gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht speelt opnieuw met 1-1 gelijk

bd9bc50fa11745af456cf66ff7705397

FC Dordrecht heeft voor de derde week op rij met 1-1 gelijk gespeeld. Na Jong AZ en MVV was nu FC Volendam de tegenstander waarmee de punten werden gedeeld. Opvallend is dat in ieder 1-1 gelijkspel van FC Dordrecht Fabian de Abreu scoorde.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
De van Rio Branco overgekomen Braziliaan schoot na 14 minuten, licht tegen de verhouding in, uit een hoekschop de 0-1 achter Volendam-keeper Nordin Bakker.

In de tweede helft maakte FC Dordrecht het zichzelf moeilijk met veel kaarten. Brandon Ormonde-Ottewill kreeg er zelfs twee, waardoor hij na 71 minuten in kon rukken met een rode kaart. Een klein lichtpuntje was het meedoen van Anass Achahbar. De spits, die dinsdag zijn handtekening zette onder een contract die hem tot het einde van dit seizoen in Dordrecht houdt, maakte na een uur voetballen zijn debuut in het shirt van de Schapenkoppen.

De rode lanteren van de eerste divisie blijft voorlopig in Dordrecht. De ploeg van trainer Claudio Braga behaalde drie punten uit zes wedstrijden. FC Den Bosch deed hetzelfde, maar heeft een beter doelsaldo dan de Schapenkoppen.

Opstelling FC Dordrecht

Stoskovic; Ormonde-Ottewill, Lewis, De Abreu, Montsma; Smith, Wehrmann (74' Gronsveld), Kok; Green, Marques, Hogesteger (60' Achahbar)

Scoreverloop

14' Fabian de Abreu 0-1

29' Darius Johnson 1-1

Lees ook

scheepvaartbegeleiding

VERKEER

Rijkswaterstaat schrapt scheepvaartbegeleiding in de nacht door personeelstekort

Rijkswaterstaat schrapt vanaf 15 september de nachtelijke begeleiding van schepen in de omgeving van Dordrecht. Dit komt door aanhoudende personeelstekorten. De vaarwegen blijven wel geopend voor alle scheepvaartverkeer.

nk20260905NKS01972

Bij FC Dordrecht is iedereen het erover eens: ‘Dit is een schandalige prestatie’

Voor het tweede duel op rij kreeg FC Dordrecht zes tegengoals om de oren. De gatenkaas achterin vormde de basis van de 3-6 nederlaag zaterdag tegen Jong AZ, dat beduidend efficiënter was in het foutenfestival.

collegepapendrecht

Papendrecht heeft weer compleet (tijdelijk) college met aanstelling twee wethouders

Steven van Die en Kees van der Duijn Schouten zijn donderdagavond aangesteld als tijdelijke wethouders in de gemeente Papendrecht. Hiermee is het college voorlopig weer compleet, in afwachting op een definitieve invulling van de wethoudersposten.

Nieuw project (7)

Volkstuinvereniging op zoek naar potentiële groene vingers

De poorten van de Dordtse moestuinvereniging Klein Grondbezit aan de Arie Schaapweg staan zaterdag 15 augustus wagenwijd open. Van 10.00 tot 12.00 uur kunnen geïnteresseerden tijdens de open dag kennismaken met tuinieren in een volkstuincomplex. Voorzitter Jan van Uden (66) hoopt vooral te laten zien dat tuinieren meer is dan alleen groenten verbouwen.

noslift

Kapotte lift bij perron? App biedt uitkomst voor rolstoelgebruikers zoals Nick

Op een treinstation aankomen en ontdekken dat de lift op het perron niet werkt. Voor mensen die goed ter been zijn is dat niet direct een probleem, maar voor rolstoelgebruikers is dat andere koek. Dordtenaar Nick Bootsman kaart dit al jaren aan, maar nu is er eindelijk een oplossing met een nieuwe functionaliteit in de NS-app. “Volhouden kan het verschil maken.”

gemeentekantoor Molenlanden

Woning vier weken gesloten na explosie

De burgemeester van Molenlanden heeft een woning aan de Prinses Beatrixstraat in Arkel per direct voor vier weken gesloten. Aanleiding hiervoor is een explosie die donderdag plaatsvond, veroorzaakt door een explosief dat bij de woning was geplaatst.