, en waren te koop voor 20,20 euro. Tevens konden ze worden gedoneerd aan zieke kinderen.

Wie bij zijn bestelling Supportershome heeft aangegeven, kan vrijdagavond 20 november tussen 19:30 en 22:00 terecht bij een speciale drive-in op de grote parkeerplaats bij de Supportershome. Daar kan lopend, op de fiets of per auto een schaapje coronaproof worden opgehaald.

De knuffels kunnen ook vanaf zaterdag 21 november worden opgehaald bij een gekozen locatie van boekhandel Vos & van der Leer. Wie de schaapjes bij de club wil afhalen kan dat op maandagmiddag 23 november doen vanaf 13:30 uur tot 17:00 uur, of op woensdagmiddag 25 november vanaf 13:30 uur tot 17:00 uur in het Spelershome.

FC Dordrecht en de supportersvereniging zijn blij-verrast over het aantal reacties op de schaapjes, en hebben er zelfs extra moeten bijbestellen om te kunnen voldoen aan de grote vraag. Al het geld dat is opgehaald met de verkoop van de schapenknuffels gaat naar stichting Kika.

Lees ook

20260428_144827.jpg

Omwonenden geschrokken door brand Spuiweg: ‘Ineens zagen we zwarte rook en vlammen’

Omwonenden van de Spuiweg in Dordrecht hoorden dinsdagmiddag ineens een knal. Ze keken uit het raam en zagen de vlammen uit het brandende gebouw komen, gepaard met veel zwarte rook. “Ik had direct mijn schoenen aangedaan om te evacueren, mocht het deze kant op komen”, vertelt Bart.

werkzaamheden De Paddenstoel.jpeg

Spartelbadje ‘De Paddenstoel’ na werkzaamheden weer open: uitglijden een stuk lastiger

Goed nieuws voor iedereen die met jonge kinderen willen spetteren in het spartelbadje in het Dordtse Wantijpark: vanaf 11 mei gaat die weer open. Maar eerst wordt er nog hard gewerkt om werkzaamheden op tijd af te krijgen.

brandazijnplaats.png

Brand in huis in Dordtse binnenstad: 'Kom niet kijken'

In een huis aan de Azijnplaats in Dordrecht is dinsdagmiddag brand uitgebroken. Hulpdiensten werden even voor 14.30 uur massaal opgeroepen.

politie.jpg

Zo kijkt de politie terug op Koningsdag in de streek

Het was een druk weekend in de streek. Iedereen heeft massaal een oranje outfit uit de kast getrokken om de verjaardag van de koning te vieren. Die drukte kan ook zorgen voor problemen, maar het is dit jaar ontzettend rustig geweest, meldt de politie.

treinen Station Dordrecht

Geen intercity’s naar Rotterdam en Roosendaal

Deze week is het extra goed opletten voor de Dordtse treinreiziger. Door werkzaamheden rijden er geen intercity’s naar Rotterdam en Roosendaal. De werkzaamheden duren tot en met vrijdag 1 mei. Volgens ProRail rijden sprinters wel gewoon door.

picjumbo_com-ice-cream-865126.jpg

Temperatuur schiet omhoog: het kan wel 25 graden worden

Ben je nog niet uitgekeken op zonnige, droge lentedagen? Goed nieuws: de komende dagen houdt dat weer aan en het wordt elke dag ietsje warmer. De temperatuur loopt op tot wel 25 graden.