Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht start seizoen met gelijkspel

FC Dordrecht is het seizoen met 0-0 begonnen, de Dordtenaren slaagden er niet in de wedstrijd met drie punten af te sluiten. De wedstrijd bood vele kansen aan beide teams maar de schapenkoppen waren duidelijk de betere ploeg.
Robert van Loon | 17 augustus 2018 23:10 | Aangepast op 17 augustus 2018 23:10
De eerste helft was vanaf het begin in het voordeel van de thuisploeg. Een paar keer kwam de bal dichtbij het doel van Helmond Sport maar steeds ging de bal naast of werd hij gestopt door de keeper.


In de tweede helft werden de Dordtse aanvallen meer, hoogtepunt in de wedstrijd was een schot in de 62e minuut. De bal vloog op de paal en in de rebound werd er net naast gekopt. De wedstrijd eindigde in een gelijkspel, volgende week treft FC Dordrecht Jong Ajax in Amsterdam.

Lees ook

Oud-burgemeester Sliedrecht te gast in Studio De Witt

Hij was oud-burgemeester van Sliedrecht, de Hoeksche Waard en Midden-Delfland, maar is tegenwoordig ...

Deze decennia oude sporthal krijgt eindelijk broodnodige opknapbeurt

Achterstallig onderhoud, een temperatuur die maar lastig te reguleren valt én ruimtegebrek. Jarenlan...

Lange file op A15 door ongelukken: uur vertraging

Op de A15 zijn vrijdagmiddag twee ongelukken gebeurd. Bij Sliedrecht botsten drie auto’s op elkaar e...

Rem op verwijderen speelplekken: ‘Wachten eerst politieke discussie af’

Er verdwijnen voorlopig geen speelplekken meer in Dordrecht. De gemeente heeft elf minder populaire ...

Hier komen honderden laadpalen, maar vind jij dat een goed idee?

Wat zijn geschikte en gewenste plekken voor nieuwe laadpalen? Die vraag stelt de gemeente Dordrecht ...

Is dit Jubal 3.0? ‘Zoveel spelende leden bij elkaar heb ik nog nooit gezien’

Muziekvereniging Jubal lijkt met succes een nieuwe weg ingeslagen. Vorig jaar kon voor het eerst in ...