Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht slaat weer toe in blessuretijd en pakt een punt bij Jong FC Utrecht

FC Dordrecht heeft de laatste plaats in de Keuken Kampioen Divisie verlaten. Na een slechte wedstrijd bij Jong FC Utrecht schoot invaller Thomas Schalekamp zijn ploeg in de blessuretijd op 1-1.
Jordy Nijenhuis | 4 februari 2020 08:32 | Aangepast op 4 februari 2020 08:32
Na twaalf minuten kwam de thuisploeg op 1-0. Odysseus Velanas schoot raak na een goede combinatie. De kansen van FC Dordrecht waren schaarst. Spits Danzell Gravenberch kopte en schoot een keer naast. Jong FC Utrecht was over de hele wedstrijd iets gevaarlijker en zag keeper Mike Havekotte een tweede treffer meerdere keren voorkomen.

In de slotfase drong FC Dordrecht aan en schoot Jari Schuurman net naast uit een kansrijke positie, schoot invaller Quincy Hogesteger voorlangs en stuitte Gravenberch op de doelman. Een minuut voor tijd was het wel raak toen de bal bleef hangen in het zestienmetergebied en Schalekamp doeltreffend uithaalde.

(foto: RTV Rijnmond)

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

Meer cruises op komst, maar: ‘We zijn niet alleen een parkeerplaats voor de molens’

De gemeente Dordrecht gaat in zee met cruiseschipmaatschappij Viking om meer riviercruiseschepen naa...

Bomvolle binnenstad bij jubileumeditie Big Rivers: 'Dordrecht op z'n mooist'

Moe maar voldaan kijkt de organisatie van Big Rivers terug op drie dagen feest in Dordrecht. Tevrede...

Gemeente plaatst camera bij huis na explosie

Bij een huis in Zwijndrecht waar vorige week een explosie is geweest, is een mobiele camera geplaats...

Zwijndrecht kapt met spoed bomen vanwege besmettelijke ziekte

De gemeente Zwijndrecht kapt deze week met spoed een aantal bomen. De iepen hebben de zogeheten besm...

Robert de Heer volgt Rik van der Linden op als Dordtse lijsttrekker CU-SGP

Het duurt nog even tot de volgende gemeenteraadsverkiezingen, maar de Dordtse ChristenUnie-SGP-fract...

Drie overlastgevers opgepakt in Hendrik-Ido-Ambacht

De politie heeft vrijdagavond laat drie mensen aangehouden op de Sophiapromenade in Hendrik-Ido-Amba...