gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht-schaapjes voor Kika vanaf vrijdagavond af te halen

354005940a4a8fe04eb19461e1469b41

De vijfhonderd knuffelschapen die vorige week op de FC Dordt-tribune zaten, zijn allemaal verkocht ten behoeve van stichting Kika. De schaapjes zijn morgenavond en volgende week af te halen bij de club of boekhandel Vos & van der Leer.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
De schaapjes waren een initatief van de Supportersvereniging, en waren te koop voor 20,20 euro. Tevens konden ze worden gedoneerd aan zieke kinderen.

Wie bij zijn bestelling Supportershome heeft aangegeven, kan vrijdagavond 20 november tussen 19:30 en 22:00 terecht bij een speciale drive-in op de grote parkeerplaats bij de Supportershome. Daar kan lopend, op de fiets of per auto een schaapje coronaproof worden opgehaald.

De knuffels kunnen ook vanaf zaterdag 21 november worden opgehaald bij een gekozen locatie van boekhandel Vos & van der Leer. Wie de schaapjes bij de club wil afhalen kan dat op maandagmiddag 23 november doen vanaf 13:30 uur tot 17:00 uur, of op woensdagmiddag 25 november vanaf 13:30 uur tot 17:00 uur in het Spelershome.

FC Dordrecht en de supportersvereniging zijn blij-verrast over het aantal reacties op de schaapjes, en hebben er zelfs extra moeten bijbestellen om te kunnen voldoen aan de grote vraag. Al het geld dat is opgehaald met de verkoop van de schapenknuffels gaat naar stichting Kika.

Lees ook

man vermist

Dordtenaar Bart al twee dagen vermist

De 48-jarige Dordtenaar Bart is sinds maandag 29 juni vermist. De politie meldt dat hij maandag mogelijk nog in de omgeving van de Sluisweg in Dordrecht is geweest.

extra parkeerplaats SLI

Extra parkeerplekken voor treinreizigers tijdens brugsluiting

De gemeente Sliedrecht opent tijdelijk een extra parkeerterrein bij Station Sliedrecht. Dit terrein is bedoeld om reizigers tijdens de afsluiting van de Papendrechtsebrug de mogelijkheid te bieden om met het openbaar vervoer te reizen.

Parallelweg Sliedrecht

Sneller klaar dan verwacht: deze belangrijke weg gaat eerder open

Eerder dan vooraf aangekondigd, is de Sliedrechtse Parallelweg helemaal vernieuwd. Vanaf vrijdag 18.00 uur is de belangrijke weg aan de rand van het dorp weer volledig te gebruiken.

danielvanvianenyannickverhoeven

Van jeugdspeler tot tegenstander: Van Vianen voor heel even terug aan Krommedijk

Na elf jaar nam Daniël van Vianen deze zomer afscheid van FC Dordrecht. Met een overstap naar Excelsior gaat de middenvelder Eredivisievoetbal spelen. In een oefenduel tussen FC Dordrecht en de club uit Rotterdam-Kralingen keerde de middenvelder voor heel even terug aan de Krommedijk. “Apart om hier tegen FC Dordrecht te spelen.”

Risk Factory Dordrecht

Jeugd klaargestoomd voor als de dijken breken: ‘Kinderen pakken het echt op’

Met escaperoom-achtige opdrachten is de nieuwe Risk Factory in Dordrecht klaar voor komend schooljaar. Bedoeld om leerlingen van groep 7 en 8 alles bij te brengen over bijvoorbeeld een overstroming, brand of de gevaren in het verkeer. Er zijn er slechts vier in heel ons land en Dordrecht heeft zo haar eigen lokale thema, met de vraag: wat te doen als de dijken breken?

foto corrado

Nóg een dag met de bus tussen Dordt en Rotterdam: ‘Ik heb heel veel stress’

Het treinverkeer tussen Dordrecht en Rotterdam is nog altijd niet op de rit. Waar de één al rekening hield met uitloop van de herstelwerkzaamheden en de wekker vroeger heeft gezet om alternatief vervoer te pakken, komt de ander op het station van Dordrecht voor een nare verrassing te staan. “Ik had gedacht dat het nu wel gefixt zou zijn.”