Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht start seizoen met gelijkspel

FC Dordrecht is het seizoen met 0-0 begonnen, de Dordtenaren slaagden er niet in de wedstrijd met drie punten af te sluiten. De wedstrijd bood vele kansen aan beide teams maar de schapenkoppen waren duidelijk de betere ploeg.
Robert van Loon | 17 augustus 2018 23:10 | Aangepast op 17 augustus 2018 23:10
De eerste helft was vanaf het begin in het voordeel van de thuisploeg. Een paar keer kwam de bal dichtbij het doel van Helmond Sport maar steeds ging de bal naast of werd hij gestopt door de keeper.


In de tweede helft werden de Dordtse aanvallen meer, hoogtepunt in de wedstrijd was een schot in de 62e minuut. De bal vloog op de paal en in de rebound werd er net naast gekopt. De wedstrijd eindigde in een gelijkspel, volgende week treft FC Dordrecht Jong Ajax in Amsterdam.

Meest gelezen

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

Redactie Streek 56 | 10 mei 2025 09:44

Man aangehouden voor bedreiging in huiselijke sfeer

Corrado Francke | 9 mei 2025 17:53

Mes in beslag genomen na vechtpartij bij autowasstraat

Redactie Streek 56 | 12 mei 2025 16:34

Lees ook

Fietsforenzen worden naar de goede plek gezwaaid: 'Ik wist het niet'

De nieuwe fietsenstalling aan de achterkant van station Dordrecht heeft plaats voor 1800 fietsen. Te...

Na vechtpartij, krijgt deze wasstraat inbrekers op bezoek

Nog geen 24 uur na een vechtpartij, heeft een wasstraat aan de Merwedestraat in Dordrecht bezoek geh...

112-nieuws: man blust brand bij de buurman, fietser in ziekenhuis door botsing

Een Dordtenaar heeft met zijn tuinslang een brandje op het balkon van zijn buurman geblust. In het c...

Dit is de gemeente met de minste speeltuinen in onze streek

Hendrik-Ido-Ambacht en Sliedrecht zijn de gemeenten in Zuid-Holland met de minste speeltuinen per du...

Moestuinherstel Papendrecht komende week van start: geen afgraving, wel schone grond

De proef om meerdere moestuintjes in de streek van PFAS te ontdoen gaat op 19 mei van start in Papen...

De Plucheplakkers blikken vooruit op de play-offs

FC Dordrecht start dinsdag aan de play-offs om promotie. Na de 4-1 thuisoverwinning op kampioen FC V...