gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht slaat weer toe in blessuretijd en pakt een punt bij Jong FC Utrecht

20a072abb46a89d17144efbc25d89b89

FC Dordrecht heeft de laatste plaats in de Keuken Kampioen Divisie verlaten. Na een slechte wedstrijd bij Jong FC Utrecht schoot invaller Thomas Schalekamp zijn ploeg in de blessuretijd op 1-1.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Na twaalf minuten kwam de thuisploeg op 1-0. Odysseus Velanas schoot raak na een goede combinatie. De kansen van FC Dordrecht waren schaarst. Spits Danzell Gravenberch kopte en schoot een keer naast. Jong FC Utrecht was over de hele wedstrijd iets gevaarlijker en zag keeper Mike Havekotte een tweede treffer meerdere keren voorkomen.

In de slotfase drong FC Dordrecht aan en schoot Jari Schuurman net naast uit een kansrijke positie, schoot invaller Quincy Hogesteger voorlangs en stuitte Gravenberch op de doelman. Een minuut voor tijd was het wel raak toen de bal bleef hangen in het zestienmetergebied en Schalekamp doeltreffend uithaalde.

(foto: RTV Rijnmond)

Lees ook

misbruik ter illustratie Pexels

Meisje (17) uit instelling misbruikt? 'U had haar leeftijd moeten checken'

Tegen een Rotterdammer (40) is een jaar cel geëist voor de verkrachting van een meisje van 17. Het meisje was weggelopen uit een gesloten inrichting in Sliedrecht. Grote vraag tijdens de rechtszaak: wist de man dat het meisje was weggelopen en wist hij dat zij minderjarig was?

praatpaal-team-sept2026(2)

Praatpaal gaat weer van start, maar in een nieuwe vorm

Het programma Praatpaal keert volgende week terug op Drechtstad FM, na een wat langere zomerstop. En daar was een reden voor.

concert grote kerk

Benefietconcert voor restauratie ramen Grote Kerk: ‘Het is de huiskamer van de stad’

De Grote Kerk wordt deze zaterdag tijdens Open Monumentendag omgetoverd tot een spectaculaire concertzaal vanwege een benefietconcert. De opbrengst gaat naar de restauratie van de glas-in-loodramen. “Het is klassiek, maar het heeft wel iets wat iedereen mooi vindt”, zegt Arno de Ligt, bestuurslid van de Vrienden van de Grote Kerk.

weekvandepalliatievezorg

Van bedden opmaken tot diepe gesprekken voeren: André helpt mensen in een hospice

De 63-jarige André Kooiman werkt als vrijwilliger in hospice De Riede in Ridderkerk. Hij zocht er een zinvolle vrijetijdsbesteding. Die vond hij op de plek waar veel mensen hun laatste levensfase doormaken.

foto fietsenzaak scooterzaak

Gouden tijd voor fiets- en scooterhandel door lange brugsluiting: ‘Tienduizend euro extra’

Topdrukte in fietsen- en scooterwinkels door de afsluiting van de Papendrechtsebrug. Veel mensen ruilen de auto in voor een tweewieler om files te vermijden, merken ondernemers in de buurt van de brug.

fatbikepolitie

Fatbike onder dreiging vuurwapen gestolen, arrestatieteam rijdt tiener klem

De politie heeft maandagavond in Ridderkerk een 15-jarige jongen aangehouden op een fatbike. Hij wordt verdacht van een gewapende beroving, een dag eerder in de Rotterdamse wijk Beverwaard. Daarbij werd iemand onder bedreiging van een mes en een vuurwapen van een fatbike beroofd, meldt Rijnmond.