Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht start seizoen met gelijkspel

FC Dordrecht is het seizoen met 0-0 begonnen, de Dordtenaren slaagden er niet in de wedstrijd met drie punten af te sluiten. De wedstrijd bood vele kansen aan beide teams maar de schapenkoppen waren duidelijk de betere ploeg.
Robert van Loon | 17 augustus 2018 23:10 | Aangepast op 17 augustus 2018 23:10
De eerste helft was vanaf het begin in het voordeel van de thuisploeg. Een paar keer kwam de bal dichtbij het doel van Helmond Sport maar steeds ging de bal naast of werd hij gestopt door de keeper.


In de tweede helft werden de Dordtse aanvallen meer, hoogtepunt in de wedstrijd was een schot in de 62e minuut. De bal vloog op de paal en in de rebound werd er net naast gekopt. De wedstrijd eindigde in een gelijkspel, volgende week treft FC Dordrecht Jong Ajax in Amsterdam.

Lees ook

Auto vliegt in brand na explosie

In de Rembrandtstraat in Zwijndrecht is in de nacht van woensdag op donderdag een explosie geweest. ...

Krijgt deze Dordtse uitvinding een standbeeld? 'Iconen moet je koesteren'

Als het aan Tjarco van Raalte ligt, staat er over precies drie jaar na vandaag een standbeeld van de...

Ontmoetingen met lijsttrekkers in nieuwe serie van Op Pad Met Ad

Op Pad Met Ad staat de komende weken geheel in het teken van de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maa...

Verwarde man aangetroffen na melding schietpartij in Papendrecht

Door een melding van een schietpartij zijn verschillende eenheden woensdagmiddag naar de Duivenstraa...

Met de kabel over de stoep: Dordtenaren mogen elektrische auto voortaan vanuit huis opladen

Goed nieuws voor gebruikers van elektrische auto's: Dordtenaren hoeven geen vergunning meer te hebbe...

Bouw van 199 jongerenwoningen gaat beginnen

De bouw van bijna tweehonderd jongerenwoningen in Dordrecht gaat binnenkort van start. Bouwer AKOR i...