gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht slaat weer toe in blessuretijd en pakt een punt bij Jong FC Utrecht

20a072abb46a89d17144efbc25d89b89

FC Dordrecht heeft de laatste plaats in de Keuken Kampioen Divisie verlaten. Na een slechte wedstrijd bij Jong FC Utrecht schoot invaller Thomas Schalekamp zijn ploeg in de blessuretijd op 1-1.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Na twaalf minuten kwam de thuisploeg op 1-0. Odysseus Velanas schoot raak na een goede combinatie. De kansen van FC Dordrecht waren schaarst. Spits Danzell Gravenberch kopte en schoot een keer naast. Jong FC Utrecht was over de hele wedstrijd iets gevaarlijker en zag keeper Mike Havekotte een tweede treffer meerdere keren voorkomen.

In de slotfase drong FC Dordrecht aan en schoot Jari Schuurman net naast uit een kansrijke positie, schoot invaller Quincy Hogesteger voorlangs en stuitte Gravenberch op de doelman. Een minuut voor tijd was het wel raak toen de bal bleef hangen in het zestienmetergebied en Schalekamp doeltreffend uithaalde.

(foto: RTV Rijnmond)

Lees ook

20230609-Beschermde-status-graven-KNIL-veteranen-768x560

Een speciaal plekje voor onze oorlogshelden: dit dorp doet een oproep

De gemeente Ridderkerk doet een oproep aan nabestaanden van (KNIL-)veteranen. Zij kunnen het graf van hun dierbaren een beschermde status geven op de begraafplaats van het dorp. Hierbij kunnen ze er ook voor kiezen om het onderhoud aan de gemeente over te laten.

arkelrechtbank

OM eist 17,5 jaar gevangenisstraf tegen vermoedelijke veiligheidschef van IS uit Arkel

De verdachte zelf ontkent. Maar volgens het Openbaar Ministerie is er genoeg bewijs dat een 41-jarige man uit Arkel tussen 2014 en 2018 een prominente rol speelde bij het schrikbewind van IS in Syrië. Hij zou daarom 17,5 jaar de cel in moeten.

Albert Schweitzer Ziekenhuis duurzaamheid

Kunstwerk en museum voor zinloos afval: ziekenhuis wil afvalberg verminderen

Hoe kom je als ziekenhuis af van een jaarlijkse berg restafval van meer dan 650.000 kilo? Voor die uitdaging staat het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht. Hoewel de afvalstroom naar nul brengen een utopie is, wil het ziekenhuis wel grote stappen zetten. Om dat doel kracht bij te zetten, is ziekenhuisafval zichtbaar gemaakt in de centrale hal met een kunstwerk en een tijdelijk ‘museum voor zinloos afval’.

Web TV 75 jaar

Voor een kwartje kijken naar Dappere Dodo: 75 jaar televisie in Nederland

Op 2 oktober 1951 ging de Nederlandse televisie officieel van start. Een televisie stond lang niet in iedere huiskamer. Wie wilde kijken, moest soms naar de buren of het café in de buurt.

nk2026092593A06821

FC Dordrecht stunt tegen Almere City en is zegeloze reeks kwijt

Zes duels op rij had FC Dordrecht niet gewonnen, maar daar kwam vrijdagavond onverwacht verandering in. Aan de Krommedijk trakteerde de ploeg promotiekandidaat Almere City op een nederlaag: 3-2.

festival

Doet Dordrecht gooi naar titel Culturele Hoofdstad van Europa?

Het college van burgemeester en wethouders wil Dordrecht aanmelden voor de titel Europese Culturele Hoofdstad 2033. De gemeenteraad wordt gevraagd om daarmee in te stemmen. Of Dordrecht uiteindelijk echt kandidaat wordt, is nog niet zeker.