gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht speelt opnieuw met 1-1 gelijk

bd9bc50fa11745af456cf66ff7705397

FC Dordrecht heeft voor de derde week op rij met 1-1 gelijk gespeeld. Na Jong AZ en MVV was nu FC Volendam de tegenstander waarmee de punten werden gedeeld. Opvallend is dat in ieder 1-1 gelijkspel van FC Dordrecht Fabian de Abreu scoorde.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
De van Rio Branco overgekomen Braziliaan schoot na 14 minuten, licht tegen de verhouding in, uit een hoekschop de 0-1 achter Volendam-keeper Nordin Bakker.

In de tweede helft maakte FC Dordrecht het zichzelf moeilijk met veel kaarten. Brandon Ormonde-Ottewill kreeg er zelfs twee, waardoor hij na 71 minuten in kon rukken met een rode kaart. Een klein lichtpuntje was het meedoen van Anass Achahbar. De spits, die dinsdag zijn handtekening zette onder een contract die hem tot het einde van dit seizoen in Dordrecht houdt, maakte na een uur voetballen zijn debuut in het shirt van de Schapenkoppen.

De rode lanteren van de eerste divisie blijft voorlopig in Dordrecht. De ploeg van trainer Claudio Braga behaalde drie punten uit zes wedstrijden. FC Den Bosch deed hetzelfde, maar heeft een beter doelsaldo dan de Schapenkoppen.

Opstelling FC Dordrecht

Stoskovic; Ormonde-Ottewill, Lewis, De Abreu, Montsma; Smith, Wehrmann (74' Gronsveld), Kok; Green, Marques, Hogesteger (60' Achahbar)

Scoreverloop

14' Fabian de Abreu 0-1

29' Darius Johnson 1-1

Lees ook

Wantijbad 02

Na weken vertraging gaat dit zwembad eindelijk open: ‘Erg goed nieuws!’

Buitenbadminnend Dordrecht heeft er vanaf woensdagochtend weer een optie bij: het Wantijbad opent na een langere winterslaap dan normaal de deuren. Vanaf 10.00 zijn badgasten weer welkom.

brandweerinbolnes

Woning compleet verwoest door grote brand, meerdere huizen ontruimd

In een woning aan de Pretoriusstraat in Ridderkerk-Bolnes is in de nacht van woensdag op donderdag brand uitgebroken. De vlammen hebben het huis compleet verwoest. Er is niemand gewond geraakt, de bewoners zijn opgevangen in een kerk in de buurt. Twee naastgelegen woningen zijn ook ontruimd.

Start ZWR 2025 foto Kees Wolthoorn kopie

Teleurstelling voor 1400 deelnemers: Zoomer Wantijrun vanwege hitte afgelast

De achtste editie van de Zoomer Wantijrun in Dordrecht gaat vanwege de hitte niet door. Het hardloopevenement stond gepland voor woensdagavond 24 juni, maar de organisatie voelt zich door de verwachte weersomstandigheden genoodzaakt er een streep door te zetten. “Deze beslissing nemen we met pijn in ons hart.”

aszsli artikelfoto

Meer ziekenhuiszorg in Sliedrecht vanwege Papendrechtsebrug: 'Veel makkelijker'

Het Albert Schweitzer ziekenhuis gaat meer zorg aanbieden op hun locatie in Sliedrecht tijdens de sluiting van de Papendrechtsebrug. Zo hoopt het ziekenhuis dat minder patiënten uit de Alblasserwaard en Vijfheerenlanden naar Dordrecht moeten reizen tijdens de werkzaamheden. “Het is voor de patiënt dan veel makkelijker om hiernaartoe te komen”, aldus Peta Bennis, afdelingshoofd van het ziekenhuis.

businkvrachtwagen

Te hoge vrachtwagen rijdt zich vast in tunnel

In de Krispijntunnel in Dordrecht is donderdag een flinke ravage ontstaan. Aan het begin van de avond wilde een vrachtwagen de tunnel in rijden, maar die bleek te hoog.

voormalig politiebureau, google streetview

Dit politiebureau komt binnenkort op de veilingmarkt

Vijf voormalig politiebureaus in Nederland worden op 17 september openbaar geveild. Een van de locaties is het voormalig politiebureau aan de P.A. de Genestetstraat 60 in Dordrecht. In het gebouw is onder andere nog het cellencomplex aanwezig.