Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht-schapen leveren 5000 euro op voor goede doel; 250 extra knuffels te koop

De vijfhonderd schapen die zaterdagmiddag FC Dordrecht helaas niet naar een overwinning tegen De Graafschap hebben kunnen schreeuwen vanaf de tribune, zijn inmiddels allemaal verkocht. Dat meldt de supportersvereniging van de Dordtse club.
Emma Meijer | 16 november 2020 10:31 | Aangepast op 16 november 2020 10:31
De knuffels, met groene FC Dordrecht-sjaaltjes, zaten zaterdag op de noord-tribune van de club. Ze maakten onderdeel uit van een actie van de supportersvereniging om zoveel mogelijk geld op te halen voor de goede doelen KiKa en de High Five Foundation.

Ze werden verkocht voor het symbolische bedrag van 20,20 euro per stuk. Met de actie werd 10.000 euro opgehaald, waarvan de helft naar de goede doelen KiKa en High Five Foundation gaat, zij krijgen allebei dus 2500 euro. De overige 5000 euro is om onder andere de productiekosten van de knuffels te betalen.

"Voor de fans van andere clubs: het sjaaltje kan je eraf halen, maar dat hoeft niet natuurlijk!", schreef de supportersvereniging afgelopen weekend. Bestellingen kwamen vervolgens vanuit het hele land. De vijfhonderd schapen waren binnen twee dagen allemaal verkocht.

Mensen die de afgelopen dagen hebben mis gegrepen, kunnen hun kans alsnog slaan: de supportersvereniging heeft nog eens 250 schapen geregeld voor de verkoop.


Dit is een artikel van mediapartner Rijnmond


Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

Coffeeshopbezoek eindigt in steekpartij met schaar: OM wil verdachte vrijspreken

De 21-jarige man die verdacht wordt van een steekpartij op het Bagijnhof in Dordrecht moet worden vr...

Rook uit scheepsruim, olierestjes in brand

Bij een scheepswerf aan de Merwedestraat in Dordrecht heeft korte tijd brand gewoed in het ruim van ...

Fietscursus voor ouderen: ‘Soms schrik ik me rot’

De aanwezigheid van elektrische stepjes, snelle fietsen en fatbikes op de fietspaden zorgt ervoor da...

Kortstondige romance mondt uit in stalking en bedreiging: 730 berichten op één dag

Tegen een dertigjarige man uit Oudekerk aan den IJssel is een voorwaardelijke celstraf en een gebied...

Zonder auto tóch door de milieustraat dankzij Conny: ‘Ik ben intens blij’

De Dordtse milieustraat is toegankelijk gemaakt voor bewoners zónder auto. En dat allemaal dankzij e...

Watertoren krijgt cultureel café: ‘Dit is een hele toffe locatie’

De watertoren van Zwijndrecht zal vanaf komend najaar publiek toegankelijk worden, met de mogelijkhe...