Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht speelt voor KiKa

De wedstrijd van FC Dordrecht tegen Jong AZ op vrijdag 19 oktober staat in het teken van KiKa. De club wil samen met basisschoolleerlingen geld inzamelen om om de stichting Kinderen Kankervrij te ondersteunen.
Gert van der Steen | 18 oktober 2018 10:20 | Aangepast op 18 oktober 2018 10:20
Leerlingen van 13 basisscholen verkopen kaarten voor de wedstrijd. De hele opbrengst daarvan gaat naar het goede doel. De spelers van FC Dordrecht zijn twee dagen lang bij verschillende scholen langs geweest om de leerlingen enthousiast te maken.


Daarnaast heeft de club bijzondere business-arrangementen in de aanbieding, waarvan het grootste deel ook voor KiKa is bestemd. De business-deal kost eenmalig 100 euro p.p..


De wedstrijd wordt gespeeld op vrijdag 19 oktober om 20.00 uur.

Meest gelezen

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Redactie Streek 56 | 17 dec 2025 10:45

Woede om geopende graven Essenhof, geen vervolging en raadsenquête

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | 17 dec 2025 17:00

Lees ook

Zwak FC Dordrecht sluit 2025 af met vierde nederlaag op rij

FC Dordrecht heeft het kalenderjaar afgesloten met een pijnlijke nederlaag bij VVV-Venlo. Uitgereken...

Winter3Daagse bij radio ATOS: 60 uur lang voor donatie voedselbank

Via de Winter3Daagse van ATOS radio worden er dit jaar in elf gemeenten producten opgehaald voor de ...

Zaterdag in Studio De Witt: het Staartje, FC Dordrecht en terugblik Dordtse gemeenteraad 2025

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Diana Gerritsma over de...

Op Pad Met Ad: Rondje Dordt met de burgemeester

“U stond hoog op mijn verlanglijstje”, geeft presentator Ad van der Herik toe aan burgemeester Nanni...

Dordtse oud-wethouder Van der Linden geïnstalleerd als burgemeester in Lansingerland

“Ik fietste hier rond en dacht: dit is ‘m. Dit is de plek”, aldus Rik van der Linden, de kersverse ...

Hennep helpt niet om vervuilde moestuinen schoon te maken, blijkt uit proeven

Hennep is ‘geen realistische oplossing’ om met PFOA-vervuilde moestuinen te saneren. Dat concludeert...