gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht speelt opnieuw met 1-1 gelijk

bd9bc50fa11745af456cf66ff7705397.jpg

FC Dordrecht heeft voor de derde week op rij met 1-1 gelijk gespeeld. Na Jong AZ en MVV was nu FC Volendam de tegenstander waarmee de punten werden gedeeld. Opvallend is dat in ieder 1-1 gelijkspel van FC Dordrecht Fabian de Abreu scoorde.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
De van Rio Branco overgekomen Braziliaan schoot na 14 minuten, licht tegen de verhouding in, uit een hoekschop de 0-1 achter Volendam-keeper Nordin Bakker.

In de tweede helft maakte FC Dordrecht het zichzelf moeilijk met veel kaarten. Brandon Ormonde-Ottewill kreeg er zelfs twee, waardoor hij na 71 minuten in kon rukken met een rode kaart. Een klein lichtpuntje was het meedoen van Anass Achahbar. De spits, die dinsdag zijn handtekening zette onder een contract die hem tot het einde van dit seizoen in Dordrecht houdt, maakte na een uur voetballen zijn debuut in het shirt van de Schapenkoppen.

De rode lanteren van de eerste divisie blijft voorlopig in Dordrecht. De ploeg van trainer Claudio Braga behaalde drie punten uit zes wedstrijden. FC Den Bosch deed hetzelfde, maar heeft een beter doelsaldo dan de Schapenkoppen.

Opstelling FC Dordrecht

Stoskovic; Ormonde-Ottewill, Lewis, De Abreu, Montsma; Smith, Wehrmann (74' Gronsveld), Kok; Green, Marques, Hogesteger (60' Achahbar)

Scoreverloop

14' Fabian de Abreu 0-1

29' Darius Johnson 1-1

Lees ook

foto artikel streetart.jpg

Schilderen op nummer, maar dan levensgroot: ‘Hopen de buurt op te fleuren’

Schilderen op nummer is normaal gesproken een gepriegel met een penseel en kleine vakjes, maar in Sliedrecht kan het deze week op veel grotere schaal worden uitgevoerd. Een meterslange muur onderaan de Havikflat wordt namelijk vrolijk ingekleurd. Straatkunstenaar Anouk Brand maakte het ontwerp speciaal voor de buurt. “En iedereen mag een eigen stukje schilderen”, vertelt ze.

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_00_53_05.Still001.png

Provincie: niet 21, maar 33 procent sociale huur in Sliedrecht-Noord

De provincie is positief over het contourenplan voor de nieuwbouwwijk Sliedrecht-Noord. Wel moet het plan op een aantal punten worden aangepast en verder worden uitgewerkt. De belangrijkste wijziging: het aandeel sociale huurwoningen moet omhoog van ‘minstens 21 procent’ naar 33 procent.

55215952560_f1f1dbc360_o.jpg

Nieuw wereldrecord voor zwemmer Rogier Dorsman: 'Lang gekoesterde droom en doel'

Paralympisch atleet Rogier Dorsman uit Heerjansdam heeft afgelopen weekend een nieuw wereldrecord binnengesleept. Na vijf jaar trainen is het hem eindelijk gelukt om het record op de honderd meter schoolslag te bemachtigen. “Ik ben super blij en trots dat het gelukt is”, vertelt de zwemmer.

visvereniging.png

Deze visvereniging moet op zoek naar een nieuwe plek: 'Grote teleurstelling'

Visvereniging VAH in Alblasserdam moet haar clubgebouw uit. De gemeente gaat het pand verkopen. Het bestuur baalt, want zij zijn van mening dat de vereniging een flink sociale bijdrage heeft en veel betekent voor de bewoners van Alblasserdam. “Ik vind het zeer kwalijk, zeer vervelend en een grote teleurstelling”, aldus voorzitter Bert Kooijman.

45305.jpg

Auto op zijn kant op kruising N3, inzittenden bekneld

Op de kruising van de N3 zijn maandagochtend twee auto’s op elkaar gebotst. Eén auto is daarbij op zijn kant terechtgekomen.

Training defensie Dordtse Kil.png

Schoten en helikopters te horen in de Dordtse Kil

Defensie gaat maandagmiddag van 16.00 tot 19.00 trainen in Dordrecht. Deze training vindt plaats bij het Spinel Veiligheidscentrum, op het industrieterrein Dordtse Kil III. Er wordt geschoten met oefenmunitie, wat in de omgeving te horen is.