Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht start samenwerking met Reclassering Nederland

Naast de Penitaire Inrichting (PI) Dordrecht en Bureau Halt gaat FC Dordrecht nu ook samenwerken met Reclassering Nederland. “We zien dit als een logisch vervolg op de samenwerking met de PI”, meldt Mvo Manager Jordy Valkestijn, “We proberen op deze manier iets te doen voor de maatschappij.”
Alka Goos | 9 mei 2018 11:28 | Aangepast op 9 mei 2018 11:28
Het gaat om mensen die bij Reclassering Nederland zitten en bewust of onbewust iets verkeerd hebben gedaan volgens Valkestijn. “Het is anders dan mensen van de PI, die zitten in hun laatste traject. Deze mensen hebben soms taakstraffen van 180 uur en komen dan dus voor drie maanden bij de club om hun straf te voldoen. Dan bouw je ook een band op met de club.”

En dat is volgens de MVO Manager de bedoeling. “Het is prettig dat je op deze manier de Reclassering Nederland kan helpen om een plek te vinden voor mensen. Er is hier altijd genoeg te doen.” De werkzaamheden variëren dan ook van facilitaire hulp tot onderhoud van het stadion.

Lees ook

Kapotte leidingen: bewoners Eddingtonweg nog steeds zonder stromend water

Aan de Eddingtonweg in Sterrenburg kunnen dertig huishoudens vrijdag nog steeds niet douchen, doort...

Meer vossen, meer slachtoffers: ‘Bescherm je konijnen en kippen goed’

Het aantal meldingen van dieren die slachtoffer zijn van een vos in Dordrecht neemt toe. Waren het e...

Opgepast: op deze plekken wordt weer volop geflitst

In de eerste vier maanden van dit jaar is er iets meer dan twintigduizend keer geflitst in onze stre...

Container met hout en zaagsel in brand op bedrijventerrein

Woensdagavond heeft de brandweer een brand geblust op Zwijndrechts bedrijventerrein Molenvliet. Op h...

Noortje woont in Zeeland, maar blust branden in Dordt: 'Het is bijna een familie'

Het aantal professionele brandweermedewerkers bestaat in onze regio uit nog geen handjevol vrouwen. ...

De tijd dringt voor de Diamond Gym: verhuizen of opdoeken

De Diamond Gym in Zwijndrecht moet verhuizen. Op de huidige locatie aan het Troelstraplein moet de k...